ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
5. apr 2013

@muchotravka166 pekne narastlo ;)

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
pekneee narástlo 🙂

muchotravka166
5. apr 2013

dakujem vam takze toto jedno asi nebude ze? 😝

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
počkaj už na ten ultrazvuk prosím ťa 🙂)))

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
ja mám podla ultrazvuku 1 gestačný vak.. uvidíme 16 apríla kolko bodiek v nom 🙂) či jedna alebo 2.ja si aj tak myslím že bude jedna..

muchotravka166
5. apr 2013

@sakura pocuj a kolko si mala hcg na 15ty den? ma neplas do prdele ja chcem dvee detiii 😀

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
ja som mala na 13 deň 1156...ale ved si mala ísť na ultrazvuk. by ti povedali kolko je gest. vakov.. či jeden alebo 2 😀

muchotravka166
5. apr 2013

@sakura nebola tam doktorka takze ale na 15ty den ti nebrali na hcg? ja idem uz buduci tyzden k svojej doktorke na utz

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
nie na 15 nie.. mne 14 deň vychádzal na velký piatok...tak som bola vo štvrtok v BA
Ja som povedala že vydržím do toho 16 a nebudem to už riešiť..Majú baby aj 900 a dvojičky a majú aj 3000 prosím pekne a 1..takže tak 🙂

muchotravka166
5. apr 2013

@sakura hmm ty kokso tak na to sa asi fakt neda spoliehat no jo tak potom nic nevadiii ja to vydrzim uz do utorka terajsieho

sandra077
5. apr 2013

cafte takze mam negativne ako som si myslela... takze sa odmlcim na par mesiacov od mk 🙂...dakujem za pochopenie...majte sa pekne a zelam nech sa vam to co najskor podari 😉

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
tak tak.. to mna hned aj dr stopla že čo si porovnávam aké HCG 🙂)
A čítala som na nete že je ti normálne aj vidieť na tej blaste že či tam budú dve.. že má iný tvar...no tak hádam by mi to pri okienku slečna alebo pani povedala 🙂))))
A ty ideš na budúci týždeň a potom aj 16 k Petrovej?

muchotravka166
5. apr 2013

@sakura no ja idem buduci tyzden k svojmu gyn. a o tyzden na to k docentovi ja ti neviem hovorili mi ze je tam sanca na dvojky

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
noo vidíš.. tak budú dvojky 🙂 neboj 🙂 Treba veriť 🙂

sakura
5. apr 2013

@sandra077
to mi je lúto 😖

muchotravka166
5. apr 2013

@sandra077 coo ty kokso a nebola si ani za doktorkou vsak aspon nech ta pozre nie povie co dalej

muchotravka166
5. apr 2013

@sakura no vsak uvidime ako sa hovori je to diskutabilne, inak pozeram ze sandy sa odmlkava rozmyslala som aj ja aby ma to uz nestresovalo :D

fantinka
5. apr 2013

@ada83 ďakujem 🙂

fantinka
5. apr 2013

@muchotravka166 tak vieš, zbieram info haha...ale muž sa zľakol 😀 chlapi to nesú ťažko podľa mňa, keď je chyba v ich matroši 😀

sakura
5. apr 2013

@muchotravka166
xi xi xi ja to už do 16 neriešim - žiadny odber krvi a ani ultrazvuk.. bude ako má byť a hotovo 😵

fantinka
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ešte mi ich nedala, mám prísť na utz a podľa toho sa rozhodne, či sú vaječníky ok a nespôsobí im to šok alebo čo 🙂 o cca 2t to mám dostať. A ty si nemala ísť tiež v máji? Mne povedala, že buď pôjdem teraz od apríla na stimuláciu a vklad koncom mája, alebo pôjdem až v máji a vklad koncom júna.

muchotravka166
5. apr 2013

@fantinka no podla mna to zena berie takisto rovnako zle, neviem ked zlyha ludsky organizmus berie sa to velmi tazko

fantinka
5. apr 2013

@sandra077 to ma mrzí...ale tá krv už bola signálom, že odišlo...ako u mňa...tiež si plánujem dať "očistu" od mk keď budem po vklade, lebo vždy keď sa prihlásim skočí na mňa nejaký // test a to je deprimujúce. Chápem ťa. Držím silno prsty.

fantinka
5. apr 2013

@muchotravka166 to je jasné, ale ja som zdravá a myslím si, že chlapi vo všeobecnosti sú takí mačovia, že ja mám väčšie svaly, ja mám 4 deti na prvý šup 😀

sandra077
5. apr 2013

@fantinka dakujem aj tebe ja drzim palce uvidis podari sa to tento krat 🙂

sandra077
5. apr 2013

@sakura no co uz ja som to vedela aj tak uz 🙂

muchotravka166
5. apr 2013

@fantinka nemyslim si aj tak, no ty si zdrava ale hovorim napriklad svoj pripad, zena sa tiez moze citit ako nepotrebna a menej cenna chapes

sandra077
5. apr 2013

@muchotravka166 ako som mohla ist za doktorkou ked som bola len davat krv? my povedali kedy mam sa prist ukazat takze neriesim 🙂 drzim palce nech sa mimi pekne vyvijaju pa 🙂

fantinka
5. apr 2013

@muchotravka166 chápem, v tvojom prípade úplne chápem. Ale vidíš, aká si "nepotrebná" s dvojičkami 😀

muchotravka166
5. apr 2013

@sandra077 vsak ja presne neviem ako ste sa dohodli len sa pytam, ci ta tam neposlali ale to je jedno no drzim paste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre