ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 ne, nedám....už nechcem..idem čakat na krv...ja som už nervozna..strašne:( no ved už je rozhodnuté, či budeme stresovat alebo nie..ale poviem ti, dosť to so mnou točí...tie stresy...fuuuuuj

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@fantinka no tak to som zvedavá, na zajtrajší testík🙂

fantinka
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja... Uz mam toho vredy 😀

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@fantinka ach verím ti...fakt...ja som si dnes poplakala...len tak, preventívne🙂) už mi šibe zo všetkého🙂

gigi77
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka tak to nie zeby som bola voci tomu uplne imunna ☹ to robenie planov je vlastne akysi sposob ako sa pripravit na pondelok...baby, viem ako sa citite, ja som si to odzila pri prvom 1. ivf, teraz to so mnou uz tak nemava, ale samozrejme stale dufam, ze mooozno 🙂 a je to aj kvoli tomu ze je vikend, nie ste v praci, kde vas zamestnavaju ine veci, ale doma a nemyslite na nic insie...ved aj ja na to myslim, a sama som zvedava co to so mnou urobi ked mi zavolaju negativny vysledok

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 hm, presne, ved to...bože, keby to bolo pozitívne...ja normálne rozmýšľam, presne to čo píšeš, že čo to so mnou urobí....už ma aj brucho začalo bolieť ako pred kramami, opat:( ja mám našťastie v pondelok v robote roboty jak na kostole, tak sa trošku zamestnám, tak uvidím...ale to bude hrozné čakanie...juuuj.
no, ved počkaj, budeme v pondelok ako kopky stresov ráno🙂 sa ty nič neboj🙂

gigi77
16. mar 2013

@gigi77 bohuzial ja som sa netestovala ked nam vyslo ivf a teda neviem porovnat ci by mi aj vtedy pred odberom vysli negativne testy....hmmm, vtedy ma ani nenapadlo si robit test, lebo som bola presvedcena ze to test este neukaze....

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 ja som bola presvedčená, že to vydržím....ale to sa asi len fakt málokomu podarí....teraz viem, že už by som to netvrdila🙂

gigi77
16. mar 2013

prave pozeram ze asi uz aj na mna to ide, ked som sama sebe odpovedala 😀

gigi77
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja by som netestovala, keby som nemala ten stary test 🙂 ste ma vcera navnadili, a pravda je ze pri 1. ivf som sa nikde nezapajala nic necitala a nezdielala a tym padom ma asi nic nenutilo testovat 😀

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 no, ved práve...ja už normálne lutujem že som tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 baby, neberte to vážne🙂 lebo fakt ta všetko napadne, a potom to riešiš...a inak by som mala svatý pokkoj🙂

gigi77
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka som ale na teba myslela, ze ktovie, ked ti vcera vysiel duch, ze ktocie co by ukazal test za dva dni, teda zajtra .... jasne ze ta neprovokujem, ale tak ti prajem nech to vyjde a nech ten duch bol maly zaplesk ze to bude pozitivne 😅

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 a nebol test už po záruke?

cucoriedkacucoriedka
16. mar 2013

@gigi77 ja ti neviem...ked som si kukla, ako vyzerá duch na teste(teda obrazky na nete)....tak ja som mala tak patdesiatpercentného ešte z toho ducha🙂))) neviem, fakt. asi to už nechám tak...ved najistejšia je krv..no idem sa ešte viac stresovat ako som? asi sa to už nevyplatí...ved už to budeme vediet v pondelok...hádam neskončím dovtedy na cajle v pezinku🙂))

gigi77
16. mar 2013

baby, neviem kolek sa chystame na krv v nablizsom tyzdni, ale dufam ze aspon jedna z vas sem pride a napise ze to vyslo , urcite mi to zvdihne naladu ked to nevujde mne 🙂

muchotravka166
16. mar 2013

baby ide niekto na transfer buduci tyzden?

fantinka
16. mar 2013

@gigi77
@cucoriedkacucoriedka jaj baby ja som bola doteraz hrdina, ale ked si predstavim, ze mi ukaze mozno iba jednu mam uz stres a bolest zaludka 😀 ale je pravda, ze potrebujem vediet na com som. Ak bude biely este to bude mozno skoro...ak duch tak budem pomalicky dufat, ze prelomim toto jednociarkove obdobie 😉

fantinka
16. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja nelutujem ze som tu..aspon vien, ze nie som sama v strese 🙂

fantinka
16. mar 2013

@gigi77 ja idem na krv v piatok.

csokasi
16. mar 2013

@gigi77 Tak to si natom ako Ja tiež mám rada, keď viem čo a ako, keď mám veci naplánované. Ale test ešte nemusí nič znamenať a v pondelok budeš príjemne prekvapená ...

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@fantinka tiež sa ti to veru kráááti🙂))))

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@fantinka a vieš čo? ja im jednoducho v pondelok poviem, teda sestričkám, že nech mi zoberú takú krv a z takej žily, kde určite to HCG bude🙂))))

fantinka
17. mar 2013

Tak vyzera to nadejne 😉

fantinka
17. mar 2013

A z dialky... Je viditelna volnym okom.

ada83
17. mar 2013

@fantinka no ničo tam bude je to na dobrej ceste 😉 😉 😀 😀

fantinka
17. mar 2013

@ada83 uvidime 🙂 skusim v stredu ci zosilnela.

ada83
17. mar 2013

@fantinka neboj bude už len silnieť 😉 😀

denulka85
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj ako? robila si si?

denulka85
17. mar 2013

@fantinka ahoj to je test kolkateho dna?

fantinka
17. mar 2013

@denulka85 dnes som 9 po ET a 28DC.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre