ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
11. mar 2013

@denulka85 to je dobrá správička len tak ďalej 🙂

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo matka to mi je luto.... ☹ ako sa citis? mne lattakova najprv vystrasila ze je to neskoro ze uz by som mala byt 7tt a som 5tt ale co chcu ked to je vsetko umelo vytvorene? a utz ukazalo fakt len jedno srdiecko?

denulka85
11. mar 2013

@gaga83 dakujem dufam ze v pondelok bude nieco vidiet viac 😉

denulka85
11. mar 2013

@gigi77 no vkladali mi to 19 dc ale moj gyndos povedal ze sa nemusim bat tak uvidime co ukaze utz v pondelok zatial mame docasnu tehu knizku 🙂

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo matka zatial nam dali docasnu tehu knizku uvidime v pondelok co ukaze utz

denulka85
11. mar 2013

@ada83 dakujem adka 🙂

ada83
11. mar 2013

@martinazvo ahoj to je mi luto

martinazvo
11. mar 2013

@denulka85 ahoj, no rozdychavam to, bojim sa o druhe mimi ale pan docent nas ukludnoval ze toto druhe je silne, silno bilo srdiecko aj sa riadne hybalo 🙂 ze sa to stava a on to spominal ako moznost uz na 1. utz... no ano, mame len 1 velky vak s babom, ten druhy uz bol uplne prazdny, babo je uz vstrebane a uz aj ten vak bol malicky, vstrebava sa...

martinazvo
11. mar 2013

@ada83 dakujem moja, este mame 1 bojovnika velikeho 🙂

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo neboj urcite je bojovnik tak teraz si naspat v 9tt a nie v 10tt...ja som dnes cakala same dobre spravy..... a toto nie

martinazvo
11. mar 2013

@denulka85 nooo, nepocitaju mi to od OPU ale podla MMS, takze som sa posunula o 3 dni nazad... 🙂 no ja som s tym tak trosku (mozno 5%) pocitala, aj preto som sa dnesku tak bala...

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo uvidime ja ako dopadnem dufam ze aspon plod sa ukaze o tyzden to by mal byt 6tt a uvidis ze vas bojovnik je silny a bude vsetko ok...

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@gigi77 ahooooj, no tak ako to zvládaš? ja oka, menzes som mala dostat v sobotu, neprišiel🙂 ani ja netestujem..čakám až na krvičku🙂)))

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@martinazvo ahoj martinka, no čo to čítam? je mi to luto...ale aspon bude viac miesta pre jedného silného bojovníka🙂 drž sa

denulka85
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka vydrzis do krvi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neverimmmmmmmm

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@denulka85 jasné že vydržím🙂)))))) sa stavím s tebou o basu piva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
11. mar 2013

@denulka85
@cucoriedkacucoriedka ahoooj, ako sa citis?

dakujem za podporu kočky, dufam ze to spolu s tymto mimi dotiahneme do uspesneho konca 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@martinazvo martinka, dobre...relatívne....len ma každý den bolí niečo iné:!!

no o tom ani nepochybuj, že by ste do do konca nedotiahli🙂

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo neboj urcite to dotiahnete do uspesneho a hlavne do stastneho konca 😵

denulka85
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka kolko dni si po vklade? vobec ta to netaha?

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@denulka85 ak rátam aj den vkladu, tak dnes je 8 den....ale láka, trošku, ale nechcem sa stresovat..radšej to necham na profesionálov...a ak by som bola tehotná, tak až tak si urobím test, lebo som ešte niiiikdy u seba nenašla // 😀 😀 😀

denulka85
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka asi mas pravdu ja so robila testy a nic az na 14 den bol duch.... nestresuj sa a oddychuj kedy ides na krv?

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@denulka85 nooo, ved to🙂 na krv idem 18. v pondelok...takže ešte týžden..ale mam toho neurekom v robote, tak to ujde🙂

denulka85
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja idem na dalsi utz 18ho.... dufam ze bude pre nas stastny datum 🙂

ada83
11. mar 2013

@denulka85
@martinazvo a fotky vám nedali?

gigi77
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, takze zvladas? moj muz sa ma uz piatok pytal kedy uz mozeme testovat... ale my to tak triezvo berieme obaja 🙂 ak by stihla poistovna schvalit za cyklus tak hadam by sme stali len jeden mesiac 🙂 lebo sme zvazovali aj moznosti letnej dovolenky a sme sa rozhodli ze kedze sa snazime, tak ze radsej sa tak ako matka pustime do nejakej prerabky....ja nemam aaaabsolutne ziadne priznaky, ziadne bolenie, nic nic nic, ako keby som vobec nikde nebola, tak uvidime....ale beriem to pozitivne, lebo ani pri mojom prvom uspesnom ivf som nemala aaaaabsolutne vobec nic 🙂 tak ja mam doma jeden tehu test este z pred dvoch rokov ktory je este v zaruke tak podla mna ma bude muzik presviedcat cez vikend...inak som doma, lebo dietko kasle takze aspon oddychujem

ada83
11. mar 2013

@sandra077 ahoj ja som ostala doma od opu doma na pn vklad som mala na 6 den a ten menopur je tam presne aby ti to vyšlo aj sestrička mi povedala že je ho tam tak presne ani kvapka naviac

sandra077
11. mar 2013

@ada83 tie si mala menopur600?ak hej kolko vydrzala jedna ampulka dni ked mam 150 jednotiek? Ty si to tak tiez mala?

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@gigi77 nooo, veď aj ja to tak beriem pozitívne....a športovo...🙂 môj muž je tiež úplne zlatý...a furt mi hovorí, a to sa len niečo ohľadne toho opýtam, alebo skonštatujem...nestresuuuuj, nestresuuuj, bude tak ako má byt..nebude teraz, bude potom🙂 veď som mu povedala, že iná možnosť ako áno alebo nie tam nie je🙂 tak mi povedal, že to je celkom fajn, veď to je 50/50🙂 a bola som vybavená🙂 mna bolí zasa brucho ako pred kramami, tak uvidíme🙂

ja chodím od včera do práce🙂 ale tiež sa snažím neprepínať🙂 tak len sa držme..kedy ideš na krv ráno v pondelok? už si sa aj objednávala?

ja nemám doma žiaden test a asi ani nekúpim🙂 vidíš to slovičko asi?🙂))))))

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@sandra077 ja som mala menopur 600 a brala som 150 j, takže jedna flaštička mi vydržala 4 dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre