ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko no vidíš, hlavne to v sebe nedus, a aj vyplakať sa treba ked to tak cítiš...určite....treba dufať naďalej, veď nádej je stále na druhé zdravé bábatko....a ako som videla tvojho muža v pondelok v centre, tak vyzerá byť aj on super, takže oporu máš aj doma🙂

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko no vidíš to...tak to nakoniec bude v teste a my ťa tu utešujeme🙂 fakt ty len pekne počkaj na krv v pondelok.🙂

kvetkokvetko
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to ano, tento raz to aj on dost prezival...ale je mi velkou oporou, akurat, ze do dalsieho IVF ho asi budem musiet nejako dotlacit, on uz nechce pokusat prirodu...

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko ach, no, vieš oni berú ohľad aj na nás..moj chlap je taký istý...presne to mi povedal, že to necháme tak, že zasa tie hormony a ohss - ked ma tak videl v decembri, tak mu nebolo jedno...ja ho na jednej strane aj chápem, aj tvojho, aj mojho

matulik73
6. jún 2013

Ahojte,
Citam,ze dr Lattakova ide na matersku,viete aj kedy cca?

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@matulik73 no vyzerá byť v takom 4 -5 mesiaci? podľa bruška

matulik73
6. jún 2013

Aha🙂lebo naposledy tam nebola,zastupovala ju ina doktorka a teraz sme dlho neboli,cakame na vysledky vysetreni...sa to zda,ako vecnost:(

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@matulik73 no, ale ked ich budete mat, tie výsledky, tak sa poberiete aspon správnou cestou🙂 potom to už pôjde rýchlo🙂

katulka25
6. jún 2013

@kvetkokvetko drzkaj sa. Musime to vsetko zvladnut. Mne za nechce prist mrcha. Uz som 40dc.dokonca mam folik ale nerastie. A to ideme zajtra na dofcu a myslela som si ze budem bez mrchy. No co uz. A dnes mam prisernu migrenu :(

kvetkokvetko
6. jún 2013

@katulka25 ale ak mas folik, tak by ti asi ms nemala prist, tak podla mna dovcu zvladnes bez cervenej kamosky... a inak to pocasie aj mna nici, ja mam artritidu a klbiky bolia celkom slusne...

matulik73
6. jún 2013

@katulka25 ahoj,
Ja som na tom rovnako...39DC a teta nikde:(ako dlho beries inofolic?
Ja od 15DC,mi ho nasadili,som dufala,ze mi to posunie menzes a nic:(
Inak peknu dovolenku,mozno ta mrcha rychlo odide;)

ludi123
6. jún 2013

ahojte baby, tak som tyzden po ET, brucho ma boli uz treti den, aj krize, mam ho aj nafuknute, plus zvysena teplota.. rozmyslam, ci to nie je OHSS, ale mala som malohormonovu stimulku aj vajicok malicko, tak neviem...

katulka25
6. jún 2013

@matulik73
@kvetkokvetko tak prave mrcha prisla :( a inofolic neberiem .

katulka25
6. jún 2013

Prisla mrcha dievcata :(

ada83
6. jún 2013

@jessie222 hej bude tam za nu nova 😉

ada83
6. jún 2013

@katulka25 super teším sa

katulka25
6. jún 2013

@ada83 dala si nacas kamoska moja. Na dofcu musi ist vzdy so mnou :(

ada83
6. jún 2013

@katulka25 to aj tá moja pôjde asi na dovču so mnou ked príde na čas ja som si kupila ten inofolic tak uvidíme že on je dobrý aj na sliznicu
kedy idete zajtra?

kvetkokvetko
6. jún 2013

@katulka25 svina jedna, mohla este pockat, ked uz sa tak dlhon iekde flakala...a idete k niekam k moru? ja som pri ms najmenej 5 dni nepouzitelna, takze dufam, ze si na tom lepsie..uzi si dovcu aj ked s obmedzeniami

katulka25
6. jún 2013

@ada83
@kvetkokvetko ideme cestovat po severe europy
A inofolic je aj na sliznicu? Ako dlho ho uz pouzivas?

kvetkokvetko
6. jún 2013

@katulka25 jeeej, to je taka netradicna dovolenka, ale urcite sa vam bude pacit...ja som bola len vo svedsku a bola som nadsena....inak inofolic som aj ja skusila na jeden mesiac, ale akosi ma neoslovil, viem, ze sa ma brat aspon 3-6 mesiacov a akosi som toho uzivala vtedy prilis vela... je tak strasne vela veci, ktore sa odporucaju uzivat...vit. d, e, sarapis, gynex, alchemilka, inofolic,....kto sa v tom ma vyznat???? 😀

katulka25
6. jún 2013

@kvetkokvetko no ved prave. Ja teeaz nebudem nic take. Davam tomu vsetkemu pauzu

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@katulka25 jeeeej, tak si oddýchnite, načerpajte silu a hlavne dávajte pozor🙂 tiško závidímm, ale doprajem🙂 ja začnem až v pondelok plánovať dovolenku, ked budem vedieť čo a ako🙂

ada83
6. jún 2013

@katulka25 písala som na lejdy.sk a dr povedala že je dobra na slinicu uzívam ho od soboty a že mohol by pomôcť aj pri kete

denulka85
6. jún 2013

@ada83 @katulka25 však lattakova to vedela

denulka85
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to máš pravdu chcela som sa objednať na stredu ma dovolenku takze idem až 18ho takze tento mesiac vklAd nestiaham

ada83
6. jún 2013

@denulka85 ale asi chcela vedieť že či náhodou nie si tehotná

katulka25
6. jún 2013

@ada83 mam pocit ze uz na vsetko nam povedia ze je to dobre. Mne uz sa nechce pchat do seba toho tolko. Ja mam tetaz na sliznicu liek dhea a bola som pre neho az v hainburgu. Tak uvidime ci pomoze.

gaga83
6. jún 2013

@katulka25 tak ta tvoja ms si fakt dala na cas;) prajem ti peknu dovolenku ;););)

denulka85
6. jún 2013

@ada83 však ma hneď poslala na kyretaz a Ani ma nevidela tak neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre