ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
3. apr 2013
muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 pockaj pockaj tomu 6-10 2 neviem co je no a ked sa dostanes k trom denne tak si to davaj od hora dole to mas presne tri no spodny riadok si das az nakoniec chapes ako myslim zatial si davaj tak te zvisle mas presne tri tak aby si vedela ze si si dala tak si to tak davaj potom no a ja to beriem jasne ze spolu s prednisonom ja si niekedy dam aj tri naraz tabletky vsetky co mam :D to je rano anopyrin prednison estrimax a utros ten samozrejme ale to nejem

ada83
3. apr 2013

@lea231 ja mám estrimax 1-5 den 1 5-10 2 tab a 10 a viac 3 a mam este prediston od 1 dna tiež ja mam až okolo 24 sa to posunulo ale mesiac pred tým to bolo 19 ale možno ma počkas a že vklad je 19-21 den ale este mám volať dr že ako dopadla krv za 14 dni

fantinka
3. apr 2013

@ada83 hej to aj mne vraveli, že tie niekoľkobunkové sú spolu 2 a 3 blasty spolu.

ada83
3. apr 2013

1-5 davam 1 tabletku že od 6-10 dna 2 tabletky a potom 11 den už budem davať 3 dene

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 inak ked som to nahodou zle vysvetlila zober pilule do ruky a zacnem znova

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@ada83 no ja som začala užívať prvý den, ale silný menzes, riadny ma byt...teda napr. ak dostaneš čo ja viem, príklad, sobotu doobedu a je slabší, taký rozbiehajúci, tak začínaš od nedele. a užívala som popri extrimaxe, neskôr divine, aj prednison, polku ráno🙂

katulka25
3. apr 2013

@denulka85 zajtra ti drzim prsty.ozvi sa potom

ada83
3. apr 2013

ja som sa na to zabudla opýtať že ktoré budu rozmrazovať ale to asi budeme riešiť ked pridem na kontrolu
@fantinka

fantinka
3. apr 2013

@ada83 hm no podľa mňa rozmrazia tie blasty najprv, keďže tie sú najstaršie a keď tie prežijú, tak ich vložia a to by už mali byť tie hatchujuce či expandované či aké to sú neviem vôbec...dúfam, že tie blasty prežijú, aspoň jedna.

ada83
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja mam prednison celu tabletku abere sa to ako pri ivf ze ked dostaneš menzes do 14 tak si mam dať tabletku a ked potom tak až na druhý den

ada83
3. apr 2013

@fantinka nie to su morulky co mam ja ta aasi tie daju

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 nie cervene ale take tmavo zelene mame 18.maja 😀 😀 😀 😀 no to mam dobreho az velmi chudacik trpi somnou 😒

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@ada83 aha, ja som mala polku ráno...a estrimax asi desať dní a od jedenásteho, ked som mala brat už trikrát denne, tak mi dala divinu, bo som išla umrieť 😠 😠 😠 😠 😠 😝

denulka85
3. apr 2013

@katulka25 ozvem sa ale az neskor lebo musim ist aj do salonu, skratit dve saty ach jaj

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 tak to už môžeš strihať meter🙂

ada83
3. apr 2013

@denulka85 a čo šaty a všetko už nachystané na svadbu?

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 aa tak som nebola sama co som nemala cervene huraaa veru skus teraz toto cele poriesit nechaj sa pohltit svadbou aj ked tazke to je ale nechaj

ada83
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no som zvedava ako ho budem ja znasat ale este možno mi to zmeni a dá niečo iné uvidime ale povedala že asi po vklade mi prida tabletky

denulka85
3. apr 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka saty uz mam kupene svadobne aj popolnocne sme kupili este v januri takze zajtra uz budu skracovat lebo sme nevedeli ze ako budem vizerat tak sa neupravovali ale brucho mam ako tehotna v 3mesiaci velke to uz do svadby nezhodim 😠

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 uz som hotova nevladzem ani plakat tusim ze vcera mi vysli vsetky slzy aj min.tyzden

denulka85
3. apr 2013

@ada83 nechcela by so ist do prace uvidim dokedy mozem tahat pn

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@ada83 noo, tak každá sme iná...baby to zvyknu dobre znašať, že len pár prípadov mala že neznašali to..taže neboj🙂

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 dakujem ti velmi pekne

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 odkedy si na pn? a maš aj vychádzky? dnes kolegyna bola po dvoch týždnoch pn v práci a predstav si, volali jej o pol druhej, že su u nich doma, že kde je...hm

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 inak ja fakt neviem odkial beries tolko sily, a do prace sa teraz vratis ci co bude? a odkedy toto vlastne cele riesit? boze silna si tiez my sme tu vsetky velmi silne

denulka85
3. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka mam vychadzky a som od laparky doma od septembra

katulka25
3. apr 2013

@denulka85 aspon sa odreagujes. Budem cakat

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 toto cele riesim od septembra laparka, odber a dva ket-y nechcela by som ist do roboty je to dost fyzicka aj psychicka robota

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 ty si mi neodpisala ci si to pochopila co som vysvetlila

cucoriedkacucoriedka
3. apr 2013

@denulka85 fuu, už dosť veru...a prácu maš ťažku? kolektív?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre