ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

momitko
4. jún 2013

@ada83 iste budu mrazacikovia bojovnici😉 .hlavne teraz vela oddychuj a vycisti hlavu.

ada83
4. jún 2013

@momitko čistím hlavu trochu uvidíme kedy si pojdeme pre ne asi v septrembri

gaga83
4. jún 2013

@ada83 ako bolo na skoleni?

gaga83
4. jún 2013

@katulka25 tak ked nie na dovolenke tak po nej :'(:'(:'(:'(:'(

ada83
4. jún 2013

@momitko toho si si tiež dobre prežila viem že si mala hyperstimulk ale ani by ma nenapadlo že až v takom štádiu tak a už vieš čo bude?

ada83
4. jún 2013

@gaga83 nič moc dala mi heslo a išla som domov 😉 ale vo štvrtok tam budem dlhšie 😉

cristinna
4. jún 2013

@katla @sakura
Dve deti naraz alebo postupne rokmi? 🙂 Vraj je pravdepodobnost, ze mozu z toho vyjst aj dvojicky, ze? Gratulujem vam, ze sa vam zadarilo a ze Dr. Petrova vam pomohla..
Dakujem, uz sme sa objednali na buduci tyzdne k Petrovej, tak sme zvedavi.. Pojdeme spolu. Nie nedal zmrazit, to bol prvy test. Nevedeli sme ze sa daju zmrazit, ved viac info zistime ked budeme u Petrovej sediet.

katla
4. jún 2013

@cristinna Dvojičky 😀
Držím vám palce a dufam, že s Dr. Petrovou budete spokojní.

martinazvo
4. jún 2013

@ludi123 ahoj, pregnyl je v tele max.10 dni, dlhsie nie

sakura
4. jún 2013

@cristinna
ja po 2 rokoch 🙂 ET a potom KET 🙂

sakura
4. jún 2013

@cristinna
a držím palec vám palce 🙂

gaga83
4. jún 2013

@ada83 vo stvrtok sa nepretrhni;)

ada83
4. jún 2013

@gaga83 ako povieš poviem im to na školení že nemôžem makať

momitko
4. jún 2013

@ada83 Bolo to hrozne,2krat ma odsavali cez posvu,potom 2krat cez brusnu dutinu pri plnom vedomi,vela vela vody uplne vsade-brucho,pluca,pecen,dokonca mi opuchli od vody aj stehna a genitalie,bola som na kysliku,no hroza.dva tyzdne som sa ucila znovu cikat.pri piatom raze by mi uz zrejme robili kyret,ale ako zazrakom som sa prestala nalievat a aj ked vody neubudalo,ani nepribudalo...bojovnici vsak vydrzali,doteraz drzia a dufam,ze este take styri mesiace budu 😀 .a ano,uz vieme,co to bude-chlapcekovia 🙂

denulka85
4. jún 2013

Cítim sa ako debil , dnes mi volala sestricka s caru ze ako dopadlo moje tehotenstvo??? Ako rozumiete tomu?

ada83
5. jún 2013

@denulka85 asi čakali že sa jej ozveš a ty nič 😉

katulka25
5. jún 2013

@denulka85 tak to je pruser :(

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 ahoj, mne pichali agolutin po ket

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj stratena 🙂 ako sa mas a co bublinky

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@ada83 čaaaaf....tak som tu po dlhom čase...mám sa fajn, je mi skvele, som zdravý duch, ve zdravém telee...atď🙂 takže, týžden vyvrtnutý členok, od pondelka laryngitída bez hlasu, totálne šepkám....a detičky neviem, netestovala som...počkám na krv🙂

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to si sikovna tolko veci stihnut za tak kratko 🙂 aspon moc nenakecas ked nemas hlas | 😀

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@ada83 žeeee??? 🙂 a najv§čšiu radosť, v uvodzovkách, má z toho moj muž..povedal že ho aspoň nedirigujem...ale šak mu nakladam cez maili, sa nič neboj🙂 vidím že ste tu toto popísali habadej odkedy som tu nebola...ale neccela som čítať nič negatívne...tak som tu radšej nechodila..síce, ani teraz nebudem nič zlé čítať🙂)) som to len tak prebehla, reku či niekto nehodil pozitívny tehotenský test...a nišť...dobre som kukala?🙂

katulka25
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja no a to ti pichli hned po vklade?lebo ja som mala dva krat ket a ani raz mi nic nepichli :( a dnes som40 dc a mrcha nikde.ale ani naznak. Akurat dnes rano tocenie hlavy. Ale to kvoli tlaku :( a kedy ides na krv?

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka dobre si kukla a kdo ti robil vklad inac ozvala sa mo muchot ze sa ma dobre chudak tvoj manzel musi tolko citat

gaga83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka no pekne si si nazbierala chorob za ten tyzden;););););), tak sa pekne liec aby tvoj muz si nezvykol na to ticho;);) drzkaj sa

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 no, hned mi pichali, ešte na sále...a potom mi dal ešte doma na druhý den moj mu a potom ešte na tretí...mala som vybraté z lekárne...vieš čo, mne tiež takto menzes meškal, mesiac dozadu, tak som bola dať si pichnuť agolutin (on je vyvolávačka a po kete pichajú na udržanie plodu) také zaujímavé...a došlo mi na siedmy den po vyvolávačke...meškal mi menzes 21 dní..čiže som ho dostala naaaa..počkaj rátam...28 + 21 na 49 dc..a tiež som ani náznak nemala...hm

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 a na krv idem v pondelok, alebo až v stredu pôjdem, leby by som mala isť na služobnú cestu pondelok utorok..tak uvidím...a čo je zaujímavé, vôbec to nerišim tak ako prvýkrát...som uplne pokojná....ani ma neláka testovať...by som bárz aj mesiac tak ostala🙂))))))) neostestovaná

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@gaga83 že??? sama sa čudujem, nejaká som neodolná, či čo....ale to asi prednison, potláča imunitu, tak bárz čo na teba sadne🙂

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@ada83 vieš čo, taká mladá doktorečka, reismulerová? alebo tak nejako sa volá....ale úžasne sa všetci správali, ešte aj tá náfuka z kancelárie žartovala, taká iná atmosféra tam bola🙂 a som tam doskacala na jednej nohe, tak mi tam pomáhali, ľutovali..čo ti poviem, jak okolo pisaného vajca okolo mna chodili🙂)))) a vklad mi urobila úžasne🙂))) dúfam že aj úspešne🙂

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka pocula som ze je dobra ta dr zeby som ju zmenila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre