ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@martinazvo ahoooj, no ja som si bola dať pichnut decapeptyl🙂 iba..zatiaľ...ja si ešte chvílku počkám na vklad🙂 ada dúfam že oka, bola pozitívne naladená, trošku sa aj bála🙂 tak určite dá vedieť🙂

katulka25
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj ja som tam rano bola tiez

katulka25
31. jan 2013

Dievcata, dnesna kontrola dopadla celkom fajn. Sliznica sice stale nizko 6,4mm ale od zajtra beriem utrogesran a v pondelok ideme na vklad. Teda dufam ze sa to podari. Tak drzte palce.

martinazvo
31. jan 2013

@katulka25 ahoj, tak to rada pocujem, uvidis ten utrogestan Ti velmi pomoze 🙂

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@katulka25 no, ada mi spomínala že tam budeš...a nebola si tam aj s partnerom? náhodou? som asi okolo 7.15 prechádzala okolo teba..si taká vyššia? 🙂

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@katulka25 tak len pekne ešte zvyšuj zvyšuj a zvyšuj sliznicu a nech to len dobre dopadne🙂

lucia2505
31. jan 2013

@martinazvo Ahoj tak ako po vklade? Kolkaty den si dnes?

martinazvo
31. jan 2013

@lucia2505 ahoooj, som 7. den po ET... od OPU beriem Utrogestan a mam citlive brucho a prsia.... ale ten stav sa vobec nemeni, nie je to ani lepsie, ani horsie, nemam ziadne krce ani spinenie...az sa mi to zda zvlastne... som rozhodnuta otestovat v utorok, to bude 12. den po ET... TO CAKANIE JE NEKONECNEEEEEEE ☹ ☹ ☹

ada83
31. jan 2013

@martinazvo
@cucoriedkacucoriedka
@klaudia84
@denulka85
@katulka25
ahojte tak nakoniec je ich 8 zajtra si budeme volať celý spodok ma bolí

lucia2505
31. jan 2013

@martinazvo vôbec si nevšímaj, či máš nejaké stavy, alebo nemáš, lebo väčšina báb čo otehotneli nemali absolútne žiadne príznaky tieto prvé dni...jedna kamoška čo čaká dvojičky tiež nemala vôbec nič, ani náznak a pritom čaká dve a keď máš citlivé brucho a prsia, tak to môže byť aj od utrogestanu, progesteron robí svoje...čiže na príznaky a pocity sa v tomto období čakania nedá absolútne spolahnúť. A špinenie nemusí mať každý, to nie je pravidlo!

lucia2505
31. jan 2013

@ada83 gratulujem Adi a držím palce, nech sa všetky pekne oplodnia. Dali ste si ICSI alebo ste to nechali na prírodu?

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@ada83 nooo, vidíš to, supeeeer🙂)) to ešte chvílku pobolí, ale chvála bohu máš to za sebou🙂 drž sa a prosím, vela pi🙂

martinazvo
31. jan 2013

@lucia2505 dakujem za podporu, viem ze by som sa tak nemala pozorovat ale v ramci tejto strasnej nudy na PN s tou rukou je to priam nemozne 😀

katulka25
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83
@martinazvo dievcata dakujem.verim ze bude vsetko ok.
Adi tesim sa s tebou

martinazvo
31. jan 2013

@ada83 Adiiiiiii, tak krasna uroda, drzim palceky na oplodnenie a dalsi vyvoj, Ty teraz oddychuj a vela pi... to brusko po par dnoch polavi... 🙂

katulka25
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj bola som tam sama.taka blondina s okuliarmi 🙂

denulka85
31. jan 2013

@ada83 neboj to zvladnes a gratulujem 🙂 kedy ides na vklad?

ada83
31. jan 2013

@katulka25 ahoj išla si so mnou do iscare mám taký dojem

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@katulka25 no, tak to sme sa nestretli🙂 možno na budúce🙂

ada83
31. jan 2013

@denulka85
@martinazvo
@cucoriedkacucoriedka
dali sme si aj icsi a že zajtra sa uvidí če kedy bude vklad buď v sobotu alebo utorok

lucia2505
31. jan 2013

@martinazvo no chápem a každá z nás sa sleduje, to sa nedá nerobiť to, len keď už niečo odsleduješ, tak aby si vedela, že si to netreba moc všímať, lebo fakt keď je telo nadopované hormónmi, tak sa správa celkom inak ako by sme to čakali, takže ani príznaky ani ´´nepríznaky´´ nič neznamenajú...

ada83
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj a tebe čo povedali

denulka85
31. jan 2013

@ada83 a PK ste nedali? aj ja chcem uz vklad ja mam len v utorok kontrolu a potom bohvie kedy vklad

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@ada83 no ja som bola len na injekciu..decapeptyl..a čakám na menzes a už mám aj lieky, takže ja začínam prípravu ka KET 🙂

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 nebooooooj, dočkáš sa🙂 a rýchlo to ujde, uvidíš🙂

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka a komu chodis?

denulka85
31. jan 2013

@katulka25 jej super dobra sprava neboj sa vsetko dobre dopadne 😉

ada83
31. jan 2013

@denulka85 asi dáme ale embrio. povedala že sa zajtra dohodneme či dávať pk

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 k dr. petrovej

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka citim teraz ako keby sa vkliekli tieto dni...... nech je to uz za nami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre