ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
6. feb 2013

@vidruska a na kolky den po et si to mala? pk ci bez?

ada83
6. feb 2013

@martinazvo no uvidíme 😀 😀 tak máš v sebe 2 haladošov a ja len 1 tak musíš viacej papať ako ja 😀 😀 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 to je pravda, ale nechcem to prehanat, ved budem ako sud 😀 😀 😀

ada83
6. feb 2013

@martinazvo ale nie to ja neboj pojdes na prechadzku a poto ked sa narodia tak nebude casu jest

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 jasne, uz aby bolo po tejto hnusnej PN-ke ☹

ada83
6. feb 2013

@martinazvo pojdes este do prace do porodu

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 ak bude vsetko ok aspon na chvilu by som chcela ist...

vidruska
6. feb 2013

@bibi24 toto bolo na 14 den po ET s PK...

little_miracle
6. feb 2013

@csokasi pauza medzi IVF by mala byť 3 cykly

vidruska
6. feb 2013

@martinazvo hmm podla tabulky Et s Pk to vychadza ako priemer...

martinazvo
6. feb 2013

@vidruska hej, som si to pomylila s "mojou" tabulkou = bez PK 😀

martinazvo
6. feb 2013

@vidruska TYCH TABULIEK JE NA NETE VELA

bibi24
6. feb 2013

@vidruska no, ja som mala na 12. den po et s pk vyse 1900 a na 15. den vyse 6000. A to boli nase dvojicky 🙂

martinazvo
6. feb 2013

@bibi24
@vidruska ja som zvedava v piatok na moju hodnotu, dufam ze tam bude aspon nejaka primerane vysoka 😉

bibi24
6. feb 2013

@martinazvo drzim silno palce 😉

martinazvo
6. feb 2013

@bibi24 dakujem 😉

csokasi
6. feb 2013

Rano som volala do car a povedali my ze kazdopadne mam ist v piatok na krv a vraj i napriek krvacaniu mozem byt tehu .. Zeby nadej umierala posledna ...

ada83
6. feb 2013

@csokasi tak drzim palce aby to tak bolo a krv bola dobra

marculik
6. feb 2013

@csokasi ahoj moja tak to mi je luto,ze to teraz nevyslo,no uvidis mozno nabuduce,ja ked som bola po prvom ivf tak som musela cakat pol roka,no myslim si ze je to lepsie potrebujes sa dat dokopy nie len po telesnej stranky no najme po psychickej,psychika robi vela,ja som toto druhe sklamanie prezivala dost tazko lebo najprv sa to uchytilo no tiez som zacala krvacat tak sa aj bojim ist znovu do dalsieho,no cas ukaze,potrebujem si len oddychnut,tak ti budem drzat palce na dalsom pokuse 🙂 prajem ti vela sil

denulka85
6. feb 2013

@csokasi kolkaty den transferu spinis?

marculik
6. feb 2013

@vidruska nemam ziadne zdravotne problemy no prvy krat som mala tri vajicka a dve embrija ☹ no a druhy krat som mala z 9 vajicok dobrych 5 a stoho tri embrija a neviem jedno mi vlozili a tie sa asi dalej nedelili neviem lebo mi nenavrhli ich dat zmrazit,neviem teraz si stoho oddychnut potrebujem a uvidim kedy ci zase iscare ci brno neviem no a tebe sa na kolky krat podarilo,inak gratulujem a mysli pozitivne ja som ani moc tomu neverila a co zevraj sa uchytilo a to som mala tehu test negativny no potom som zacala krvacat a bohuzial nevyslo to,mozno nabuduce a tak mysli pozitivne a vsetko bude dobre 🙂

csokasi
6. feb 2013

@denulka85 Dnes je 13DPET od pondelku som spinila a vcera nevecer som zacala krvacat, tak som mysela ze pase.Rano som volala do Car a sestricka my povedal, ze aj tak mam ist na krv lebo i ked krvacam mozem byt tehu. Tak som s toho teraz jelen ... V piatok pojdem na krv, ale popravde velku nadej tomu nedavam ...
@ada83 Dakujem i ked uz velku nadej tomu nedavam ... Ale Tebe a tiez aj ostatnym kockam drzim palcoky ...

martinazvo
6. feb 2013

@csokasi drzim palceky, chapem tvoje obavy, ale napr. moja teta bola s menzes prve 3 mesiace pri obidvoch tehotenstvach...

b.bardyova
6. feb 2013

@denulka85 no teraz musim cakat na dalsi cyklus a vraj to skusime bez hormonov ..uvidim co prinesie dalsi cyklus

katulka25
6. feb 2013

@csokasi ach moja, silni drzim prsty aby to bol len plany poplacb a vsetko bolo ok.

katulka25
6. feb 2013

Dievcata, ste aj vy stale take smadne? Ved ja nic nerobim len pijem a beham na wc. A som dost unavena. Inac vsetko ok
A vy sa ako mate?

ada83
6. feb 2013

@katulka25 ahoj ja moc nepijem ale hned som unavena a strasne nafuknuta 😀 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

tak som to zase nevydrzala a testila aj dnes, tentokrat nie rano, ale vecer 😀 joooj, uz aby bol piatok 😉

ada83
6. feb 2013

@martinazvo supeeeer 😀 o 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 priprav sa, o par dni ma nasledujete 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre