ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pointka
23. jún 2008

tak snad 🙂)))

scarlette
23. jún 2008

beke tebe gratulujem k tehu 🙂
pointka tebe zase drzim palce 🙂

mna zacina opantavat take napatie, vo stvrtok ideme na jedenastu na prvu konzultaciu, inak co vsetko sa ma budu pytat? respektive ako dlho to trva? mam vediet aj nejaku rodinnu anamnezu?

pointka
23. jún 2008

no popytaju sa najprv co ako sa snazite, ci nieco zistili a tak, rodinnu anamnezu budes potrebovat skor ku geneticke, ak vas poslus muzom.
Inak dik za palce, asi ich potrebujem 🙂

mirinda10
23. jún 2008

beke gratulujem jedno uplne staci ved ako si povedala jedneho certika uz domka mas
no s tym estrofemom si ma prekvapila ved ja som si myslela, ze to sa pocas tehotenstva neberie ale iba utros no co da robit hlavne vydrzat beke ved uz mas 7tt strasne to bezi ja musim cakat na vysledok ale pekne pockam len nech sa dockam 😉 😉 😉

hlasim 30flasiek 0,3 l navareneho lekvaru a tak uz teraz 2 hodky relaxujem a za chvilu sa dam do upratovania neviem relaxovat ved uz mam tyzden dovolenky za sebou a 30teho nastupujem do prace

pointka tak uz mas tyzden za sebou myslim na teba bude dobre

pointka
23. jún 2008

mirinda no som v polcase 🙂
oekne, si presne ako ja 🙂)) ani ja som sa nezastavila mi.tyzden 🙂

scarlette
23. jún 2008

mirinda tak pod varit lekvar aj ku mne, mame kopu marhul a my to popri prerabke a stahovania nestihneme.

pointka dakujem za info sa neviem dockat 😅

mirinda10
23. jún 2008

scarlette no uz mam dost toto teplo je hrozne ale aj na mna este budu cakat marhule ale este mam cas pokial nebudu lacnejsie

sylvia21
24. jún 2008

pointka, cakali sme na schvalenie dlhsie, lebo sme to asi dost neurgovali, stale sme neboli skalopevne rozhodnuti, a dufali sme , ze sa to podari aj prirodzene, ale mylili sme sa. Teraz sme uz rozhodnuti pevne, potrebovali sme to. Ale aspon skusenost, ze pokial sa to dost neurguje, tak nic nie je.
Mate niekto skusenosti i s preimplantacnou diagnostikou embrii?
Velmi Vam gratulujem k Vasim uspechom o ktorych tu citam.
🙂

pointka
24. jún 2008

sylvia ani ja som to neurgovala vobec... neviem, asi sa nieco pokazilo vo vszp.
co by si chcelka ohladne pidg vediet?

sylvia21
24. jún 2008

ahoj pointka,
viem ako to vsetko prebieha podla informacii, ktore mam od lekarov a ktore mam z webu, ale velmi sa obavam, aby som niektore terminy nepresvyhla, a tak by som chcela byt dosledne pripravena. Ved vies, niektore vysetrenia trvaju tyzden, niektore tri a potom cakas na vysledky... niekedy nekonecne.
Cize chcela by som hlavne vediet, ked uz to niekto absolvoval, ake vysetrenia musel absolvovat, ktore boli nevyhnutne, vratane predoperacnych, endokrynologia atd, predpokladam, ze vsetci maju geneticke problemy, kedze pidg absolvuju. Zatial ma vzdy vedeli lekari prekvapit svojou "nacasovanostou", takze radsej sa snazim informovat nech viem na co sa pytat.
Pointka, ked si zacala so stimulaciou, kedy po zaciatku stimulacie prebeho ET?
Ked si sa uz stimulovala, robili Ti priebezne HP?

beke
24. jún 2008

scarlette, mirinda ďakujem a s tým estrofemom som si tiež myslela, že už by stačilo ale nie 😀

mirinda, kedy ideš na utz?

mirinda10
24. jún 2008

beke idem na krv 3.7 tak musim cakat len na obcas pobolieva podbrusku ako pred mrchou ale inak si uzivam dovolenku uz sa tesim 30.6 nastupujem spat do prace doma je to teraz hrozne strasne teplo ale pracu mam ok a aj tak za par dni pojdem na krv, takze tam uz bude vsetko rozhodnute

takze ja si musim pockat ☹ ☹

obdivujem tehulky v tomto teple a starych ludi ja ma dost a co oni hmmm ale hadam to prejde

pointka
24. jún 2008

mirinda, no ja som vzdy chcela rodit niekedy v lete, ale uz som si to rozmyslela, teraz ako som taka nafuknuta, unavena (asi z tych liekov), pribrata od hormonov, no fuj, len fucim ako derava lopta a to este keby som mala na sebe 20 kg a obrovske brucho... fakt ich obdivujem, to asi naozaj sa iba zavriet niekam do miestnosti, kupit klimu a ani sa nepohnut 🙂

edit.ka
25. jún 2008

ahojte, smiem sa Vas nieco spitat? Dneska som dostala prvu injekciu do brucha a cele ma to pali a svrby. je to normalne?

pointka
25. jún 2008

no je to ojedinela alergicka reakcia, urcite zavolaj lekarovi! predpise ti nejake antihistaminikum, pokial to nie je nejaka brutal alergia.

edit.ka
25. jún 2008

Dakujem si zlata, este pockam, dufam, ze to prejde 😀 ved zajtra i tak idem do Iscare.nepoznas nikoho kto taketo mala?

beke
25. jún 2008

saxo, kde si? ako sa máš?

pointka
25. jún 2008

editka nepoznam, ale dokina mi to vravela ze je 1 pripad zo 100.

inak cela ta stimulka hormony to rozhadze organizmus strasne, ja som v zivote nebola alergicka na nic a pri a po stimulke som zrazu na niektore lieky, na antibiotika, na leukopast a pod... Som musela jest dithiaden alebo Zyrtec..

mirinda10
25. jún 2008

edit, mna iba stipalo ked som si pichala cetrodite a mala som to cele cervene asi tak hodku a potom to preslo co si pichas ?

edit.ka
25. jún 2008

ano to je v tom ze ani ja nie som na nic alergicka, preto to ani nechapem, a mas pravdu je to hrozne, citim sa ako zena na prechode 😀 je to zabavne, nemyslela som si, ze to taketo bude a ze co beriem? jedno je merional alebo ako sa to vola a to druhe ti nepoviem, neviem,akurat som v praci, neviem sa na to ani pozriet. Inac gratulujem pointka, akurat som citala ze uz si tehotna, je to urcite skvely pocit 🙂

pointka
25. jún 2008

editka, kde si to citala? bola som len na transfere 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
na test idem az v pondelok, potom budem vediet ci som alebo nie 🙂 🙂
ale mozno je toto male faux pas znamenie 🙂

pointka
25. jún 2008

mirinda, asi som zakrikla, ze nic necitim... dnes poobede ma zacala maternica pobolievat a pichat

mirinda10
25. jún 2008

pointka, tak to je dobre znamenie jupiiiiiiii tesim sa uz sa bobaci zahniezduju to je dobre 🙂 🙂 🙂

pointka
25. jún 2008

trochu neskoro nie? a staci jeden bobak 🙂 resp. bobacka 🙂

mirinda10
25. jún 2008

co bobaci sa maju zahniezdit medzi 7-10 dnom tak aky mas den od ET....

pointka
25. jún 2008

dnes som 9. den po KET, hm... no uvidime 🙂

beke
26. jún 2008

pointka, dobré znamenie mali by sa zahniezdovať 🙂 držím ti palce na pondelok 😉

saxo, kde si?

fedra
26. jún 2008

baby ... a nemali by sa drobcekovia uhniezdovat 7/10 den po oplodneni ? A nie od ET

beke
26. jún 2008

ako kedy...niekomu sa už zahniezďujú skôr 🙂

fedra
26. jún 2008

babulky a nepamatate sa nahodou kolko bunkove embrijko ste mali pri ET ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre