ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
4. apr 2013

@denulka85 och my god to vazne ty kokso neda sa to nejako oddialit? neviem cim to zvyknu, len bohvie ci je to dobree oddialit v takomto pripade, a super ze mas doma chlapa ja by som to asi tiez tak chcela

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 jaaj sandy som zvedava inak co budu s tebou dalej robit tiez myslim aj na teba na vsetky

denulka85
4. apr 2013

@muchotravka166 povedal dr ze ked chcem tak to oddiali ale asi nechcem nech viem ist cim skor na ket

muchotravka166
4. apr 2013

@denulka85 jaaaj tak to je jasnee urcite ze by som sa asi tiez ponahlala ja neviem takze od teraz kolko ubehne kym pojdes na dalsi ket?

muchotravka166
4. apr 2013

@denulka85 inak poviem ti ja nie som tiez najkludnejsia kym mi nespravia sono a neuvidia ze to je vnutromaternicove tehu tak nebudem najkludnejsia a este srdiecko chcem vidiet potom uz bude lepsie

fantinka
4. apr 2013

@sandra077 treba sa vyplakat dobre...uvidis ako sa ti ulavi.

sandra077
4. apr 2013

@muchotravka166 no dam si asi dake testy spravit na imunologiu mozno genetiku a dam si daky oddych poriadny asi 3 mesacny..a potom to zacnem riesit... ☹

sandra077
4. apr 2013

@fantinka hej asi sa opijem alebo co neviem 😠

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 no inak niekedy je dobra ta prestavka, neni dobre tlacit na pilu niekedy, chapes ako to myslim... aj psychicky aj telo potrebuje oddych no a tie testy by som si dala asi spravit teda a keby som mohla idem si s tebou dat nieco napr vinko :D

fantinka
4. apr 2013

@muchotravka166 ty zabudaj na vinko hehe.

fantinka
4. apr 2013

@sandra077 oni by ta do dalsieho ivf ani nepustili skor ako za tri mesiace...tiez som tak cakala...tusim aj dlhsie. Na ket mozes ist skor.

sandra077
4. apr 2013

@fantinka no jasne chapem aspon si spravim prestavku ja som nemala co mrazit takze musis ist urcite na ivf...

fantinka
4. apr 2013

@sandra077 ja som tiez po prvom nemala co mrazit...po druhom mam 5.

sandra077
4. apr 2013

@fantinka super aspon ze sa to zlepsilo mohlo by aj u nas...casom...tak to ti urcite vyjde drzim palce 🙂 ja si aspon oddychnem nebudem nic riesit lebo uz pol roka intenzivne pcham do seba nieco tak to neni dobre...asi sa telo brani a neni mu to po voli alebo co... 😕

sandra077
4. apr 2013

@muchotravka166 no ja si dam uz asi dnes ale iba tak 2 deci nechcem sa opit kym este nemam potvrdene na sto percent ale nechcem si zase nic nahovorat chapes...zbytocne by som sa tyrala...

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 ja by som si este vino nedaval to rozbieha menzes pockaj a uvidis, tak ked nie teraz nabuduce, raz to vide urcite

elle81
4. apr 2013

@sandra077 hlavu hore, treba sa s toho rychlo spamatat a ids dalej, ja som si dnes (7den po vklade)robila test a vysiel mi tam uplne, ale uplne slabucky duch, tiez sa velmi bojim a le musime dufat, ine nam nezostava

sandra077
4. apr 2013

@elle81 super drzim palce nech duch silnie ja som este nemala tu cest toto zazit snad sa raz dockam a coskoro 🙂

muchotravka166
4. apr 2013

@elle81 juuuuj potichu sa tesiim pfuj pfuj pfuj plujem na to oke 😀

silvinnka
4. apr 2013

@denulka85 ahoj,mrzi ma,ze to nakoniec takto dopadlo ☹ ,musis byt silna,zregenerovat sa a sup pre dalsichmrazacikov 😉 jeden znich bude urcite silny bojovniiiiik....po cisteni budes spinit(slabo krvacat) a budes mat v podstate sestonedelie,to znamena,ze menzes by si mala dostat do 6tich tyzdnov...inak sa mi nezda co Ti tvrdi dr. ze by sa menzes dal oddialit,ved to je nezmysel po kyrete oddialovat cyklus,ked nevie ani dr. kedy menzes pride a maternica sa potrebuje sama docistit aby pri dalsom cykle rastla vystielka 🙄 tak ako ma....nemusis sa bat,po zakroku budes rychlo fit,podbrusko bude minimalne boliet,ja som kyret musela absolvovat 3x 😒 a vsetko bolo o.k...silno drzim paste,nech si co najskor fit ...

elle81
4. apr 2013

@sandra077
@muchotravka166 no dievcence, este by som negratulovala 😒 skor si myslím ze nic s toho nebude, ale bo ten duch je taky slaby ze ho skoro vobec nevidiet a mozno tam ani nieje a to iba ja by sim ho tam chcela mať 😒 , a aj pri prvom som to tak mala a potom som dostala menzes a aj ma tak boli brucho, bojim ☹

elle81
4. apr 2013

@muchotravka166 prave som si porovnavala ten moj test s tymi tvojimi co si sem zavesila a ten tvoj 7den je totozny s mojim, tak som sa trosku utesila 🙂 ...a teba tiez bolelo brucho ako na menzes?

muchotravka166
4. apr 2013

@elle81 aaa vyborne nestresuj fakt uz som na to pfujkovala, no jezis vies ake krce som mala inak no ja uz na druhy den som citila pichanie aj na treti a take tlaky v brusku a na 10ty den po et som mala spinenie velmi som sa zlakla ale niekedy ked idem po schodoch normalne ma chyti krc, ale to su inak take pocity ako na menzes aj ked otehotnies a prsia necitis? ja som uz citila

sandra077
4. apr 2013

@elle81 @muchotravka166 takze som si robila test a nic samozrejme..a uz zacinam normalne krvacat takze je to jasne...mam ist este zajtra vobec na krv ma to zmysel? radsej by som si pospala rano...

elle81
4. apr 2013

@sandra077 podla mna staci ked im iba zavolas, aj ja som tam vtedy isla zbytocne, ani krv mi nebrali, neviem 😒

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 pocuj zavolaj tam este su tam zavolaj co mas robit hm?

katulka25
4. apr 2013

@denulka85 moja tak ako si dopadla?myslim na teba

sandra077
4. apr 2013

@elle81 @muchotravka166 uz som volala ze mam dojist aj tak ze to potrebuju mat potvrdene z krvi...

elle81
4. apr 2013

@sandra077 noooo vidis a u mna nepotrebovali ani krv 😒

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 no huraa vidis dobre ze si volala boze to je strasne do riti ale hovoria aj tak ze tento rok je plodny takze vsetky budeme sa kotit 😀 ked to mam takto povedat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre