ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
16. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem pekne, ked je najhorsie myslím na mimi 🙂

cucoriedkacucoriedka
16. feb 2013

@martinazvo noo, to je také dobré teraz, hovorit že to musíš vytrpieť pre malinké🙂)) a vieš čo je haluzné? ze potom si to človek myslí od jeho narodenia, až do furt🙂)))))

martinazvo
16. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak, toto je na cely zivot 🙂

cucoriedkacucoriedka
16. feb 2013

@martinazvo ale my to chceme..šak budeme mamy🙂))

martinazvo
16. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak... tak dlho sme po tom tuzili a ked to pride, okamzite nastupuje ruka v ruke s radostou aj obrovsky strach...

cucoriedkacucoriedka
16. feb 2013

@martinazvo presne....a mám kolegynu, ktorá je v 27. týždni, a tá mi stále hovorí, pre boha, ja sa bojím celé tehotenstvo a ked sa narodí, tak sa budem báť celý život..a má pravdu.... ☹
ale my to zvládneme🙂 aj ked, prepadávajú ma normálne myšlienky strachu...chápeš, že otehotniem a čo dalej:( pritom sa na to ta strašne teším, ale uplne schizofrenické postoje niekedy mám...normálne niekedy samu seba nechápem...ty si to tak nemala? akože sa na to veľmi tešíš a ked to príde, tak zrazu strach??

martinazvo
16. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no - mám - vzdy je strach, asi z toho co ma najblizsie caka - aktualne uzv, ci je vsetko ok, ci je/su mimi tam kde maju byt, ci sa im bude u mna pacit celych 9 mesiacov.... co budem nosit oblecene, popri tom mm musi na operaciu, musime doprerabat detsku izbu, vsetko nakupit atd atd, uzasny pocit, ale zaroven nonstop mi fici hlava 😀

cucoriedkacucoriedka
16. feb 2013

@martinazvo vyzeráš byt nabitá energiou, tak tebe to určite pôjde krásne ako po masle..a mm držím prsty, nech to má už za sebou...a neboj, ide jar, leto, nakúpiš zopár tričiek, dve tri pohodlné sukne a ide sa! 🙂
a po ultrazvuku si už aj ty trošku vydýchneš..kedy vlastne ideš?

silvinka20
16. feb 2013

@denulka85 to ze PK embryjka neprezili podla mna neznamena ze sa 6 a 8 bunkove neuchytia, tvoje embryjka asi potrebuju prirodzene prostredie u teba a nie v skumavke. drzim palceky nech sa ti to podari a nech krasne rastu.

denulka85
16. feb 2013

@silvinka20 dakujem ti dajtra mam 8 den a skusim si spravit rano test neda mi to pokoj a furt ma to taha 😀 😀

martinazvo
16. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem za podporu, do 11.3. mam tu sadru, potom nejake rehabilitacie a potom mam konecne v plate pohodove a aktivne tehotenstvo 🙂 na uzv idem teraz vo stvrtok...

martinazvo
16. feb 2013

@silvinka20
@denulka85 mne vkladali dve 8 bunkove bez PK a vidite, uspesne 🙂 vo stvrtok budem vediet ci 1 alebo 2 🙂

denulka85
16. feb 2013

@martinazvo no idem si zajtra asi spravit rano test.... asi dve 😀 😀 😀 😀

martinazvo
16. feb 2013

@denulka85 veeelmi drzim palce, budem cakat na spravicku... no neviem preco ale ja mam pocit ze bude jedno... aj ked netusim preco 😉

silvinka20
16. feb 2013

@denulka85 ak tam nahodou nenajdes nic nelakaj sa a nezufaj pri dvojickach mi test ukazoval slabulinko od 12 dna, drzim palce

silvinka20
16. feb 2013

@martinazvo ja som si myslela a bola presvedcena o tom ze je tam len jedno, a pri sone dve srdiecka. drzim palce nech na sone vsetko dobre dopadne.

martinazvo
16. feb 2013

@silvinka20 dakujem pekne, budem vdacna aj za dve samozrejme, ja len ze som mala na 15. den po ET hcg "len" 540, sice bez PK, ale aj tak si myslim ze to pri dvoch asi malo byt viac... Ty sa nepamatas ake si mala hcg?

silvinka20
16. feb 2013

@martinazvo mne nehovorili kolko mam hcg, povedali len ze je vysoke, no rozdiel je fakt v PK blastocysta je 100 bunkova a skorej sa zmenila na embryjko, nebola by som prekvapena keby to boli 2 babatka, a nemuselo sa to hned tak silno uchytit, ved uz coskoro uvidis srdiecko ci dve?!

ada83
17. feb 2013

@denulka85 ahoj co test si skusala?

katulka25
17. feb 2013

Dievcata, aj dnes som robila test, asi som sisi, ale nedalo mi to. a bola tam uplne slabulinka ciarocka. takze zajtrajsia krv rozhodne.

ada83
17. feb 2013

@katulka25 ahoj že by to bolo na dobrej ceste 😀 😀 😀 😀 ja už nepokúšam štastie radšej

katulka25
17. feb 2013

@ada83 neviem, doteraz bol test biely ako sneh a dnes toto. ale vyslo to az po dobrej pol hodine. manzel to tam najskor nevidel ale teraz uz ano. uvidime. neskusis zajtra aj ty?

katulka25
17. feb 2013

@denulka85 ahoj, tak ako testik?

ada83
17. feb 2013

@katulka25 neviem bojím sa. keď som videla ten môj biely test a palička nikde počkám asi až na krv môže byť že sa ti to nejako neskor zahniezdilo

martinazvo
17. feb 2013

@katulka25 ahoj, jej to by bolo uzasne... mne prve 3 (tie najslabsie) testy tiez vyskakovali az po zaschnuti, po takej pol hodinke...

martinazvo
17. feb 2013

@ada83
@katulka25 kocky a kedy idete na krv? Ada v utorok? a Ty Katka?

katulka25
17. feb 2013

@martinazvo no mne tento vysiel prvy., takze uvidime., na krv idem zajtra

katulka25
17. feb 2013

@ada83 neboj sa. ja som si myslela ze je to uplne pase a vidis, teraz mam novu nadej., ktora mozno zajtra skonci :(

ada83
17. feb 2013

hej ja v utorok bojim sa urobiť test už asi počkám na krv a na telefonát nechám sa prekvapiť 😀 😀 😀 a ty aká bola noc už dnes lepšie
@martinazvo

martinazvo
17. feb 2013

@katulka25
@ada83 veeelmi vam drzim palce, ja som prave dotlacila na ranajky kysle ryby 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre