ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
3. mar 2013

@elle81 no musim ist opat na hematologiu a to idem v utorok. Uvudim kedy budu vysledky ale dufam ze dalsou mrchu co je 21.3 uz budem stimulovat estrimaxom na ket

martinazvo
4. mar 2013

@denulka85 ak by si mala mmt, tak by si mala take krce ze by si sa ani postavit nevedela ☹ neboj, to nie je svalovica, v brusku Ta len tahaju upony vnutornych organov, ono sa to tam teraz bude cele menit, posuvat tak to je preto 🙂

martinazvo
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka drzim na dnes palce, myslim na Teba 🙂 neboj, vklad je v pohode, so mnou sa tam rozpravali sestricky a zrazu ze hotovo - ani som o tom nevedela kedy mi tam babence supol pan doktor 🙂

elle81
4. mar 2013

@katulka25 tak ti drzim palce, aby to bolo čim skor 🙂 ja dufam, ze budem mať vklad na prelome marec-apríl 🙂

denulka85
4. mar 2013

@martinazvo dakujem ti za vysvetlenie 😀 😀 dnesna krv odovzdana a zajtra vysledky 😉

martinazvo
4. mar 2013

@denulka85 silno drzim palce, zajtra daj vediet 🙂

katulka25
4. mar 2013

@elle81 dakujem. Aj ja tebe drzim palce

denulka85
4. mar 2013

@martinazvo dakujem jasne ze dam vediet okolo 9.30 mam vysledky v ruke lebo idem neskor aby som mala papiere s hcg v ruke mam to zobrat do caru...

b.bardyova
4. mar 2013

Ahojte babulky co patrite k LATTAKOVEJ. Aky mate pocit z jej jednania ...lebo mne sa to zda trosku neprofesionalne..predpisala mi estrimax a prednison, na kontrole mi oznamila aby som prestala jest estrimax, ze mam vysoku maternicu a nech cakam mrchu skor ako som zvyknuta...nato mrcha do dnesneho dna nedorazila :( po konzultacii som mala vysadit aj prednison a cakat ...dnes som bola na krv testik negativny ...a mam si prist pre injekciu na mrchu :( a vraj ideme dalsi vklad skusat bez liekov ...nerozumiem tomu ...

sakura
4. mar 2013

@gigi77
@cucoriedkacucoriedka

dievčence tak ako?

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova ahoj aj mne sa zdá poslednu dobu nejaká divná

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 Dava mi lieky asi podla toho ako sa vyspala :D

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova asi tak ale strašne sa zmenila za poslednu dobu ona nebola takáto už tam chodim rok.

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@sakura ahoj..všetko oka, jedno babo vložené a počkáme do osemnásteho🙂

ada83
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nepocikala si sa 😀 😀 😀 a držim palceky

katulka25
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak drzim prsty aby sa dobre uchytilo. A ostatne boli na to.ako?

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 veru aj ja tam chodim skoro 2 roky ale teraz ako keby nevedela, ze co ma robit

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova neviem čo sa s nou deje aj mne ked nechcela vložiť 2 a takým divným hlosom poveala že jedno tak som radšej už nič nepovedala a kolko krát sa dalo s nou aj zasrandovať

kraskanz1
4. mar 2013

@b.bardyova Aj ja som k nech chodila 2,5 roka teraz pred 2mi tyzdnami sme sa rozlucili ale nemala som z nej taky pocit bola divna trosku ale aj ona je len clovek asi ma svoje dni alebo co...

ada83
4. mar 2013

@kraskanz1 ale tie dni má už skoro 2 mesiace sa mi zdá

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ada83 dakkuuujem..ne,nepocikala...ale ye sa sem tam stane🙂)))

kraskanz1
4. mar 2013

@ada83 ako zvykla mat svoje dni raz bola taka akoby prisna a raz zasa mala fajn naladu a usmievala sa ale tak asi je taka povaha...Ked som bola min. rok na ivf tak sa mi zdala v pohode aj lieky normalne predpsiovala aj vsetko tak neviem mozno potrebuje dovolenku...

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@katulka25 dakujem...ostalo nam jedno 50bunkove, ktoré dali a ostatné sa prestali delit...takže tak...ale je dobre ako je.🙂

ada83
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to si sa pýtala 😀 😀 😉

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ada83 no, jasnééééé🙂 šak nech viem či si prvá hanbu urobím, alebo je tam takých viac🙂)

ada83
4. mar 2013

@kraskanz1 možne by jej ta dovolenka pomohla ale asi aj že ma toho strašne vela

ada83
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka chcela som sa aj ja ale namala som odvahu a kto ti robil vklad?

sakura
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
držííím palceee 🙂 18 má moja malá 2 roky🙂
A kolko malo buniek? A tie ostatné??
A robila ti to Petrá, že?
No ja som zvedavá čo ja zajtra..ako budem na tom 🙂 Juuj 🙂

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 veru ..asi nemaju dobre ohlasy..lebo co pocuvam uz dlho tam nikto neotehotnel---s mojich kamaratiek

katulka25
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak super. Hlavne aby to dobre dopadlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre