ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka este más v mrazaku? neboj bude dobre vet si videla ako som sa ja trasla pred tým 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 viem adi, dakujem za podporu....hej, ešte máme 5🙂

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to som nevedela ze sa potom už nemaju mraziť

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka musi sa to už podariť nám všetkým a teraz ma predbehneš 😉 😀 😀 😀 😝

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no, povedala mi to tak, že nie je to veľmi dobre, oni sa mrazia, ale nepýtala som sa jej už viac že prečo nie

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 🙂 neboj sa, len o pár mesiacov...môj muž hovorí, očakávania plodia sklamania...tak preto veľmi neočakávam, ale myslím pozitívne...nechcem sa velmi do toho angazovat...a vôbec o tom ani nehovorím...okrem fora...už nech je to za nami, že?_)

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka na kolku zajtra ideš

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 tak na jedenástu, pol dvanástu..ešte kancelária a tá všetko birokracia...takže neviem kedy ma vezmu🙂

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hej máš pravdu už nech my pride mrcha aby som mohla sa isť dohodnuť na ket ale to sa este nacakam 😉 😉 len o 2 mesiace 😉 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 neboj adi, bude to čo nevidiet🙂 naozaj🙂

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som tieš mala prisť na 11 po 11 nas dali na izbu a ja som isla na radu okolo 12

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no ved uvidíme...len či sa dovtedy aj nepocikám🙂)))

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka vieč co ja ako som tam prišla išla som na wc a potom som už nešla

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no, asi tak to urobim aj ja🙂 ešte trošku popijem a naplním raz dva

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka viem čo boli babi so mnou tak povedali tiež že boli na wc hneť ako prišli lebo že sa to nedá zvladnuť napiješ a za chvilu to maš naspäť 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no, presne tak...a ešte ked budem čakat, lebo nás bude určite viac, tak to rýchlo nabehne🙂 adi, bolí transfer? je to nepríjemné?

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie nebolí ak si bola na iui tak ta bolí viac ja som citila len bolesť ako ti tlači ultrazvuk na tvoj plný močo mechur a že sa tam asi počuram 😉 😉 😉 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no, nebola som ani na iui.....ani na transfer nikdy🙂 takže sa nechám prekvapit a užijem si ten pocit🙂)

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej budeš si uživať a myslieť ako sa tam nepočurať 😀 😀 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 no, to bude bohový pocit🙂

ada83
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej rozmýšlala som nad tým či sa tam niekto už počural ako som ležala na koze 😀 😀 😀 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@ada83 počúvaj ma, ja nad tým už asi trikrát som sa tiež pozastavila🙂)))) ale tak hádam nebudem prvá🙂))))

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
1? prečo len 1 ? Rozmrazli tých 5?

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura hej, rozmrazili, ale len jedno je sto pro...tri ešte uvidia ako sa budú vyvíjat do zajtra a jedno to neprežilo

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
aaa to bude bojovník, neboj 🙂
Boože mňa to čaká o týždeň..tie nervy 😝

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura ved som si hned pomyslela že sebecky povytahoval/la energiu s tých ostatných....tomu sa hovorí SURODENECKA LASKA🙂))))

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura ach, neboj sa....už sa to kráti, ved preto to všetko podstupujeme, pre túto chvílku🙂 je to krásne aj stresujúce zároven....vieš kolko žien je ochudobnených o ten pocit a o tie vedomosti čo máme my????🙂))) aj ked radšej by som aj ja prirodzene otehotnela a nerišila toto🙂))

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka cucoriedka, cucoriedka...a odkedy je s tých s písmenom s????🙂)))

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
jo, jo presne tak...A dobre si to napísala...sme také nadupané v tejto oblasti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja ked to rozpávam kámoškám tak pekne majú sánku dolu 🙂)

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura žee????? ja ked som to hovorila mojej mame, tak tak len kukala....fakt je to desné čo všetko so všetkým súvisí a čo do všetkého musí zapadnút🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre