ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. mar 2013

@denulka85 nie už ma nič nebolí

denulka85
2. mar 2013

@ada83 aspon to.... mna stale boli brucho taku svalovku citim ale prsia ma vobec neboleli 😒

ada83
2. mar 2013

@denulka85 moc cvičiš ked mas svalovicu 😀 😀 😀 😝 😝 obcas citim vajecniky ale to je nič moc asi sa ti embrijka zavrtavaju hlbsie a hlbsie skus sa opýtať dr ked tam pojdes na to tvoje bruško ci je to dobre 😉

katulka25
2. mar 2013

@ada83 mne dost pomohlo to cvicenie. Skus vymysliet nejaku aktivitu co by ta bavila a uvidis bude to lepsie

ada83
2. mar 2013

@katulka25 tak to je dobre že ti to pomohlo ja sa odreagujem ked idem so psom von už aby bolo teplejšie a mohla som chodiť na korcule

denulka85
2. mar 2013

@ada83 to je v tom ze necvicim.... nic nerobim muzik mi nic nedovoíli robit vsetko robi len on a ked dlho stojim tak ma boli chrbat a cele dni len lezim urcite sa spytam ale az v ba a cicit kedy cacnes co si chcela?

ada83
2. mar 2013

no neviem mam doma orbitrek tak chodim obcas na neho aj som chcela zacat menej jes ale cokolaada ma ukludnuje
@denulka85

denulka85
2. mar 2013

@ada83 cokolada je najlepsia 😀 😀 😀 naco chudnut 😝 😝 😝 😝 ked coki je na nervy ako stvorene nie? 🙂

ada83
2. mar 2013

ved prave ale potom tie kilecka ani som uz dlho nebola na vahe pre istotu 😀 😝 @denulka85

denulka85
2. mar 2013

@ada83 ani ja kalat na vahu nie 😀 😀 😀 😀 ja beriem hormony od konca oktobra tak si vies predstvit 😀 😀 😀

ada83
2. mar 2013

@denulka85 no vet prave hormony to nam pridava na vahe

denulka85
2. mar 2013

@ada83 kaslat na to ale ked to vide a po porode kupime ali 😀 😀 😀 😀

klaudia84
2. mar 2013

@denulka85 ahojte.aj ja mam take problémy,cítim sa strašne tučná.a od kedy pijem,to velké množstvo vody,cítim sa jak tuleň:ň
@ada83

ada83
2. mar 2013

@denulka85 myslis ze pomoze

ada83
2. mar 2013

@klaudia84 to poznam a co kedy mas odber a kolko bude vajicok

denulka85
2. mar 2013

@klaudia84
@ada83 ano pomoze to som si kupila ked sme isli do grecka 😀 😀 😀 😀 😀 aspon mne to moc pomaha.. klaudi kasli to to a co este chodis do roboty?

ada83
2. mar 2013

@denulka85 tak by som si ho mala kupit aby pomohol

denulka85
2. mar 2013

@ada83 teraz by som nekupovala je to silne a ked chces ist na ket teraz radcej nie kasli na kg aj ja som si radcej vacsie gate kupila ale riskovat nebudem

ada83
2. mar 2013

@denulka85 no ale to uz bude velke cislo gati potrebujem mensie 😀 😀

denulka85
2. mar 2013

@ada83 navadi kup si na gumicku 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
2. mar 2013

@denulka85 diik za radu 😝 😝 ale ti nie su pekne 😀 😢

klaudia84
2. mar 2013

@denulka85
@ada83 dufam ,ze pondelok bude posledna kontrola.umna to ide trosku pomalsie picham uz 10 dni,a dnes hovorila doktorka,ze začali pekne rast.tak uvidime.som na pn,to sa nedalo.okrem pondelka sme boli kazdy den v ba. raz zbytocne,lebo mala porod :(utorok by som mala ist na krv,tak som zvedava.denulka velmy ti drzim palce,aby bolo vsetko ok

ada83
2. mar 2013

@klaudia84 preco na krv ja somnebola aj ti povedala ze kolko ich asi bude a ake davky pichas

klaudia84
2. mar 2013

@ada83 tebe nebrali krv pred odberom?este neviem kolko,spytam sa v pondelok.povedala ze mi odberu krv bud v pondelok poobede alebo utorok rano.

sakura
2. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
no sevas 🙂 Tak ako? Už ti volali z Iscare?? Ako sa snehuliaci delia? Všetko v poriadku?

ada83
2. mar 2013

@klaudia84 nie nebrali brali my len na predoperacne a potom som isla internej

katulka25
2. mar 2013

@ada83 treba odreagovat hlavu. Lebo inac je to masaker :( mne tiez moja fenka dodava vela energie.taky nas maznacik 🙂

ada83
2. mar 2013

@katulka25 ti aj ta nasa je maznak neviem ako to bude zvladat ked bude babo a niekedy dost ustekana

denulka85
2. mar 2013

@klaudia84 dakujem ti moja pokojnejsia budem v utorok a najstastnejsia mozno 11ho 🙂

klaudia84
2. mar 2013

@denulka85 aj ja sa strasne bojím,ale musíme veriť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre