ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo to fakt? ale nevadí, zhodíš to po pôrode...ale je pravda, že si treba na papanie dávat pozor:( a ja tiež tak rada jem🙂
kde si objednávala? na nete?

martinazvo
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no podla toho co som zozrala za poslednych 5 tyzdnov som rada ze je to len tolko 🙂 z Bonprix-u som si objednala...

ada83
23. feb 2013

@martinazvo tak diiik 😀
@cucoriedkacucoriedka a inac ak ta predbehnem tak ti posuniem 😀

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo he, ved viem, si neviem kedy písala, že si dotlačila kyslé rybičky...všetko registrujem)

no, bonprix má pekné vecičky...a som tam videla také peknučké biele tričko s vtáčikom červeným, úplne chutné🙂 ale zase, tehotná budeš v dobrom období, bude teplučko, stačí zopár sukien alebo šiat a tričká, že?🙂

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ah a kolko mas rokov aby som vedela ze do kedy mam cakat na dvojicky 😔 😔 😀

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 no zlatá si....ale ja sa už nedám predbehnúť🙂)))) dúfam a verím...a inak, začínam maž už trošku strach🙂

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 36 rokov mám prosím pekne🙂) to ty sa ešte načakáš, ty si mláááda🙂

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak potom mas smolu lebo su moje 😀 😀 😀 neboj bude to dobre poznam to na sebe cim to bollo blizsie tak som sa viac bala

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak diiik tak si dam asi prestavku na tie dvojicky

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 dobre teeeda🙂))) tak ti ich úplne v pohode prenechávam🙂)) chúda martinka, vie že jej tu rozoberáme veci pre detičky? 🙂)

no, doteraz som bola úplne silná, dnes som sa rozprakala, možno len hormony🙂

martinazvo
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no podla mna TP v oktobri je super..... leto este s prijatelnym bruskom a ked sa uz budem gulat tak uz nebudu horucavy 🙂

martinazvo
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka registrujem 😀

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 adi, ty stihneš aj tri do takéhoto veku...sa nič neboj🙂)

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo no, ved práve🙂 pekne si si to naplánovala🙂 jaaaaj, normálne ti v dobrom závidím ten tehotenský pocit🙂 chcem aj ja...🙂

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka martinke to nevadi 😀 😀 ja nehcem 3 🙄 len dve 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo no, to kukáš čo to tu rozoberáme🙂

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som mala plan porodit do 30 ale uz nestiham

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 no, čo ty chceš, to je nič...ale čo chce vyššia moc, to je dôležité🙂) počkaj počkaj, sa tu takto teraz snažíme a potom nebudeme vediet ako a otehotnieme aj prirodzene🙂

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@ada83 no, to aj ja🙂 a potom do 35...a vidíš, nevyšlo🙂 nevadí..nech sa to podarí aspon teraz🙂

martinazvo
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nebojte, dockate sa....... inak co sme "oktobrovky 2013", som tam tusim najstarsia..... vacsinou baby do 30 😀

ada83
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no neviem uvidime matka uz to nemusi riesit

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo ale vyzeráš určite mladšie, ako poniektoré🙂 nevadí, počkala si trošku dlhšie a hned dve, dobré to je🙂 ja mám zasa okolo seba baby, čo sú staršie ako ja, si predstav a nemajú ani jedno:(

ada83
23. feb 2013

@martinazvo a kedy mas termin porodu

martinazvo
23. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ano zevraj vyzeram, ale najma sa aj citim 🙂

cucoriedkacucoriedka
23. feb 2013

@martinazvo inak, to šťastie mám aj ja...aspon sa s týmto názorom stretávam🙂
presne, hlavne to je dôležité, ako sa cítime🙂

martinazvo
23. feb 2013

@ada83 14.10., ale s dvojickami je to inak...... to sa pocita kludne aj o 2 tyzdne menej + este sa babence mozu pytat na svet skor...takze v septembri uz musi byt vsetko ready

ada83
23. feb 2013

@martinazvo hej mozu aj o mesiac prist skor v lete budes zariadovat uz si pozerala kociky ze aky chces 😀

martinazvo
23. feb 2013

no moje prieskumy na nete ma zatial presvedcili o tom, ze kocik urcite kupime na bazariku... tie kociky pre dvojicky su ako male auta, strasne drahe... a daju sa kupit fakt pekne po 1 dvojickach za super peniazky.... urcite chcem taky kde su babence vedla seba nie za sebou...

ada83
23. feb 2013

@martinazvo mne sa zase páci za sebou

martinazvo
23. feb 2013

@ada83 kocikovala som kedysi take dvojky...... velmi zla manipulacia s detmi ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre