ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 ty kokos toto je sila toto akoze fakt nadprirodzeny jav to tvoje male sa tam schovava

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka hahha no jasnee ani vo sne nesnivaj o sexe :D pocujes citala som ze ste mali 97% patologiu my 95% ale aj tak tomu nechapem, dufam ze budem mat zdrave deti jezisi ale tym picsi asi vybrali tie schopne no neviem

martinazvo
28. mar 2013

@denulka85 tak mozno sa dovtedy nieco "vyliahne" 🙂 ... nieco na rozveselenie, som sa vyzabavala prave 🙂

fantinka
28. mar 2013

@gigi77 hm tak nabuduce picdi dam? Nam to neponukli...a embrya su uz v mrazaku. Fakt som zvedava na maj. Ake uz mam v zalohe inu dr.ktora pomohla mojej sefke a vysiel jej u nej ket na prvy sup.

fantinka
28. mar 2013

@muchotravka166 strasne sa mi lubia tie tvoje komentaaaare 😀

fantinka
28. mar 2013

@martinazvo jej pekne...ja som stratila niekde vajicka z min.roka. Porazi ma.

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka pockaj a ake mam tie komentare vsak treba sa rozveselit treba

katulka25
28. mar 2013

@denulka85 ale ked to rastiie tak je to fajn. Len nevadno preco aa neukazuje. A utros beries?

martinazvo
28. mar 2013

@fantinka aj ja 😀 pri sťahovke........ toto som bola elé nanovo nakúpiť a bahniatka našklbať 🙂

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kraasne sakra boze ako sa mi to luuubi

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 jedna z foriem ako vybiť energiu..... obdobie spania u mňa skončilo a ja neviem čo so sebou 😀

denulka85
28. mar 2013

@martinazvo oooooooooooooo dakujemmmmmmmmmmmmmmmm no to dufam ze aj hcg sa dobre zvysi.... aj ja idem trocha odzobit byt aj ked pozriem von z okna nemam naladu 😨

fantinka
28. mar 2013

@martinazvo hehe ja pojdem k dunaju nasklbat asi...a urcite tie vajicka najdem o mesiac 🙂

denulka85
28. mar 2013

@katulka25 ano zas som zacala tri krat som vynechala lebo kazali ale primar povedal ze brat nadalej

denulka85
28. mar 2013

@muchotravka166 no dufam ze sa len schovava a nebude nieco ine

fantinka
28. mar 2013

@denulka85 podme si spravit vianocny stromcek haha...aj ked v ba uz nie je sneh chvalabohu.

denulka85
28. mar 2013

@fantinka my v nz este mame 😠 toto bude ak velka noc? asi zostanem cely den v postely v teple to co je za zim mne je dnes strasna 😨

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo no akoze vies co, ja trpim nespavostou ale dnes som vstala uz rano o pol siestej a lahla som si okolo devat pol desat a do dvanastej a potom neviem v noci aj 4x som hore a curam

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 a nepovedali ti potom co by to mohlo byt ked nie babo

dasa118
28. mar 2013

@gigi77 no tak snad dalsie ivf bude uspesne 🙂 a vsetko schvalia. JA sa budem tesit ak sa nam aspon jedno dietatko podari...

denulka85
28. mar 2013

@muchotravka166 nevedia lebo hcg stupa chce pockat nechcu zbytocne cistit ked mi nieje zle

dasa118
28. mar 2013

@fantinka inak si napisala o tej vode z vodovodu, ze nie. My pijeme vodu z vodovodu ale cez Britu prefiltrovanu. Ani to nie je dobre??

fantinka
28. mar 2013

@dasa118 podla mna to je ok. Mne len povedala nie z vodovodu. Ja len mineralky caje a v praci mame taku masinu na filtrovanie.

dasa118
28. mar 2013

@fantinka ma teraz najviac hneva , ze idu sviatky tak nic u doktoroch nevybavim... ale tak snad si cez sviatky oddychneme.

martinazvo
28. mar 2013

@fantinka a mna zase gynekologicka upozornovala, ze NIE MINERALKY, len vodu... ale tak uz som tehu to asi preto...... tam ide o to ze nesmiem prijimat vela mineralov... a vy asi musite zatial viac vsak?

gigi77
28. mar 2013

@fantinka joj, a ja hlavne z vodovodu pijem

gigi77
28. mar 2013

@sakura kde si? tak mame poriadne vysoke hcg?

muchotravka166
28. mar 2013

@gigi77 jaaj ozaj sakura kde je ty kokos

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo ty kokos dobre ze to sem pises no ja som pila aj aj no ale uz len vodu budem

martinazvo
28. mar 2013

@muchotravka166 samozrejme papam tehu vitaminky...... tam je vsetko co treba a preto uz take tie davky "navyse" v jedle treba eliminovat.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre