ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Dakujem.A ty mas kolko rokov?A kolko sa nedari?Mate neaky konkretny problem?Prepac ze sa tak vypitujem.

ada83
8. jún 2012

ja mam 29 muž 34 snazime sa 5 rokov. najprv muž mal spermiogram horsi ale teraz že sa zlepšuje tak doktorka navrhla,že skusime tu laparoskopiu ci su prechodne vajcovody lebo 2 krat robily IUI a nic a ze aby sme mohli podat ziadosť do poistovne je lepšie urobiť laparoskopiu tak uvidime mam s toho strach @mamartinka

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 No tak to ako my.Tiez uz cez 5 rokov.Obaja zdravy nic nam nechyba.A nejde to a nejde aj tak.Ja mam 32 manzel 35.

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 a neboj sa zakroku.Ked ti to ma pomoct tak sa to da zvladnut.U nas sice ani to nepomohlo.Tak neviem cim to stale je.Bude dobre neboj.Ani nebudes vediet ako a bude to za tebou.

ada83
8. jún 2012

najhorsie je to prekonať potom sa to už povie že nic to nie je 🙂. len na ambulant zakrokoch. Dufam že mi nič tiež nič nenajde lebo neviem. mam sesternicu ktora je gyneko a ona povedala tiež že nic to nie je
@mamartinka

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Neboj bude dobre.

ada83
8. jún 2012

@mamartinka diik dufam

ada83
8. jún 2012

@mamartinka a vy kedy sa chystate na druhe umele mate zamrazene nejaké?

timona
8. jún 2012

akykoľvek pokus o otehotnenie je tušim uspesnejsi nez tie pokusy co predvadzaju v ISCARe

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Pisala som ze zatial ee.Az budeme na Slovensku nastalo niekedy.Mozno buduci rok.Uvidime.A zamrazene nemame nakolko ze ma manzel dobre spermie tak je u nas zbytocne zamrazovat.Aspon tak nam povedala lekarka co to ma nastarost.A ani sme zamrazit nechceli.Dame si radsej cerstve.

karkana
8. jún 2012

@timona ty si riadne znechutená iscar, ako čítam,hm 😒

mamartinka
8. jún 2012

@timona Co sa stalo?

pistaciaa
11. jún 2012

@ada83 Ahoj, ja som absolvovala laparoskopiu v ISCARE a kebyze mam ist znovu, tak jedine tam, doplacala som 40 eur, ale doplatok zavisi od poistovne, ja som vo vseobecnej.

ada83
11. jún 2012

@pistaciaa ahoj a ako to prebiehalo ja som ties v šeobecnej

ada83
11. jún 2012

@pistaciaa ja si teraz robim predoperacne a potom mam zavoalť a dohodneme sa

pistaciaa
12. jún 2012

@ada83 co myslis, ako prebiehalo, ja som to mala vsetko velmi rychlo v utorok sme sa dohodli, ze v pondelok idem, vsetko som rychlo vybavila a v pondelok som bola na LSK, isla som odtial asi o piatej, ale su baby co to zvladli aj o druhej, ja som sa vsak po operacii rychlo zobudila a podarilo sa mi zaspat az okolo jednej tak ma sestricka nechala vyspat, potom musi niekto pre teba prist, samu ta domov nepustia.

ada83
12. jún 2012

@pistaciaa a po toklých dni si isla do prace

pistaciaa
12. jún 2012

no ja som bola doma vlastne tyzden, dalsi pondelok som uz isla do roboty a to som este stihla dostat aj horucky a vybrat antibiotika, ale tak ratala by som, ze tych 5 dni na zotavenie, ale kazdy je iny, niektor baby pisali, ze vecer po uz varili veceru, ale to si teda neviem predstavit, najhorsie su prve 3 dni asi.

soni1
13. jún 2012

Ahojte, potrebovala by som radu. V roku 2009 sme boli v Iscare u doc. Válkyho, ktorý mi robil IVF a v roku 2010 na KET, ale neúspešne. Potom sme sa rozhodli, že to necháme tak. Ale za tie dva roky od KET sa nám nepodarilo otehotnieť (bojujeme už 5 rokov). Moja gynekol. ma opäť posiela do centra, ale ja som rozmýšľala nad tým, že by som zmenila doktora, už by som nešla k Válkymu. Nevedeli by ste mi poradiť nejakého iného lekára z Iscare? Ďakujem

viktoria1975
13. jún 2012

@soni1 Ja sice chodim k Petrovej, ale fakt dobre referencie su na Lattakovu. Skus, je vraj velmi super.
Ja som spokojna aj s Petrovou, ale vela ludi si s nou nesadlo.

soni1
13. jún 2012

@viktoria1975 Ďakujem. Ja mám známu, ktorá chodila tak isto k Petrovej a tiež si ju chválila. Vy sa už dlho snažíte? Absolvovali ste aj vy IVF?

timona
13. jún 2012

kto robi v ISCARe laparoskopiu?Mohli ste si operatera vybrat?

ada83
13. jún 2012

@soni1 ahoj my chodime k lattakovej a ona je tieš dobra

ada83
13. jún 2012

@timona ahoj ja chodim k lattakovej a ona povedala že mi ju bude robiť tak neviem ci sa da vybrať

timona
13. jún 2012

a nevite ci valky robi laparky?dufam ze nie..

marculik
13. jún 2012

@soni1 ja chodim k doktorke lattakovej a ani by som nemenila,teraz mala dovcu a zastupoval ju dr,valky no a pravdu povediac nemala som z neho dobry pocit,neviem ale kazdy ma svoj nazor a mozno je to len vtom,ze ho nepoznam

natalienka12
13. jún 2012

baby, aká je dr. Lattáková? viem, že je nejaká mladá ale či je aj odborníčka? ešte to síce neriešime, ale možno tak o pol roka ak budeme chcieť druhé bábo by som skúsila IUI.

jajus18
13. jún 2012

@timona ahoj.ano robi aj on laparoskopiu,ale zvycajne si kezdy dr.odoperuje svoje pacientky. 😉

ada83
13. jún 2012

@natalienka12 ja som s nou velmi spokojna nemenila by som

kristina81
13. jún 2012

Ahojte.Ktore chodite k dr.Petrovej ako ste s nou spokojne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre