ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 dali mi dve 4bunkove......

katulka25
8. dec 2012

@denulka85 tak vela stastia, aby to vsetko dobre dopadlo. a kedy ides na kontrolu o dva tyzdne?

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 21 mam ist bud do ba alebo nz na krv a mam sa im ozvat .... dakujem 😉

katulka25
8. dec 2012

@denulka85 tak teraz hlavne pi vela vody, aby si nemala OHSS. a priebezne informuj 🙂

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 aj pri transfere sa da dostat ohhs? to som nevedela........

katulka25
8. dec 2012

@denulka85 jasne, a to byva este horsie ☹ tak nezabudni pit. sice sa hovori, ze ked mas OHSS po transfere, je tam vacsia sanca na uspech. ale niektore ho mali a nic dobre to nebolo. takze neviem, ale asi sa mu radsej vyhnut.

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 tak to som nevedela ken dufam ze sa uchyti aspon jedno vcera sam ich dali aj na fotke....

katulka25
8. dec 2012

@denulka85 na fotke? drzim prsty aby bolo vsetko ok 🙂

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 aj ja som mala fotku 🙂 je tam vidieť taký fliačik, to je tá tekutina v ktorej embryá vypustia do maternice...tebe nedali??

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 jeeej, tak to je super 🙂 to som nevedela ze niekedy taketo nieco robia 🙂

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 no je to super pocit, keď ti dajú tú fotku, taký dôkaz, že naozaj sú tam babmbulky.

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 tak to verim. a ty uz si tehu alebo mas deticky?

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 nemám detičky a ešte nie som tehu...prvý pokus nevyšiel ☹

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 fotka ako ultrazvuk to potesilo 🙂 aj ja ti drzim palce 🙂

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 aha, tak to mi je luto. a kedy sa chystate na dalsie? ja som bola na odbere vajicok, ale mala som OHSS takze transfer sa nekonal ☹ a pojdeme asi az na konci januara, lebo teraz to dr nechce riesit medzi sviatkami
@denulka85 verim ti 🙂 coskoro to budeme mat uz aj my. ale asi az na konci januara

denulka85
8. dec 2012

@katulka25 katulka neboj sa vsetko dobre dopadne 🙂

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 no ja teraz pôjdem na KET, mám ešte 4 zamrazené, tak snáď sa podarí aspoň dve rozmraziť. V utorok idem na kontrolu, takže sa dozviem kedy presne, ale myslím, že ešte jeden menzes mi musí prejsť, takže mi to vychádza, že dostanem okolo 19.1. potom, takže asi začiatkom februára na vklad.

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 a toto bude tvoj prvý transfer?? Koľko máš embryí zamrazených?

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 tak to mozno pojdeme spolu, ja by som mala mat teraz a potom okolo 7.1 ak si dobre pamatam. hej toto bude prvy transfer. mame 7 zmrazenych. len mi potrebujeme aj pig, nakolko som mala 3 potraty. takze preistotu to davame takto.

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 aha a to vám mrazili po PK alebo hneď po oplodnení??

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 no asi az po, nejako tomu nerozumiem. v sobotu bol odber, v pondelok som bola na kontrolu, dr. povedal, ze transfer nebude, tak som sa rozpravala s embryologickou a vtedy to zamrazili, tak ja neviem ci to uz bola PK.

lucia2505
8. dec 2012

@katulka25 tak to ešte nebola asi PK...to by ste aj museli platiť zato 150 eur.

katulka25
8. dec 2012

@lucia2505 no ked som bola platit, tak uz ked som odchadzala tak mi pani v kancelarii povedala, ze sme ju zabudli uhradit. a hovorim, ze nevadi aj tak este budem platit pig, podla toho kolko sa rozmrazi, ze to tam priratame. tak neviem. ale to je asi jedno

marculik
10. dec 2012

@lucia2505 tak predstav si co sa mi dnes stalo na tri min.som si mysela ze som tehu bola som na gynde a hcg bolo vraj zvysene a ze to vyzera na tehu tak ma este gynekolog kukol a sen skoncil vraj sliznica je uplne zuzena a nevyzera to na tehu no co este so mnou nespravia a to som uz bola o.k ze to nevyslo a este mi dali nadej toto uz je fakt moc ☹ moze byt to ze hcg to tak ukaze aj ked nie som to nie je fer :(

lucia2505
11. dec 2012

@marculik Ahoj...no to podľa toho akú hodnotu oni považujú za zvýšenú, lebo niekde sú schopný povedať, že hcg 1 je zvýšené a pritom to je normálne považované za negatívnu hodnotu, dokonca až do hcg 5 je to stále negatívne a môže to mať ktorákoľvek netehotná žena.

marculik
11. dec 2012

@lucia2505 no ahoj moja tak mala som zevraj hcg 479 no bolo uchytene no zacala som moc krvacat a tak to odislo,vraj bolo slabo uchytene tak som dopadla,dufam ze ty lepsie dopadnes,drzim palce

lucia2505
11. dec 2012

@marculik to je dosť vysoké hcg. A keď si bola na krvi v Iscare, tak si mala negatívne?? To nechápem...

marculik
11. dec 2012

@lucia2505 nie ja som nebola na krv v iscare,ja som bola u mojho gynekologa ved vravel muselo byt uchytene no slabo neviem preco som zacala krvacat co sa stalo no pojdem aj tak na kliniku az po novom roku a oni tiez nebudu vediet preco to tak dopadlo ako ich poznam,proste povedia to je na prirodu

lucia2505
11. dec 2012

@marculik Jáááj a to ti teraz prišli výsledky z krvi??

marculik
11. dec 2012

@lucia2505 no bolo mi to odobrane minuly tyzden v pondelok no doktor mal dovolenku tak len teraz som sa to dozvedela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre