ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sandra077
4. apr 2013

@elle81 nee? po ivf nepotrebovali? 😕

sandra077
4. apr 2013

@muchotravka166 tak jasne do konca roka budem tehula aj keby tanky padali 🙂

muchotravka166
4. apr 2013

@sandra077 tanky nestihnu padat moja a uz to bude

elle81
4. apr 2013
elle81
4. apr 2013

@sandra077 ALE TO JE UZ AJ TAK JEDNO

sandra077
4. apr 2013

@elle81 hmm divne...mne sestricka povedala ze mam aj tak prist ze doktor to bude urcite chciet vidiet na sto percent ze je to negativne...

elle81
4. apr 2013

@sandra077 tak vidis, tak mozes este chvilku dufat...nadej umiera posledná 🙂

sandra077
4. apr 2013

@elle81 🙂 tak zase fyziologia nepusti 🙂 uz si planujem co budem robit buduci tyzden chcem zacat behavat snad bude uz krajsie pocasie 🙂

martinazvo
4. apr 2013

Ahojte kocky, tak dnes sme na NT UZV screeningu dopadli dobre 🙂 Nakoniec som nebola v centre, ale ma poslali KOCH-ovi, v centre na to nemaju vybavenie, to len pan docent nejako poplietol ze chcel aby som tam prisla ☹ ... Mame 5cm, rucicky, nozicky, nostek, 10 prstekov... Asi 20 minut som sa na ufonika pozerala lebo sa tak mrvil, ze ho lekarka nevedela pomerat 🙂 Uuuuuzasny pocit... cumlal si prsteky, suchal si nostek, velmi akcne babatko 🙂 Parametre - nosova kosticka aj sijove prejasnenie dopadli velmi dobre, tak uz len aby dopadla dobre aj krvicka 🙂

elle81
4. apr 2013

@sandra077 to som si aj ja povedala, ze zacnem behat ak by to nevyslo, presne tak, netraba sa tomu poddat

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@sandra077 ach, to som sa aj ja, ked som mala test negat🙂 ale len trošku a pomohlo veru

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo jeeeej....to je ten najkrajší program v telke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo?

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@muchotravka166 počúvaj ma, tie tvoje niektoré hlášky....veľmi dobré🙂 ale máš svatú pravdu🙂

martinazvo
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to anooo 😉 😉 😉 malinke sa mi postaralo o najkrajsi zazitok 🙂

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo straaasne ti to prajem a závidím-ale v DOBROM🙂 verím že sa aj my ostatné dočkáme....fakt sa na to už teším🙂

martinazvo
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka boze ani nevies ako vam to vsetkym prajem..... je to sice neustaly strach (toho sa uz asi nezbavim), ale pozorovat nieco tak malinke a pritom hotoveho cloviecika - no je to zazrak 😉

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo ale ved ja viem že nám to praješ🙂 hej, s tým strachom máš pravdu.....celý život sa budeme báť o deti 😒

áno, to teda zázrak je. najvacsí na svete....to som veru nikdy takto nevnímala...ale teraz ked tu píšeme o delení buniek o tom ako rýchlo od začiatku rastú......a všetko sa tvorí...je to až na neuverenie🙂

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo a vôbec, pred "chvílkou" si bola v šiestom týždni.....tak to mam zafixované...a už tam vidím trinástku...strašne to všetko uteká.

martinazvo
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka presne....... ja som spocitala tyzdne co som bola PN.... ja ze tak 8-9....... a figu, 11 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo fuuu haaaa, no dost...ja som bola len raz na marodke, pred 16 rokmi, ale teraz po kete pôjdem n dva týždne...viem že uhniezdeniu to nemusí pomôcť ale je to už tak psychické trošku...teraz som nesedela a chodila a tulala sa takže teraz si to pekne odsedím a odležím..a uvidíme čo z toho bude🙂

martinazvo
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som za, treba vyskusat aj tak aj tak 🙂 aspon budes vediet ze si pre to spravila maximum... ja verim ze to vyjde! 😉

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@martinazvo no, tak to aj ja verím...🙂 a dakujem ti velmi pekne, si zlatá🙂

muchotravka166
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ooo uz som sa zlakla ze ma za to vyhodiiite 😀 😀 ale ja mam rada pravdu vies 😝 uprimne mne toto velmi pomaha prejst tazkym obdobim ked robim aj blbosti a jednoducho snazim sa vtipne brat vsetko

cucoriedkacucoriedka
4. apr 2013

@muchotravka166 áno, aj mne to pomohlo, od kedy som tu...a možno by som to aj ťažšie brala po neuspechu, ak by som sa o to nepodelila s niekym, o kom viem, že prechádza tým istým🙂

muchotravka166
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no a inak lubim robit lepsiu naladu druhym ked vidim ze im neni dobre pre mna za mna urobim aj zo seba vola 😀 😀 @ada83 jak sa maas a ostatnee

ada83
4. apr 2013

@muchotravka166 ahoj da sa nebaví ma chodiť do prace je to tam na ...

muchotravka166
4. apr 2013

@ada83 no len to povedz jak to je na p.cu ze no ja viem , ja som myslela ze budem uz vrazdit v robote ja som uz poslala ludi aj ze dovi dopo :D ked sa nemestia do koze len nie vzdy to ide ze aduska, lebo ludia si myslia ze su pani najvacsi mudrlanti mudry vzdelanyy

muchotravka166
4. apr 2013

@ada83 a je jedno ci robis na poste alebo niekde vo vyrobe alebo kde vidis tych sikmookych napr alebo nemcov, talianov a ja neviem aku vrchnost, ale najviac mi lezu na nervy sikmaci doma zeru ryzu dufam ze tu ziadna z vas neni sikomooka 😀 bez urazky cest vynimkam ale tu su ako debili

ada83
4. apr 2013

@muchotravka166 to máš pravdu lezu mi na nervy aj to že ani na wc nemožeš isť ani sa najesť 😠 😢

ada83
4. apr 2013

@muchotravka166 čo ked som šikmooká 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre