ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ja lattakovej

denulka85
31. jan 2013

@ada83 aha kolko ste dali na icsi?

ada83
31. jan 2013

@denulka85 všetky spermiogram nič moc povedala

jana444
31. jan 2013

Ahojte dievčatá, tak som len nakukla, chodievala som sem aj ja dosť často cca 2 roky dozadu, k vytúženému bábätku mi veľmi pomohla Dr. Petrová - úžasná a dôsledná pani doktorka. Dnes má môj uzlíček už 14.mesiacov. Presne som to všetko prežívala ako vy všetky, ale ked môžem, tak skúste na to nemyslieť, nepozorovať sa ! Hoďte všetko za hlavu, psychika spravý veľa!!! Verte mi, ja som to naposledy brala úplne športovo, práve naopak vôbec som si to nepripúšťala a už vôbec na to nepomyslela a ktomu som chodila aj do práce a normálne fungovala. Držím palčeky všetkým snažilkám !!!

katulka25
31. jan 2013

@ada83 a co si sa mi neprihovorila? Ja som ba este ospata a cakala som na zlu spravu :( ale snad to pojde.

ada83
31. jan 2013

@katulka25 nebola som si 100% istá vchádzali sme tam spolu dnu a ty si si sadla ku kancelarii a ja oproti dverám k lattakvej

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 jaj moja, presne...nejako to vydržíme...a ty si v akom štádiu?

denulka85
31. jan 2013

@ada83 nejak ti asi nepovedali ze asi kolko ti daju na icsi?

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka no v decembri nam to nevyslo ☹ a teraz uz beriem extrimax a v pondelok idem na kontrolu a uvidime... a ty?

ada83
31. jan 2013

@denulka85 povedala že všetky ak to prežijú do zajtra lebo mame platiť 315 chceli sme dnes ale nešlo platiť kartou

denulka85
31. jan 2013

@ada83 neboj urcite sa oplodnia..... ja mam este 15 v mrazaku a tiez teraz budem platit 300e 150e PK a 150e vklad....

ada83
31. jan 2013

@denulka85 to si mala peknú rodu to tá moja nič moc 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 no, ja som dnes bola pichnut decapeptyl, čakám menzes a idem na estrimax...a uvidíme🙂 no, tak ti držím prsty nech je to teraz ok...ja by som išla koncom novembra na vklad, ale dostala som OHSS...tak sa čakalo...toto je naše prvé a dúfam že aj posledné IVF...máme 10 zamrazených....

denulka85
31. jan 2013

@ada83no urcite nic moc co si mala? vsak kazda z nas moze byt rada ze taketo nieco pre nas vymysleli aspon takto sa stat matkou 🙂

denulka85
31. jan 2013

@jana444 dakujeme za podporu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
31. jan 2013

@denulka85 hej máš pravdu uvidíme čo ešte ostane do zajtra lebo ako som bola na operačke dr povedala že su tam aj nezrelé

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka to to ti drzim palce aby ti to ( nam ) vyslo 🙂 musi aj ja som bola v novembri na opu? kolkateho si bola? mala som aj ohss ja som bola 12ho 😉

denulka85
31. jan 2013

@ada83 neboj urcite sa tam niekde najde aj to prave, budu ti volat zajtra a hned sem pis ze co a ako...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

ada83
31. jan 2013

@denulka85 neboj budem povedala že medzi 9-10 bude volať

sakura
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
no sevas...tak čo si zistila?
A štípala injekcia? Ja idem v utorok.. Nevieš cca na kolky deň by mala prísť mrcha??

denulka85
31. jan 2013

@ada83 budem cakat.... neboj dobre bude 😉

katulka25
31. jan 2013

@ada83 hej lebo aby som bola blizko valkyho

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 ja som bola na OPU 31.11:) ale je svina ten OHSS čo?🙂 a jasné, musí to vyjsť🙂 ved už aj na nás musí prísť🙂

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@sakura no ahooooj, no stípala jak svina:( aj teraz ma bolí... ale sestrička to pichla excelentne..a to neznásam pichanie do svalu....fuuuuj......inak, som nejaká divná po nej, neviem či to už začala pracovať psychika, ale mala som v priebehu dna busenie srdca, také mrákotné stavy...tak už si asi namýšlam🙂 teraz je už dobreeeee🙂 no, tak dnes je dvadsiaty de, tak počítam, že 8.2.

počúvaj, čo je to za injekciu? nechce sa mi googlit 😠 k čomu je to? nevieš?

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@sakura no a ten anop a prednison hej, furrrrrt....až dokonca zevraj, anopirin až do stanovenia výsledkov z krvi....ale sestra mi povedala že tak, ako sme sa dohodli s doktorkou....no a čo ja viem ako sme sa dohodli? 😀 zavolám jej ked dostanem menzes.....ale baby bo všetky brali až to ten den ultrazvuku a potom ti povie... 😝

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@jana444 ahoj...tak to je krásne🙂 je úžasné že sa to podarilo a máte radosť z ratolesti🙂 ja mám tiež dr. petrovu....je fakt odborníčka🙂 a dakujem, asi za všetky, za povzbudivé slová🙂 potrebujeme to🙂

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@katulka25 , kedy si bola na OPU? ja si to nepamatám...či sme to písali...

denulka85
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka tak tak uz by som to nechcela... kolko si mala folikulov?

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 noo, tak ja v pravom 17 vajíčok, a v lavom asi 25, ale to nemohli vybrať, lebo sa nedostali skrz črevo, lebo bol za ním vaječník, čo bol tak plný:(

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2013

@denulka85 a vzali mi 17 a oplodnili 12 a zamrazili 10

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre