ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
22. aug 2013

@ada83 adi, tak tfuj tfuj tfuj, nech panbozko da 🙂 dufam ze to vyjde....ja som dnes pichla prvu injekciu 🙂

gigi77
22. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ako? jak sa citis? ja som zacala pit viac, ale ani neviem ci je to dobre uz teraz pocas stimulky...minule som nic specialne nerobila 🙂

gigi77
22. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj a dnes som bola na hematologii a ze dr. ze mi nic nie je 🙂 tak som sa zasmiala, ze naco som isla 🙂 ze vysledky su ok, ze aj ked tam vysiel jeden parameter homozygot, ze to je ok, ze to nie je nic iba ze som to prebrala od oboch rodicov 🙂 tak som si vydychla

gigi77
22. aug 2013

baby na kolky den cyklu ste mali OPU? ja som mala prve OPU na 11., ale ako ratam vychadza to teraz na vikend, a zase 13. den co by bol pondelok nie je uz neskoro? pri prvom IVF som na 13. den bola dat vlozit embrijka, tak nie je to uz neskoro? a zase 10. den co by vysiel piatok nie je zase skoro 🙂 pokial viem, tak OPU cez vikend nerobia, hmmm asi si pockam na vyjadrenie od dr. na buduci tyzden 🙂

ada83
22. aug 2013

@gigi77 ja som mala 13 den opu

monca2013
22. aug 2013

ahojte baby tak dnes som 8den po ivf a už viem aj vysledky,Dr. mi volala že mam nizke HCG a a že je tam slabo pozitivne, ešte mam ist 28.8 ešte raz na krv. mali ste niektora to iste ako ja 🙂

momitko
22. aug 2013

@ada83 juuuuuj,tak drzime silno prsteky,vsetkych tridsat! 🙂

ada83
22. aug 2013

@momitko dakujem za tolko prstekou

katulka25
22. aug 2013

@gigi77 ahoj ja som mala opu na 18dc :(

monca2013
22. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj bola som na odbere krvi a doktorka mi zavolala ze mam nizke hodnoty a ze je slabo pozitivne neviem iba je to 8. den neviem co si mam mysliet a robila som tehotensky test bol negativny 🙂

zembla
23. aug 2013

@ada83 adi držím palce moc 🙂, vcera som si na teba o 10tej spomenula v robote,ze uz si urcite tam 🙂) tak nech to vyjde 🙂

ada83
23. aug 2013

@zembla dik ja už som bola 9:50 na koze včera to išlo rýchlo 🙂 😉 bola som posledná 😉

gigi77
23. aug 2013

@ada83 hmm, tak to potom budem mat opu asi az 2.9, i ked ja som pri 1. ivf reagovala velmi rychlo na lieky, aj dnes mi po kontrole dr. znizila davky, ale uz idem brat tri rozne inj. tak som zvedava ako to vyjde cele 🙂 v utorok idem na kontrolu, tak uvidime

gigi77
23. aug 2013

@katulka25 az 18 dc. ? tak to asi aj podla reagovania na lieky, podla sliznice...

gigi77
23. aug 2013

@monca2013 tak ale to mohlo nieco aj znamenat, ked je to slabo pozitivne, ze to je hadam na dobrej ceste ked to bol iba 8. den? ved ono to rastie kazdym dnom, o tyzden to uz moze byt krasne vysoke...drzim palceky, nech to zacne rast...a preco ti lekarka kontrolovala krv? bol nejaky dovod?

gigi77
23. aug 2013

@ada83 tak nech to konecne vyjde 🙂 a ostala si doma?

lea231
23. aug 2013

baby, ja chcem ist v sept. tiez na dalsi pokus KET-u. najradsej by som isla bez akejkolvek stimulacie .. uvidime aky postoj k tomu Dr. da. Mame este 2 x 2 snehuliakov. snad sa aj na nas usmeje stastie,

monca2013
23. aug 2013

@gigi77 no bola to obyčajna kontrola tak mi zobrala aj krv ,a Dr. ma od pondelka dovolenku tak mi to aspon predbežne povedala.Ale neviem včera som si urobilaTT a bol negativny už som stoha na nervy ale potešila si ma že to može byt na dobrej ceste 🙂

ada83
23. aug 2013

@gigi77 hej bolo mi mama vcera pre pn ked som prisla domov

ada83
23. aug 2013

@lea231 tak ides aj ty do boja

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@monca2013 to ešte treba počkať, ved okolo osemeho dna ukazujú slabé pozitívne z krvi....počkaj ozaj do toho 14 dna...držím ti prsty nech je to taaaaam🙂))))

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@gigi77 ahooooj, takže zajtra ideme na to🙂))) dnes mi ešte dala dva litre infuzie a nejakú tabletku, clobest??? alebo tak nejako sa to volá...mám furt vela pit, pravý vaječník úplne v pohode a lavý trošinku vačší, ale nie katastrofalne🙂))

a som sa pýtala, či robia OPU aj cez víkend, jasnéééééé že robia, že vajíčka predsa nepočkajú🙂))) takže si povíkenduješ🙂

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@ada83 adi, všetko vyzerá byť oka, aj ked ešte dva litre som si pekne pocuckala infúzie🙂 tak hádam to bude už len a len lepšie🙂 lavý vaječník je trošku vacsí, pravý v poriadku🙂

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@gigi77 no, mne rovno ked som začala stimulovať, tak ma na to upozornila....ale okrem vody z vodovodu pi...tú môžeš aj vynechať...minerálky, vývary, acidka..

monca2013
23. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem ti moja,a čo ty čo maš nove? 😉

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@monca2013 ahoj..tak ja dnes ešte dva litre infúzie som mala...pravý vaječník ok, lavý trošinku zvacsený, ale na vklad sa ide🙂 takže ráno si naklušem pre detičky🙂 velmi sa teším a dakujem pánu bohu že to takto speje verím že k dobrému🙂)) tak už len nech to dobré dopadne🙂

a ty skús test tehotenský o dva dni.....lebo ak ti slabulinko krv ukázala, tak na teste to ešte nebolo vidno, tak o dva dni skús...určite tam už niečo uvidíš🙂

monca2013
23. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka držim ti palčeky,ty ma vieš vždy dobre naladit skusim o 2dni testik dam na tvoje rady ked ja sa tak velmi bojim sklamania 😒

lea231
23. aug 2013

@ada83 no len neviem na ktory den by bol pri Ket-e asi vklad .... ideme na dovcu totiz od 7.-14.9. a vcera som dostala...

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@monca2013 viem moja, aj ja sa bojím sklamania, každá z nás sa presne toho bojí:( viem ako sa cítiš, ja som to zažila dvakrát:( ale vieš, je to len bud alebo🙂 takže urob a budeš vedieť, jednoducho sa toho nebáť....strach je zlý pán:( čítala som teraz v knihe peknú myšlienku....že v človeku sú dvaja vlci, jeden je šťastie druhý nešťastie.....šťastie je krásne, je to dobrá nálada, je to optimizmus, pozitívne naladenie atd....a nešťastie je presný opak.....a vieš ktorý zvíťazí???? ..........ten, ktorého krmime...takže musíme byť pozitívne naladené....raz to príde a verím že čoskoro🙂 držím prsty

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@lea231 ahooooj...tak čítam že idete do toho🙂 ja som mala KET prvý na 21, DC a druhý som mala na 23. DC.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre