ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo a tebe bolo vidno hned dva vacky uz srdieckami 😀 😀

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 ano, ale tak ja som bola na utz az 6tt+4 😀

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo a tebe to normalne pasovalo? myslim datum aj s velkostou?

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 vobec neviem, pan docent Valky mi nehovoril takmer nic......spominal akurat rozdiel tych vackov a ze srdiecka su silne... a ze ma chce vidiet o 2 tyzdne zas..... nedal mi ani foto..... dufam ze v pondelok mi da..... moj dr. hruzik ma este dovolenku ☹

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo dufam aj ja ze v pondelok bude plod 😀 nevadi uz vydrzime som zvedava na sono dvojiciek 😀 😀 😀 😀 😀 neboj v pondelok ti urcite da ides teda na 8 potom daj vediet ako si dopadla aj ja.... takze ten vacok by uz mal tam ostat? 😵

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 jasne, vacok zostava a v nom bude cervicek 🙂 ti moji by mali uz mat aj rucicky a nozicky tak som zvedava 🙂

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 no idem na 8 a potom letim s tou sadrou a obvodnej a vybavit este tisic veci, takze ku compu sa dostanem az podvecer ☹

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo nevadi ale urcite daj vediet to uz budes mat rucicky? ja umrem to uz tak skoro? a brusko uz vidno?

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 no minuly tyzden sme takyto velki (obrazok dvojicky) a buduci tyzden budeme takyto (obrazok 1 mimi):

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo pekne takze pekne rastie brusko nadherne to je vsak?

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 noooo, ja uz len v teplackoch alebo v leginach beham, do rifli sa uz nezmestim 😀

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo pekne aj ja chcem uzzzzzzzzzzzz musime pockat este dlhe tri dni ach jaj 😕

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 pre mna je to najhorsie v noci, ja som vzdy spavala na bruchu...... poslednych takmer 8 tyzdnov sa neda kvoli sadre a teraz ked mi ju daju dole uz nebudem moct kvoli brusku... 😠 😠 😠

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo aj ja milujem spat na bruchu ale ja nemam odvahu len na bokoch a na chrbte a tak spim uz od transferu 😀 😀 😀 😀 chyba mi to 😲

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 a preco nemas odvahu, uzivaj si to kym mozes, babu to neublizi 😉

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo bojim sa nemam odvahu lebo v decembri som tak spala a potom som si to vycitala co ak.... tak radcej nie vzdam sa toho

bibi24
8. mar 2013

@denulka85
@martinazvo baby, len si este uzivajte aj prve dni a tyzdne, potom zas pridu ine starosti (ako si lahnut, sadnut, co vsetko boli a tlaci a pod. 😀 )

martinazvo
8. mar 2013

@bibi24 vsak to......kedy si sa dozvedela ze cakas 2 chlapcekov?

bibi24
8. mar 2013

@martinazvo uz v 13 tt sa to crtalo, ale to este nie je ani zdaleka 100% a neda sa to presne urcit, ale potom nam to potvrdilo sono v 16 tt a aj vsetky tie dalsie. Neskryvali sa a hned pekne ukazali, ze budu dvaja chalani 😉

ada83
8. mar 2013

@klaudia84 ahoj tak co ako dopadol odber

denulka85
9. mar 2013

@bibi24
@martinazvo ti uz mas problem ako si lahnut, sadnut 😀 😀 😀 😀 da sa to vydrzat nie?

martinazvo
9. mar 2013

@denulka85 to ja este nie 🙂 teda v noci uz trosku ano ale to je skor o tej ruke ako o brusku...

denulka85
9. mar 2013

@martinazvo takze coskoro to pride 😀 😀 😀 😀

martinazvo
9. mar 2013

@denulka85 no myslim ze sa nacakam, @bibi24 je o 19 tyzdnov popredu 🙂

denulka85
9. mar 2013

@martinazvo to nevadi raz ju dobehneme 😀 😀 😀 😀

bibi24
9. mar 2013

@denulka85
@martinazvo no vsak uvidite kocky 😉 Take horsie to zacne byt po 25 tt, obzvlast Matka nech sa pripravi, ze dve su dve 😵

martinazvo
9. mar 2013

@bibi24 uz teraz sa na to chystam 🙂

denulka85
9. mar 2013

@bibi24 no vsak to ze dve 😀 😀 😀 ale to musi byt prekrasny pocit baby

martinazvo
9. mar 2013

@denulka85 je prekrasny, dvojnasobny......... ale aj strach a obavy su dvojnasobne 🙂

fantinka
9. mar 2013

@martinazvo ahoj ake ste vkladali embryjka? Mne dali vcera dve blastocysty. Pozorovsla si na sebe nejske " overene" zmeny? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre