ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mary86
13. apr 2012

@andyaa ahoj, no my už len čakáme na ms (o necelé dva týždne) a začíname stimulovať 😉

andyaa
13. apr 2012

@mary86 no super 🙂 budem drzat pesticky..a ku komu chodis?myslim lekara.

nikaaaaa
13. apr 2012

@mary86 Dakujem ano mas pravdu

mary86
13. apr 2012

@andyaa ahoj my chodíme k Dr. Petrovej a ty ku komu?

andyaa
14. apr 2012

@mary86 my k Dr. Lakttakovej.My az koncom maja ideme na 2 pokus..VERIM,ze sa to podari.. 😉

mary86
14. apr 2012

@andyaa koncom mája už máš vklad? či ešte len začínaš stimulovať? a ak sa smiem spýtať, prečo ti nevyšiel prvý pokus? budem ti držať päste, nech to vyjde.... úprimne ti to prajem 🙂

kristina81
17. apr 2012

Ahojte zienky. 🙂 Viete mi poradit?Chcela by som vediet ze za co vsetko sa plati v iscar ak mi ivf preplaca poistovna.Dakujem

eva76
17. apr 2012

@kristina81
ahoj, ja som doplácala za vyšetrenie manžela, injekcie a lieky.

eva76
17. apr 2012

Do ISCARu sme chodili aj my a teraz mame krásneho ročného synčeka 🙂

mary86
18. apr 2012

@kristina81 ahoj, ako vraví @eva76 dopláca sa za spermiogram, injekcie a lieky potrebné k ivf a ak budete mať isci tak aj to sa dopláca - skús pozrieť cenník iscare http://www.iscare.sk/financovanie/cennik

pistaciaa
18. apr 2012

@kristina81 a okrem toho vsetkeho ak vam zostanu embryjka za ich mrazenie a uskladnenie

micak
18. apr 2012

Ahojte,
v kontaktnom formulari na ich stranke pisu, ze je potrebne si so sebou priniest vysledky urcitych vysetreni. Je to ozaj potrebne? Nerobia si tie vysetrenia sami? Dakujem !

pistaciaa
18. apr 2012

@micak Ahoj, ak mas dake vysledky vysetreni, tak je dobre ich priniest, ale ak nemas nic, tak oni si vsetko potrebne spravia sami.

kristina81
19. apr 2012

@eva76
@mary86 Dakujem vam zienky za odpovede.Takze za konzultaciu a kontroli pri stimulacii sa neplati?Som po neuspesnom ivf ale v inom centre,takze rozmyslam ci mam zmenit cetrum alebo dat este jednu sancu v mojom centre.Tam sme platili len za lieky.Icsi bolo zadarmo a na zmrazenie nam nic nezostalo.A ako ste boli spokojne v iscare?Ktori lekar-ka je naj?

yashmin
19. apr 2012

baby 12maja ide niektora do restiky pohoda na stretko ??? 😀

mary86
19. apr 2012

@kristina81 ahoj nie je zač 😉 a áno konzultácie, tvoje vyšetrenia a kontroly pri stimulácií sú zadarmo 🙂
Neviem v ktorom centre si bola pred tým, a teda nepopieram, že sa tu viac dopláca - napr. za isci - to čaká aj nás...ale my sme si iscare vybrali na základe kladných hodnotení aj tu na mk a aj celkovo sa mi zdá, že ich milý prístup a ochota a taktiež úspešnosť je vyššia a lepšia ako v iných centrách - to je teda môj názor 🙂
a k tým lekárom - lekárkam - my chodíme k Dr. Petrovej - maximálna spokojnosť 🙂

kristina81
19. apr 2012

@mary86 Vo ferticente som bola.bola som inak maximalne spokojna a neviem kde sa stala chybaMozno to nebola chyba lekara.Neviem to porovnat..Po neuspechu clovek zacne premyslat nad vsetkym.Jedna moja byvala kolegyna chodila k Valkymu a na prvy krat sa jej to podarilo.Ale on tam uz asi nie je,vsak?Popravde neviem co mam momentalne robit,Menit ci nemenit. 🙂

timona
19. apr 2012

ja chodim do iscaru skoro 2roky a stale nic, akurat jeden potrat za sebou.

eva76
19. apr 2012

@yashmin
ahoj my ideme, už sa tešíme 🙂

yashmin
20. apr 2012

@eva76 jeeeej tak dufam ze sa tam stretneme aj ja sa strasne tesim 😀 som zvedava ake to tam bude 😎

mary86
20. apr 2012

@kristina81 hm, tak v tomto ti ťažko poradiť, keď sa ani presne nevie kde bola chyba, prečo to nevyšlo...
a k tomu Válkymu myslím že tam stále robí, teda ja k nemu nechodím, tak ti neviem povedať na 100 %, ale minule som ho tam videla 🙂

kristina81
21. apr 2012

@mary86 teraz asi par mesiacov pockam a ked to nepride prirodzene tak to asi skusim z nova.A ty budes mat kolkate?

mary86
21. apr 2012

@kristina81 aj to je riešenie 🙂 a u nás? no dúfam, že prvé aj posledné 😀

kristina81
22. apr 2012

@mary86 drzim palce aby ti to vyslo. 😉

mary86
23. apr 2012

@kristina81 Ďakujem 🙂

andyaa
23. apr 2012

@mary86 koncom maja zacnem stimulovat.Neviem preco to nevislo.Ked tam pojdem urcite sa na to opytam a aj na to preco mi to vkladali az na 22 den.neni to podla teba neskoro?ved ovulacia byva 14den a este tusim 3dni su plodne.menstruaciu mam pravidelnu..No poriesim s doktorkou ked tam pojdem a potom ti dam vediet..ja Ti taktiez prajem len to najlepsie...a co ty? ako sa dari?mas nieco nove?pa

mary86
23. apr 2012

@andyaa ahoj, no veľmi sa v tomto ešte nevyznám, no je to zvláštne, že až na 22 dc, to aj keby si mala tú predĺženú kultiváciu, aj tak sa mi to zdá neskoro, veď popýtaj sa a uvidíš... 😉
no a ja? teraz čakám na ms, mám dostať vo štvrtok (no uvidíme kedy príde) a v piatok idem na kontrolu, tak dúfam, že tá mrcha príde načas, akurát by to vyšlo 🙂

little_miracle
24. apr 2012

@andyaa ahoj, vidim ze smutis ze sa to nepodarilo tak by som ta chcela len trosku povzbudit. Docitala som sa ze si bola na KET a to je normalne ze embryjko vkladaju az okolo 20-22 DC. Tu ovulacia nehra ziadnu rolu, lebo ak si brala lieky na rast sliznice (na baze estradiolu) tak k ovulacii v tom cykle ani nedojde. Vkladaju uz oplodnene vajicko=embryjko a to ziadnu ovulaciu nepotrebuje. 😉
Zial nie vzdy sa to hned podari......a je nas tu mnoho co sa trapime uz dlhsie. Tak prajem vela trpezlivosti......

milka4
25. apr 2012

@nadej13 Ja som to nechala na náhodu, resp.už som tak trochu rezignovala, že čo sa má stať nech sa stane, tak som sa snažila nestresovať. Ale prvý vklad mi robila Dr.Latáková a nechali ma prejsť z kozy na posteľ a potom na KET mi vkladala 2 ks Dr.Petrová a to ma prekladali a viezli na vozíku - aj to si myslím, že zohralo svoju rolu.... . ktovie 🙂! A Ty si ako na tom? Ja sem prídem tak raz za čas a potom sa tu strácam... .sorry... .

karkana
25. apr 2012

@milka4 aj ja som musela po vklade z kozy po svojich na WC povinnne,a teraz ma mrzí ani by nevedel,že som necik.,čo ak to vyšlo von ,fúú a ľahnuť,nepáčilo sa mi to,ale musela som poslúchnuť,vkladal mi doc.,to sa tak robí stále ešte,či to záleží od dr.,?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre