ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
5. dec 2012

@ada83 skusk si to vybavit uz teraz nech sa potom nenahanas

ada83
5. dec 2012

@katulka25 skusim sa opýtať ako budem volať dr že či si to mam začat teraz alebo až potom ale neviem či lepší prehlad o tom nemaju sestričky ako dr ona je moc ulietana

katulka25
5. dec 2012

@ada83 no tak to neviem, skus zavolat a uvidis

ada83
5. dec 2012

@ada83 ako budem volat ze som dostala tak sa dr opytam
omozno povie ze mam zavolat sestrickam uvidime

ada83
6. dec 2012

ako budem volat ze som dostala tak sa dr opytam
omozno povie ze mam zavolat sestrickam uvidime
@katulka25

katulka25
6. dec 2012

@ada83 no ved to, len cez sviatky moc toto robit nechcu, aj oni chcu mat klud 🙂

martinazvo
6. dec 2012

Ahojte dievcata, tak som si vcera volala do poistovne a ziadost uz je schvalena... uz sa len pocka na podpis a poslu to do centra... takze v januari ideme na to 😀 verim ze nas bude viac a budeme sa podporovat navzajom 😉

denulka85
6. dec 2012

@katulka25 ahoj aklo si dopadla? mne teraz volali embriologovia ze vpohode sa rozmrazili embria a idem teda zajtra rano na 10tu 🙂

denulka85
6. dec 2012

@katulka25 uz v pondelok bolo malo ludi objednanych prazdna bola cakaren aj valky odchadzal rano o 10tej,

ada83
6. dec 2012

@katulka25 to hej každý chcem mať vianoce volne

ada83
6. dec 2012

@martinazvo ahoj tak ideme potom spolu v januari na to

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 super! nevies ako oni zacinaju po sviatkoch robit? asi hned od zaciatku januara vsak? lebo mrsku ocakavam niekedy okolo 10.1.... tak aby som stihla este tie recepty si vybavit... a nevies mi poradit, bude si treba potom pred OPU vybavovat nove predoperacne vysetrenia?

ada83
6. dec 2012

@martinazvo asi hnet po sviatkoch robia ja už mam doma prvu dávku puregonu ja mam dostať 14.1. mne povedala sestricka že interné plati 6 mesiacov a krv mi budu brať ked pojdem na kontrolu ale este sa nevedelo či pojdem v dec alebo v januari že podla mrchy sa rozhodne mám zavolať ako dostanem ale dr povedala že skor nie ako ano v decembri

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 tak to by bolo super, lebo mne robili koncom oktobra hysteroskopiu a vtedy som si robila predoperacne...

martinazvo
6. dec 2012

@martinazvo inak ja budem mat Gonal pero a este nieco k tomu.. to som si nezapamatala....

ada83
6. dec 2012

@martinazvo to máš dobre mne v jali laparku a mne v januari už neplati
ked budem volať dr tak sa jej opýtam na to predoperacne

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 a ku komu tam chodis? Ja k Hruzikovi...

ada83
6. dec 2012

@martinazvo ja k lattaovej je dobrý? moja svokra s nim robila na kramaroch už je na dvôchodku povedala že som mohla isť k nemu ale ja už som zacala u dr. tak som nechcela meniť a som s nou skopojná

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 na Lattakovu pocuvam same chvaly... Hruzik je super... je to znamy mojej gynekologicky, tak preto som unho, ona ma za nim poslala... trosku rozlietany lebo stale chodi na nejake konferencie, ale velky odbornik... je v CAR len 2x do tyzdna (aspon oficialne tam tak na ambulanciu, aj ked videla som ho tam aj ine dni)... ma velku uspesnost tak verim ze ja budem dalsia spokojna mamicka 🙂

ada83
6. dec 2012

@martinazvo tak držím palce aby sa ti to podarilo aj lattakova je dosť rozbehaná stale niečo rieši. kedy som to možno skorej povedala svokre tak aj ja chodim k hruzikovi ale riešila som to sama až potom jej povedala. ale ja som rada že som u nej na je tam každy den. a to by som sa musela prspovobovať potom jeho ordin hodinám

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 jasne, tak mne to v zasade doteraz nevadilo, ale neviem ako to bude ked tam pocas stimulky budem musiet chodit casto... co ked tam prave vtedy nebude?

ada83
6. dec 2012

@martinazvo podla mna pojdeš ku lattakovej alebo niekomu kto tam bude

ada83
6. dec 2012

@martinazvo a ked budeš stimulovať zoberieš si pn alebo budeš chodiť do práce?

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 no cez stimulku budem urcite v praci.. ja byvam 60 km od BA teraz a Iscare e v BA, tu v BA aj pracujem tak aj tak budem odbiehat z prace... no ale v den OPU + 1 den chcem volno a potom ked bude ET tak minimalne 3-4 dni chcem lezat a oddychovat doma... potom uvidim... a Ty ako planujes?

ada83
6. dec 2012

@martinazvo este rozmýšlam ako mi bude ked budem musieť tolko piť a potom chodiť na wc, lebo babi mi povedali že sa musi piť 5 l ked začnem pichať budem v praci ak sa mi bude dať ale potom ked pojdem na kontrolu a budem musieť este vybavovať predoperacné tak neviem ako to budem stihať ale v den opu budem doma a po v klade tieš aspon par dni budem doma. ja robim na pošte za priehradkou tak nevie ukaže asi čas

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 presne, uvidime ako sa budeme citit, kazdopadne babo bude mat prednost pred vsetkym ostatnym...

ada83
6. dec 2012

@martinazvo to hej kašlať na pracu ak by nám malo byť zle

martinazvo
6. dec 2012

@ada83 presne, ja sa toho trosku bojim lebo sice sa nenamaham fyzicky, ale mam tu stres ☹

ada83
6. dec 2012

@martinazvo ja mám tieš stres ale aj fyzicku tak neviem uvidime

hanka_h
6. dec 2012

Ahojte... chcela by som Vás iba povzbudiť... Mne dnes na obed volali výsledky krvi... a je to pozitívne :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre