ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 no, však to rýchlo ubehlo, celá tá moja stimulka....ved aj ty si len teraz riešila stimulku a už mas poooo....asi dám test, možno v sobotu...

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 no v utorok mám dostat....ale je to taká bolest len sem tam, ale taká fakt ako pred ms

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka utros by to mal podrzat, ale ja dufam ze sa zadari 🙂 juj, tak by som sa tesila s tebou 🙂 ja si nejako nepamatam ze by ma bolelo brucho ako na ms, skor ma pobolievalo tak cele, asi ako tam bola ta tekutina...ja som dnes do centra isla ze tam budeme tak dve az tri baby a veru nas tam bolo nejako viac a dokonca asi take baby co pojdu so mnou v sobotu na opu

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka baby tu pisali ze pregnyl by mal sposobovat falosnu pozitivitu kolko? tyzden? ty si mala pichnuty pregnyl? a picha sa nieco aj po et? ja som mala tusim agolutin

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 fakt,? až tolko? a normálne aj dnes pracovali? sranda..ja idem zajtra na kontrolu, tak uvidím že čo a ako....no ved uvidíme ako to celé vypáli 😉

a koľko je folikov? nehovorila ti dr?

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 hej, mala som pregnyl, viem že robí dve čiarky, ale dali mi len polku ampulky, 2500j.....po et je pregnyl a po ket je agolutin.

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka inak mam take modriny na bruchu jak keby ma muz bil 🙂 nechapem to, lebo minule som nemala ziadne...ale najvacsia je od injekcie co mi pichali na pohotovosti 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 som akurat aj adke písala, že mám 4 utroše ráno a 4 večer, už mám pocit že sa mi to tam nikde už nepomestí🙂

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no, pytala som sa lekarky ci mame nejake vajicka tak povedala ze mame a uz dozreli, ale nepytala som sa kolko 🙂 dnes si tam s valkym dohodli baby podla mna take co uz idu na vikend na odber, takze asi preto nas tam bolo viac...dokonca aj odber robili aj v klady, a iba jedna sama sestricka pendlovala medzi operackou a ambulanciu, takze sme musel aj chvilu cakat

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 no, sak samí odborníci, nie?🙂) vieš akú mám ja modrinu na zápastí? dali mi tam infuzku v centre a sestrička napichla nerv....bolelo to hovadsky, zabrnela mi celá ruka a baba čo tam bola po opu mi hovorí že som zbledla na totálku, prišlo mi zle, zliala som sa z potu🙂 a teraz tiež chodím ako klienta pre krízové centrum🙂)))

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 no tak toho majú dost. ich zamestnávame🙂 jaj, no tak to som zvedavá na tú sobotu🙂

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak dufam ze nebudem prilis nechutna, ale ja ked som si to vkladala do 12. tyzdna tt pri ele, mna uz chytal pri tom rovnakom pohybe krc do prsta, obcas som mala problem tam vlozit tie dve 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 nie si nechutná....ved to poznáme všetky 😀 😀 😀 si ma inak dobre pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no pekne, si mozeme ruku podat, mne uz na rukach konecne mizne, mne tak doriadila ruky sestricka na predoperacnom. dr. mal sestru na dovolenke tak tam dobehla nejaka od susedov a ta mala problem zily najst a napichnut a potom odobrat tak s ihlou v zile mi tolko narabala ze ma to aj bolelo, a to ja s tym nemam ziaden problem a vzyd mi chvalia sestry ze mam dobre zily 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 no, lebo tá sestrička čo ju tam má, strašne šikovná, na tom internom....inak, aj ja mám krásne žilky, ale mne povedali aj sestričky, že je to velmi ovplyvnené hormonmi, že to vidia na tých pacientkách...a najhoršie je po potratoch, že to je katastrofa.

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a este ti poviem jednu strandu, ked som po kete tiez davala opat utros tak si predstav ze ta moja ruka s tym prstom si to zapamatali asi na cely zivot a krc ma chytal znova hned po prvom dni 🙂 a ked ty pises ze davas 4, juj tak to by som vkladala aj 10 min 😀 😀 😀

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka inak neviem ci to moze byt z tych hormonov ale trpim posledne dni dost takym nechutenstvom, normalne sa musim nurtit nieco zjest

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 tak vieš, také veci sa nezabúdajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vieš čo, ale ide mi to šikovne, lebo sup pre umývadlo a trošku si ich jednu po druhej zvlhčím...takže lahšie to ide...ach, tak musím trenovat, šak do dvanásteho týždna daleko🙂))

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 ked ti ja poviem, že od vkladu jem každý druhý den.......ale to môže byt tým, že vela pijeme....to sú tie tekutiny, si myslím....ja prosím som jedla včera ráno pribináčika a druhej vývar, dnes jednu žemlu....a to jest milujem.

gigi77
29. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka najhorsie je ze citim ze moj zaludok nieco chce, ze ho mam prazdny ale ide to tazko 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. aug 2013

@gigi77 viem presne o čom hovoríš🙂 a ja k tomu ked sa sem tam najem, tak hned sa mi zvacsí 😠 😠 😠 😠 😠

katulka25
29. aug 2013

@gigi77 budem ti silno drzat prsty v sobotu. a kolko vajpok vyzera ze bude?

gigi77
29. aug 2013

@katulka25 dakujem, ani neviem, len vravelaz e velmi dobre reagujem uz na nizke davky hormonov, tak dufam ze hadam bude aspon to co pri prvom, mala som 7

gigi77
29. aug 2013

@katulka25 a to mi vtedy vybrali len z jedneho vajecnika, na druhom som mala edno metriozu, teraz by to malo byt lepsie, lebo to pojde z oboch

gigi77
29. aug 2013

@katulka25 a vy ste ako na tom? nechodim sem casto tak potom stracam nit, ako sa baby co sem chodia maju 🙂 vy ste sa tiez chystali stimulovat, ci nie?

katulka25
29. aug 2013

@gigi77 no tak drzim prsty, hlavne aby to bolo bez OHSS. no ja som na tento mesiac dostala antikoncepciu. mala som cystu a tak sme stimulku odlozili. ale moja sliznica je stale nizka. tak mi dal dr este antikoncepciu aby sme videli ci to nieco spravi. ani ja tu moc nechodim. nemam moc cas. tebe silno drzim prsty aby to bolo vsetko ok a zvladla si to uspesne a ja sa potom v septembri k tebe pridam 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 moja, zajtra sa v centre vidíme🙂 :(

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a coze? predsa len ides na infuzku? a dnes si bola za dr.? co povedala?

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 ahoooj, takže ohss ako vyšitý, zajtra mám prísť aj na lačno, asi mi budú odsávať tekutinu ☹ ale to mi povie až ráno...ale vaječník je len jeden zvacsený druhý nie a tehutina je vyššie, niekde po lavej strane zalúdka....či kde

martinazvo
30. aug 2013

@gigi77 ahojky, pregnyl moze sposobit falocne 2 ciarky az 10 dni... ale moze to byt aj menej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre