ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo tak to hej ale mna teraz nic nevie ine zaujimat aj ked tak velmi chcem nejde to

martinazvo
18. mar 2013

@denulka85 hej, vo stvrtok mam o 10,00 1.poradnu u mojej gynekologicky

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 drž sa....nič iné neostáva....len dúfamť..držím prsty

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@fantinka jasné, ale ja už výseldok viem...ved aj sestrička povedala, že testy neklamu🙂 takže som pripravená do dalšieho boja🙂)

denulka85
18. mar 2013

@martinazvo to ti drzim palce ale mas brusku bojovnika tak urcite vsetko bude ok...

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem a do zajtra budem sediva a ti ako si dopadla,?

sudabe
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj neboj ešte to není isté ale boly už pripady že test neukázal a krv ano, a kedy budeš vediet výsledok napis kolko máš hcg?

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sudabe ked ja som realista🙂 áno, sú aj také prípady ale povedala aj sestrička, že faaakt výnimočne..skôr nie ako hej🙂 takže som kľudná ako angličan🙂)

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 nie, musíš sa držať predsa...to je najmenej čo teraz potrebuješ, stres:( ja som dopadla tak, že testy biele...a predpokladám že mi to potvrdí aj krv...takže mi okolo jednej zavolajú..ale idem aj do centra dnes za dr, tak sa dohodneme čo a ako dalej🙂

sudabe
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka normalne ta obdivujem že si už zmietena čr nebudeš tehu ja dúfam že budem okolo 12 hod volám aké su výsledky a vobec si nepripustam žeby boly zle no......

fantinka
18. mar 2013

@sudabe a preco vy musite volat? Mne vzdy volali...
@cucoriedkacucoriedka

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dufam ze dnes nebudu same zle spravy 😒 potom daj vediet ako si dopadla dufam ze hcg zajtra urcite potvrdi tehotenstvo alebo ja uz neviem

katulka25
18. mar 2013

@denulka85 drzim silno prsty. Neboj nic. Bude to ok

sudabe
18. mar 2013

@fantinka no neviem jš som bola u svojho gyn. tak mám volat to máš super že tebe volaju.

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@sudabe ani ja som si to nepripúšťala, keby som si nerobila testy...ale tie nezvyknú klamať...ja som šla do toho s tým, že bude tak, ako má byť...a keby mi zavolali ozaj pozitívny výsledok, tak sa asi zbláznim...ja som to nevzdala ani teraz, len reálne rozmýšľam...jasné že ma to bolí, ak by som nebola, ale musíme isť dalej..tento neuspech ma posúva dalej a dalej🙂 takže zmierená ako zmierená..ale taká asi bude realita🙂 viem že krv o všetkom rozhodne...ale to žena cíti či sa to podarilo či nie🙂

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 dakujem pevne verim ze bude dobre katka moc sa bojim ako to cele dopade

lilinka43
18. mar 2013

@denulka85 ahoj ja ked som bola na sone 5tt+3 nebolo nic vidiet a isla som potom 5tt+6 a srdierko uz bilo 🙂 musis mysliet pozitivne viem ze sa to lahko pise ale ja som si teda preska kadecim

katulka25
18. mar 2013

@denulka85 neboj sa moja. Bude to fajn. Hlavne skus myslienky presmerovat. Bude dobre, uvidis. Len ja slm to mala tak ako ty. Hcg dokonca az 4300 a stale nic nevideli.v nemocke dva tyzdne s podozrenim na mmt. Nepotvedene.nakoniec kyretaz a bolo po vsetkom. Doteraz neviem co to bolo. Ale ziadne pozistatky wmbrya histologia nenasla. Zevraj biochemicke. Aj ked hcg bolo vysoke :( ale neboj sa. Bude to dobre. Verim tomu

sudabe
18. mar 2013

@denulka85 neboj a hlavně buď kludna viem že sa to lahko hovori uvidíš všetko bude dobre🙂

denulka85
18. mar 2013

@lilinka43 a ked ti neboo nic vidiet ani len dutinku?

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 ale mne vidno dutinku tak som z toho teraz uplne vytreta ze co to je... som zvedava na krv ako dopadne

denulka85
18. mar 2013

@sudabe snazim sa ukludnit ale nejak to nejde

lilinka43
18. mar 2013

@denulka85 no dutinku bolo vidno ale srdiecko nie zle so to napisala

denulka85
18. mar 2013

@lilinka43 dutinku aj zlkovy vak? mne zlkovy nevidel

zuzullik1001
18. mar 2013

@denulka85 ahoj som si to citala ze len dutinka ti je vidno...v kolkatom tyzdni si??

gaga83
18. mar 2013

@denulka85 moja držim ti palce aby to dobre dopadlo, musíš veriť že to bude v poriadku

lilinka43
18. mar 2013

@denulka85 tak to ti neviem povedat ci bolo vidiet zltkovy vak lebo doktor nic nepovedal ale aj par dni staci nato aby bolo vidiet sdiecko.prajem ti aby sa tam srdiecko objavilo lebo viem co prezivas

denulka85
18. mar 2013

@zuzullik1001 od vjkladu som 5+5tt a podla pm som 8tt

denulka85
18. mar 2013

@lilinka43 som zvedava ako to cele dopadne zajtra mam vysledky hcg a stredu zas utz dakujem

denulka85
18. mar 2013

@gaga83 verim aj sa modlim aby sa to dotiahlo do uspsneho konca musime verit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre