ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

klaudia84
28. jan 2013

@ada83 asi mas pravdu,ja som len rozmislala o tom,ze ked iba teraz dostanem niekedy menzes,tak asi by som mala byt skoro dva mesiace na pn

sakura
28. jan 2013

Baby estrofen a estrimax nie je to isté že? Lebo ako pozerám mám ich v protokole ale na recepte som mala len estrimax..teraz neviem či dr zabudla alebo čo...

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 skus isť odvodnej čo ti povie na tvoju chorobu pokial nemáš menzes aby ti niečo dala to máš pravdu asi 2 mesiace pn by sa ani mne nechcelo byť preto to stale odialujem tu pn ale ja mám dobre že robín na 2 smeny tak sa dá isť k dr do obeda ako idem zajtra a po obede do prace

katulka25
28. jan 2013

@ada83 ja idem vo stvrtok.tak uvudim.ale maminu mam v nemocnici.zajtea ma operaciu. Tak mozno by mi to aj vyhovovalo posunut o mesiac

micak
28. jan 2013

Ahojte, chcem sa informovat. Ak chcem ako tehulka chodit k dr dov. Valkymu, kt.nie je mojim gynekologom (moja gyneko je hrozna, uz nechcem byt u nej), musim sa k nemu prihlasit oficialne - teda odist od povodnej a prist k nemu?
AK bude treba bypise mi PN aj on? DAKUJEM!

jajus18
28. jan 2013

@sakura ahoj.ano,je to to iste 😉 ta hlavna zlozka je v jednom aj druhom rovnaka.

little_miracle
28. jan 2013

@sakura ahoj, ucinna latka je sice rovnaka, ale mnozstvo je odlisne....estrofem obsahuje 1 mg a estrimax 2mg, takze pozor pri uzivani - over si ake davkovanie ti Dr. predpisala.

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@sakura je to to isté, účinná látka je rovnaká🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@ada83 nie, to nie je pravda že je potrebné ostať po vklade aspon dva týždne doma🙂 som sa na to pýtala, takže je dobré prvý den ležať a potom tri dni kľud..prechádzky, nič ťažké nedvíhať....ale nie že ležať s vyloženými nohami🙂 neovplyvní to uhniezdenie🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@ada83 držím prsty na OPU🙂

klaudia84
28. jan 2013

mame kratky protokol od 3dc bravelle 75iu a menopur 37,5mg

karkana
28. jan 2013

@little_miracle ahoj, ako sa máš,máš niečo nové? 🙂

sakura
28. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
a čo sa dr sekla? No zajtra jej volám 🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@sakura no, radšej si to over...inak, ja som mala na účinnú látku a pod tým napísaný estrimax...tak skús jej zavolať🙂 za opýtanie nič nedáš a budeš si na istom🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@sakura juj, ja sa už neviem dočkat, kedy si dám pichnut a nech sup rýchlo dostanem mesiačiky🙂 ty si tiež tak na tom?🙂

ada83
28. jan 2013

@katulka25 ahoj tak uvidíš vo štvrtok čo ti povedia

katulka25
28. jan 2013

@ada83 urcite sa ozvem.ty ides zajtra co?

ada83
28. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj viac ludí viac názorov mne to povedala kamoška je pôrodná asistentka a ona bola na ivf a že ostaladoma 3 týzdne a sesterka je zase gynekol a povedala že je dobre isť na pn už počas pichania že jej kolegyňa tiež išla už od pichania na pn a tiež je gynekolog

ada83
28. jan 2013

@katulka25 hej na 7:30 bojim sa že čo mi povie

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 to si bola si dnes pre lieky

klaudia84
28. jan 2013

@ada83 nakonec sme boli dneska.nasla mi neaku cistu,tak este mam ist za dva dni ci to prasklo,velmi dufam ze ano.potom zacneme pichat injekcie.len ma dorazilo,ze vipisala vsetko dvojmo,neni to zbitocne vela ?

katulka25
28. jan 2013

@ada83 nemas sa coho bat.vsetko bude ok a vo stvrtok pojdes nato 🙂

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 mne dala najprv moja len puregon na 5 dni a v piatok mi dala nove lieky len tolko kolko budem potrebovať ani o jeden viac lem mi ostane asi 150j menopuru

ada83
28. jan 2013

@katulka25 dúfam zajtra tam idem sama muž je v praci a idem busom lebo moje parkovanie tam je des a vo štvrtok ideme potom spolu rano či ako

silvia2009
28. jan 2013

Ahoj,ja som bola v 2009 na IVF v ISCARE.Podarilo sa to na 3-krat,mame krasnu,zdravu Natalku.Mal ma vtedy prve dva razy Marsik,ale nepodarilo sa,potom som mala nejaku Dzurejovu a vyslo to.Neviem ale ci tam este robi.Drzim Ti palce,musis len dufat a verit!!!Silvia 🙂 🙂 🙂

katulka25
28. jan 2013

@ada83 hej vo stvrtok je potrebne aby tam uz bol.a ja tam tiez chodim busom leno parkovat ram je hroza

ada83
28. jan 2013

@katulka25 a za tie zakroky sa platí vo štvrtok po opu za icsi a mrazenie

csokasi
28. jan 2013

@ada83 Je to asi na každom, Ja som sa nato pýtala aj Doc. Valkyho a dnes aj svojho gyn. a obaja povedali, že kĺudne môžem pracovať. Že je to aj asi lepšie, lebo hormóny strechu je niekde riadne poškodiť. Ale tak ako sme každá iná, tak aj k tímto veciam pristupujeme a vnímanie ich inak, čiže je to nakaždej jednej z nás ako si spravíme ;)
Za ICSI zaplatíš zajtra alebo pri vklade a za mrazenie až keď bude rozhodnuté že sa mrazí 🙂 ...

ada83
28. jan 2013

@csokasi asi hej je o na kazdom ja som sa rozhodla ze pojdem asi na tyzden na pn lebo je strasne vela ludi chorich a ja robim snimi a moja imunita je nic moc 🙂 🙂 ja robin na poste a si moc nenavyberam

katulka25
28. jan 2013

@ada83 to sa vsetko s nimi dohodnes.ale nieco uz budete platit uz vo stvrtok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre