ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

edit.ka
18. jún 2008

ahojte,konecne som sa vedela sem prihlasit 🙂 bola to drina,je to super,ze sem pisete aspon vela sa toho dozviem,ja tiez chodim do Iscare,na IVF,ale ani z polovice tolko veci nevie o nich co vy sem pisete,ja tam len chodim a zatial vsetko ide hladko 🙂 v marci som tam bola prvy krat a na buduci tyzden zacnem s inekciami,ale neviem ako to chodi,kolko to trva,co je to stymulacia?co je to ICSI a dalsie tie veci co pisete,som s toho mimo,prosim vysvetlite mi postup celeho 🙂 dakujem krasne

saxo
18. jún 2008

fedra, no mala som 10 vajok, opl. sa 3, vlozili 2, ale tretie sa nedelilo, tak ani nemrazili. ☹

saxo
18. jún 2008

edit.ka , daj si www.iscare.sk, tam to maju celkom popisane. tak som zacinala aj ja. injekcie pichas cca 10 dni, potom je odber vajicok a asi o 2-3 dni ti vlozia embryo. pichanie inj. = stimulacia vajecnikov, kde ti rastu folikuly. icsi - v miske do vajicka vpichnu spermiu a tak sa oplodni, robia to vacsionou ak su pomale spermie. fu. 🙂

mirinda10
18. jún 2008

saxo uvidime necham sa prekvapit ale ja budem rada aj za jedno len ked su 3 tak ako sa rozhodne ktore dve daju ved ho nebudu opat mrazit tak ved zajtra budem mudrejsia

saxo inak gratulujem hned na prvy krat sa zadarilo a hned dvojky no stastna to zena

beke dakujem zajtra na mna myslite tehulky moje nech aj na mna uz to stastie sadne

beke
19. jún 2008

mirinda, mysli pozitívne a určite sa to podarí, myslím na teba 😉

pointka
19. jún 2008

caute tehulky aj snazilky.
Hlavne tehulky po KET alebo ET, povedzte mi prosim, ako ste sa chovali, co ste robili? Ja mam pocit, ze este aj to, ze sedim, alebo chodim robim zle... Neviem.

fedra
19. jún 2008

baby, boli ste po ET na PN ?

pointka
19. jún 2008

fedra ja som bola doma 3 dni, neviem, mam pocit, ze to stacilo, mam sedave a kludne zamestnanie

saxo
19. jún 2008

pointka, ja som po et take 3 dni radsej nic nerobila, len telka a postel. a az do testu som sa robila kryplom 😀 a co som doma nemusela, to som nespravila. aj ja mam robotu pri compe, tak sa nenarobim. ale hlavne som lezala. a vyplatilo sa! 😉 a calibrum baby plan!!!

pointka
19. jún 2008

saxo 🙂 no ja som mala 3 dni dovolenku, ale malo som lezala, to sa mi neda ☹ nemahala som sa a dnes som uz v praci ale som v pohode. No ja beriem od Jamiesonu Prenatal uz asi 3/4 roka 🙂

saxo
19. jún 2008

hlavne je nenamahat sa. vitaminy ako vitaminy, nech je tam ale kys. listova a staci. uhniezdovanie trva aj 7 dni, takze radsej nicnerobenie.... 😀

pointka
19. jún 2008

nenamaham 🙂 i ked vcera som sa trosku rozculila a dost menim nalady, ale to je asi z hormonov 🙂
No necham sa prekvapit a beriem to tak, ze bude bude, nebude nebude.. uvidime 🙂
Inak saxo gratulujem k dvojickam 🙂

pointka
19. jún 2008

ale mas nejaky cudny pas 🙂

saxo
19. jún 2008

no sak prosim ta, uz to tu 10 minut riesim, nechce mi to prepisat. to kto kedy videl, ze cakam dvojicky v roku 2000? 🙂 🙂

saxo
19. jún 2008

no podarilo sa. kym im nebudu bit srdiecka, pas nemenim 😉

pointka
19. jún 2008

hehe a si v 447tt 🙂

saxo
19. jún 2008

no trosku prenasam 😀

pointka
19. jún 2008

iba trosku 🙂)))

saxo
19. jún 2008

idem dat dvojickam papat, zatim... 🙂

pointka
19. jún 2008

hehe, to je mile 🙂

edit.ka
19. jún 2008

Ahojte,dakujem za vysvetlenie, este vela sa toho musim naucit, a gratulujem ti ,je to skvele. aj ja zajtra idem do iscare, uz sa tak tesim, verim tomu, ze na prvy krat sa nam to podari, uz aj mena mam vybrate,chcela by som mat dve dievcatka.Aj ked sme neplanovali mat tak skoro babetka ,ale co uz.

beke
19. jún 2008

ahojte, ja som si po ET dva týždne vybrala dovolenku a po pozitívnom teste som ostala na PN-ke, lebo mám stojaté zamestnanie...a teraz som bola na KET-e, som doma s malým na MD a on mi nedovolil oddychovať len prvé 3-4 dni som nechodila medzi ľudí a našťastie sa aj teraz uchytilo...v pondelok idem na prvý utz. 🙂

pointka
19. jún 2008

beke ku komu chodis do iscare?

beke
19. jún 2008

K dr. Ďurechovej, som spokojná. 🙂

pointka
19. jún 2008

🙂 no snad vsetci lekari v iscare budu udrziavat dobru statistiku KET v iscare 🙂

mirinda10
19. jún 2008

tak uz mam 2 bobakov tak teraz cakat 14 dni a uvidime na com sme

dnes mali 5 transferov v Iscare no slo to ako po masle
no ja mam dovlenku do 30.6 to bude moj prvy den v praci ale ako sa poznam lezat nebudem ale aspon nemam stres v praci tak si to teraz uzijem aj ked mam stres na dome - staviame a obcas by som tam niekoho prizabila ako zle robia vsetko treba kontrolovat

pointka tak len vydrzat a mysliet pozitivne

inak neviem co sa stala z mojim 3tim embrijkom tie dve mali 6 buniek ale ja tomu nerozumiem ci je to dost alebo nie ale videla som to v karte tak asi to 3tie odumrelo lebo mi dali iba 2 a ja som chcela 3 ak by dozili ale co uz teraz sa im idem prihovarat aby sa zakuklili, ze sa na ne moc tesim ale som prekvapena, ze estrofem musim stale brat 3x1 beke tiez si drzala stale tieto davky utrosa mam 3x2 ale to chapem ale preco tak vela estrofemu asi aby sliznica este rastla pointka ako si na tom tiez tolko toho jes?

zuzankaro
19. jún 2008

ahoj mirinda, ja som po transferi uz 3 den. Tiez som mala 3 zabiakov, ale ten treti sa asi prestal delit. Tak mi zostali 2 a z toho tiez jeden lapaj sa prestal delit, no aj tak mi ich vlozili dvoch. Tak uvidime ci sa chytia a ak ano tak dufam ze aspon jeden. 1.jula mam ist na krv, tak sa uvidi. Tiez si vkladam utros 3x2, estrofem mi nakoniec Dr. nedal. Zrejme pozrel na vysledky krvi, z predchadzajucej kontroly folikul.

mirinda10
19. jún 2008

zuzka a mala si IVF alebo KET ja som po KETe a asi preto, no musime verit ved ine je prostredie v skumavke ako u nas v teplucku takze treba dat sancu aj tomu co sa pomalsie deli

hladam nejaku informaciu ohladom triedy alebo kvaity vajok ale zatial som nic nenasla tak pokracujem v hladani

adinam
19. jún 2008

Ahojte všetky ISCARE,ktoré čakáte na dve // po ET,alebo KET. 😉 Dúfam,že Vám to všetkým vyjde!!!!!!!!!!!! 🙂
🙂 Mirinda,skús pozrieť stránku Heliosu,tam je to celkom zrozumiteľné.www.sanatoriumhelios.sk,držte sa všetky,ja idem v utorok na prvé sono.

adinam
19. jún 2008

Mirinda,ešte som zabudla-nájdeš to v téme asistovaná reprodukcia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre