ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 mrcha mala dnes, ale tak dva dni povedala dr že podľa ultrazvuku ...tak čakáááme

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 adi a ty vlastne teraz ideš na ket?

ada83
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka hej idem na ket možno sa stretneme idem na kontrolu 15. a ket by mal byť okolo 22

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 no, počkaj, ja popočítam......aj by som dostala kramuše 8, tak okolo 18,19,20 by mohlo byt OPU, tak veru by sme sa aj stretli niekde tam....nevravíš zle

ada83
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak dostan kramuše tak aby boli 21,22,23 ale počitam že asi 22 lebo dr že robí utorok a štvrtok preto idem na kontrolu 14 den a nie 15-16 den cyklu lebo že piatky nerobí a to som bola prekvapená že tam ešte je 🙂

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 počakaaaaaj, dohovorím im....🙂

ada83
6. aug 2013
ada83
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka vies nechcem tam ist zase sama potrebujem podporu 😝

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 jaj, to aj ja..ja tebe, ty mne...okaaa🙂 šak uvidíme veru

jenyke
7. aug 2013

babusky poradte mi,uz som na nervy dr petrova potrebuje inzulinovu rezistenciu,a v galante mi take vysetrenie nespravia,na vsetko sa vyhovaraju,a do ba neberu nove pacientky.a este k tomu ja uz berem diabeticke tabletky siofor ,co by skreslil vysledky .co teraz?

mariankamk
7. aug 2013

@jenyke ahoj a v TT alebo inde si neskusala hladat, kto by ti to spravil?

jenyke
7. aug 2013

@mariankamk teraz som vybavila horko tazko do senca,tak zajtra uvidime.do dunajskej neberu,lebo mam vseobecnu,to je hroza,a des.

mariankamk
7. aug 2013

@jenyke ja som tak na jar mala problem najst si endokrinologiu... bud nechceli pacienta z ineho mesta alebo moju poistovnu uz nebrali... tak som potom nahuckala aspon mojho gyndosa, nech mi vezme krv aj na hormony stitky, nech aspon ako tak nieco viem... cim dalej, tym horsie s tymi doktormi... 😒

jenyke
7. aug 2013

@mariankamk a v Galante doktorku ani nevidíš iba sestricka je tam a s dr.komunikovala cez tel,ze co ma somnou robiť.a hovori,ze také kompletne vyš. robia iba v tatrach.bola som stoho uplne z hrozena,ze co ?Snad nechcu aby som isla na vysetrenie do tatier 😒

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2013

@jenyke inak poviem ti že desnéééé

jenyke
7. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka to veru hej,bola som uplne sokovana

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2013

@jenyke no tak to ti verím...prosím ťa a ako sa vyšetruje inzulínová rezistencia???? to je cez OGTT? alebo?

jenyke
7. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ja netusim,nieco take spominala sestricka,ze zoberu krv,ale nie z prst ale zo žily ,tusim tri krat.najprv na lacno,potom uz mozes trosku pit,a podla toho asi zistuju ci to stupa.mozno pisem hovadinu,ale asi to bude nieco podobne

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2013

@jenyke áno, toto je orálno glykemický tolerančný test...no, tak len nech to dobre dopadne a hlavne nech sa to rýchlo vyrieši a vyšetrí

jenyke
7. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka DAKUJEM,ZAJTRA BUDEM MUDREJSIA

cucoriedkacucoriedka
8. aug 2013

@jenyke držím prsty

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 Ahojte koceny neviem kolke to budete citat ale ja v Iscare koncim ...uplne a na celej ciare ma sklamali...po tom co mi oznalili, ze babulietko nerastie ..mi dr. lattakova povedala, ze ak sa mrch sputi sama nemusim ist na kontrolu a dnes som aj tak isla ..pre istotu a mam cysty na oboch vajecnikoch ...bol to pre nas sok ...a este dr. na nas hucal, ze ako sme to mohli zanedbat ....zajtra posledna kontrola a rychlo prec..len nas tam dosekaju ..co citam temy a citam ich uz dlho vsetko riesia liekmi a ked sa vyskytnu vedlajsie ucinky...nevadi nasadimeine lieky ..ved pohodicka ..len nech pacieni platia

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova tak to je mi luto a ideš do iného centra alebo do brna

b.bardyova
8. aug 2013

@ada83 zatial chcem dat toto do poriadku ale urcite niekde inde ..nie v iscari ..mam pocit, ze nieco dobabrali a teraz to chcu ututlat :( a mozno neskor budeme rozmyslať

ada83
8. aug 2013

@b.bardyova asi mas pravdu ja idem na ket a uvidime ci ostaneme este tu

cucoriedkacucoriedka
8. aug 2013

@b.bardyova to mi je ľúto čo sa vám stalo...držím prsty nech si čím skôr v poriadku,....ak necítiš voči nim dôveru, samozrejme treba dať ruky preč...ale je to uplne jedno či je to iscare, či je to gynfiv, či helios....ver mi....mam kamarátky aj tam aj tam...a je to to isté, čo je iscare...drž sa...verím že to bude oka. hlavne sa daj ty do poriadku, veľa šťastia.

cucoriedkacucoriedka
8. aug 2013

@ada83 a kde by ti bolo lepšie? 🙂 inak, aj mne muž povedal, že podme radšej do brna...ale kamarátke sa tam trikrát nezadarilo a nakoniec to vyšlo na 4 pokus v gynfive...no vidíš to..

b.bardyova
8. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem a uz nic nechcem riesit tu na sk..bud pojdem do brna prahy alebo niekde inde🙂 a dufam, ze coskoro sa to da do poriadku

cucoriedkacucoriedka
8. aug 2013

@b.bardyova naozaj držím prsty, lebo už to máme dosť že musíte riešiť pre niekoho tak jednoduchú záležitosť ako je otehotnenie takýmto pôsobom....a ešte ked sa niečo pridruží, tak to vie riadne nasrť, demotivovať a zacykliť nás na mieste..verím ti...dúfam že sa vám to v krátkej dobe podarí🙂

b.bardyova
8. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka mna len mrzi, ze ked sme isli do iscaru ziadne vaznejsie problemy sme nemali..mali nam urobit len zopar testov ..ale nie hned nas poslali na vybavenie ziadosti a sup sup ..pichanie injekcii a uz sme boli v tom kolotoci..vsetko co sa dalo cyklus, ovulaciu mi dodrbali a teraz sa zachovaju ako chrapuni..je mi z nich smutno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre