ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pavlinakol
21. aug 2013

@ada83 uvidíme 🙂 my ešte musíme chvílu počkať kvôli môjmu cisárskemu, takže zatiaľ to neriešime ešte 🙂

ada83
21. aug 2013

@pavlinakol tak to musis pockat a mozno dp vtedy tam uz bude dr nez pojdes

pavlinakol
21. aug 2013

@ada83 ja len dúfam,že k nej vôbec nebudeme musieť ísť, aj keď som s ňou bola max. spokojná 🙂 že sa to podarí normálne 🙂

zembla
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to mame uz za sebou 🙂)) najhorsie bolo asi to cakanie- spravila som hlupost, lebo som tam isla hned rano na 07:30 s priatelom a ze pockam tam s nim do 9tej kym pojdem na radu ja, no a to cakanie ma zmohlo, som uz nevedela co od nervozity zo sebou. Samotne iui uplna pohoda, nic som vlastne necitila 🙂
Ale teraz mam dilemu- pytala som sa, ci mi daju aj nieco na podporu, tak som dostala duphaston, ze si ho mam davat vecer a rano. Zacat mam dnes vecer po "poistovacom sexiku". Leeeeenze mi vrta v hlave co som niekde citala o duphastone, ze zastavuje ovulku. No a ja som si neni ista, ci u mna vobec prebehla, i ked v iscare tvrdili, ze ked som mala pichnuty ovitrelle, tak musela prebehnut. Hmm, ale teplotu som mala dnes este nizku a mala som iba 17mm folik, tak neviem ci si ho mam davat abo nie ? hmm :((

ada83
21. aug 2013

@zembla my sme tiež chodili spolu na iui najprv ja čakala na neho a potom on na mna 😉

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@zembla no, tak to som rada, že už máte po..už len čakať...čo sa týka iui, ja som nikdy iui nemala, tak ti v tom moja asi neporadím.....ale možno sa ti babenky čo mali iui ozvú a poradia..ale tak hádam vedia v centre čo robia, ja im verím, tak len sa drž odporúčania lekára. a už len čakať. tak sa pekne šetri a čakkáme výsledok pozitívny🙂

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@ada83 adi, ahoj...tak ako? pripravená na zajtra? som nepozerala do zadu diskusiu, ako to vyzerá? všetko oka? rozmrazili sa pekne?

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dobre sa mame ani by si tam nic nenasla 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@ada83 no, tak potom super🙂 držím ti prsty...o koľkej ideš?

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka idem na 10:00 mi to 3 krat povedala bola to ta ukecana a ze vellllllaaaa piiiitttt

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@ada83 no, tak len nezabudnút, už ked ti to trikrát povedala🙂) no, ved to pitie...fuj, už mi tekutiny ani nespomínaj, lebo mám veru dosť tej vody a všetkého tekutého....už dnes som si becherovku kúpila, lebo už tých mliek a acidok a urologických čajov mám dosť...ja vypijem okolo 5-6 litrov denne....keby som chodila do práce, tak jedine s prenosným veckom....ešte že som doma 😠 😠 😠 😠 😠

martinazvo
21. aug 2013

@ada83 Adka mojaaaaaaa, myslim na Teba zajtra a drzim palceky!!! 😵 😵 😵

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem ci im tam necvrknem 😀 😀 som zvedava ci tam bude dr a ci mi bude robit vklad povala ze sa vidime tak dufam ze tam bude

ada83
21. aug 2013

@martinazvo diiik matiii dufam ze zabojuju ked su pekne 😀

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka daj si vinko ako acidko fuuuujjjj 😅

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@ada83 taaaaa, porad mi vínko s bielkovinami a budem piť od rána do večera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
21. aug 2013

@ada83 aj ja dufam, musia!!! aby spravili maminke a tatinkovi radost 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@ada83 no, neboj sa, pud sebazáchovy, necvrkneš🙂))) ale ved ked ti povedala dr že tam bude, tak asi áno...ja som ju tam zahliadla aj pondelok ked som išla z opu....bola v ten konzultačnej miestnosti, tam niečo riešila

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka daj si tam mravcekou obsahuju bielkoviny 😀 😝
@martinazvo to hej musia spravit radost uz konecne

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka pekne ma uz brusko co

ada83
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no naposledy som mala slzy na krajicku aby som si necvrkla

zembla
22. aug 2013

@ada83 @cucoriedkacucoriedka no nabuduce to uz bude hadam lepsie, uz sa nebudem tolko bat a kludne tam tiez uz pockam 🙂) ja som "trosku" stresmen 🙂)
inak baby, dobra sprava - teplota sa mi dnes zvysila o 0,3 stupna, takze vcera asi bola ovulka 🙂 a zla sprava - vcera vecer som ani neviem ako hned zaspala, tak som si nedala ten dufik, takze az teraz rano som si ho dala - hadam to neni az taky problem, ci ? 🙂
Jaaaaj baby ja vas tak obdivujem, ze to vsetko tak zvladate, ja som strasny posero 🙂

ada83
22. aug 2013

@zembla no to si mna nevidela ako som stresovala cuci ti môže povedať 😀 ja mám pred každou návšetvou strach v bruchu a sedím na wc aj hodku aj dnes idem na 10 a už ma bolí brucho 😀

zembla
22. aug 2013

@ada83 tak to poznam 🙂) ja tam sice nejsom hodinu, ale za to tam musim ist kazdu polhodinu :( vcera som s tym tiez bojovala, priatel uz nevedel co so mnou 🙂
ak dobre chapem budu ti dneska vkladat malickych, tak drzim moc moc palce, nech sa zadariiii 🙂

ada83
22. aug 2013

@zembla diik hej budu ich vkladat ideme na 10:00 a to som uz bola 3 krat na wc a zase asi idem jaj bojiim aj ked viem do coho idem ale co uz ked som taka
Aj tebe aby dobre dopadlo iui a nemusela dalej bojovat 😉

cucoriedkacucoriedka
22. aug 2013

@zembla jáj, to všetky tu tak trošku stresujeme, nie si sama🙂 neboj....aj ja som stresmen....inak, ako adka písala, ja tiež dostanem v centre hned bruchabôl🙂 ale to je asi normálne....no, tie lieky by sa mali brať pravidelne, ale tak hádam to bude oka🙂 no, už len vyčkať na výsledok teraz..len pekne bud v klude🙂

cucoriedkacucoriedka
22. aug 2013

@ada83 adi, myslím na teba🙂 tak bola lataková?

ada83
22. aug 2013

Hej bola tam zobrali ma za 10 10 a leza som na koze az dokonca bola som posledna

ada83
22. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dr ze sliznica aj embrijka su najlepsie zeto vidi na dvojky 😀

cucoriedkacucoriedka
22. aug 2013

@ada83 supeeeeeeeeeeeeer, toto už musí vyjst....oplatilo sa počkat, čo?🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre