ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
31. aug 2013

@ada83 no uvidime hadam ma nechyti ohss a budeme musiet dat, aj on povedal ze ved uvidime ako sa budu delit 🙂

fantinka
31. aug 2013

@gigi77 ale ako môže byť kvalitnejšie embryo pri icsi...to nechápem. My sme mali vždy icsi a ani jedno zo 7 sa nechytilo...

ada83
31. aug 2013

@gigi77 ale ze do 10 vajoj by nemal byt ohss moja dr povedala

fantinka
31. aug 2013

@ada83 som zvedavá na test zajtra...ktorý deň to budeš?

ada83
31. aug 2013

@fantinka 10 ale strasne sa bojiiimmm

fantinka
31. aug 2013

@ada83 viem, že sa bojíš, ale už je to rozhodnuté...nič s tým nespravíš, musíš iba veriť, že to vyšlo...

ada83
31. aug 2013

@fantinka verim bol to koniec mojej dr pre materskou tak dufam ze to tam dobre dala 😀 😀 nechce sa mi zase od znovu a moja dr uz tam nie je tak neviem neviem

gigi77
31. aug 2013

@fantinka povedal ze je vyssia sanca na kvalitne embrio, no samozrejme sa obavam aby nieco vobec zostalo 🙂 ze pri -icsi je sanca na kvalitne embrio 70-80%, pri klasickom IVF 50-60%, ale to ti nik nezaruci ☹

fantinka
31. aug 2013

@gigi77 no vidis, nam to nikto nedokazal, ze je kvalitne...asi to nikdy nepochopim, asi nam to vyjde iba v Brne.

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@gigi77 ahoj mojaaa, no suuuuupeeeeeer, čo ty prosím ta robíš s tým svojím mužom? ha? 😀 😀 😀 😀 😀 hej hej o tom ihrisku si rozprávala....ale si riadne ukecaná 😀 😀 😀 no, tak už nech su aj tvoje vajíčka tak dobré ako spermie schlapove a máme krásnu druhú "elu" .🙂

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@fantinka ahoj, no čo ti poviem, ale vieš čo mi to dá, tolko tam toho nasúkat? 😀 strašné....no, furt je mi trošku tazsie, ale asi lepšie ako včera, ale ono sa to cez den to bruško viac nafukne, tak uvidíme čo bude....mam ešte jednu tabletku, snažím sa pit, zajtra idem na odbery krvi - ale také tie základné, biochemia a krvný obraz.....a testovat aasi zajtra budem...nemám doma test...

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@gigi77 jaj, no ja už nedokážem ani pit, muž mi kupil tie nutri drinky, šak to je akéééé hnusné toto.....norálne na silu prehltam....inak, budím sa v noci už druhu noc presne o druhej na brutál krče v zaludku, lebo stále len na chrbte ležím, teda spím v polosede, tak už som aj z toho nervozna, som si včera tak fajne poplakala, že kedy už toto pominie..... ☹

ada83
1. sep 2013

Zmenilo sa niekomu nieco ked urobil na 10 den test a bol bieeeely mala som ket a 2 blasty diiki

gigi77
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ach jaj, moja, tak normalne uz ti prajem nech uz ti to rychlo prejde, lebo ked citam ako sa mas, tak veru nie je to nejaka slava, ale este chvilu vydrz, bude to dobre, a hlavne nech je to pozitivne nech to stoji za to...mne zatial nevolali, tak sa aj obavam ci vobec nieco ostane na vklad ☹ ale aspon jedna pozitrivna vec, ela dnes zatial nema teploty, tak aspon to 🙂

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@gigi77 neboj, zavolajú ti, mne volali tak okolo pol jedenástej🙂 ozvnu, sa, nezabudnú, daj mi potom vediet čo a ako, ale dúfam že všetky sa pekne oplodnili🙂

ved to, ak by to bolo pozitívne, tak beriem, prežijem, ale fakt by som už potrebovala z toho ohss úlavu, som ako strunka napnutá

gigi77
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka no takze mi prave volali z centra, takze cez icsi sa nam opolodnili dve z troch, ivf klasicky sa sice oplodnili obidve zvysne ale jedno je nejake spomalene, takze asi je chybne, takze suma sumarum je tri embria z 5 vajicok...vklad bude utorok, ze kedze je ich malo PK je zvytocne, a ze je na mne ci vlozime dve alebo jedno...zajtra si mam zavola o kolkej mam prist na vklad 🙂

gigi77
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka takze mozno to bude len jeden pokus, lebo asi to riskenme a dame vlozit dve a embriolog vravel ze uvidime ci to jedno este zamrazime, podla toho ci sa bude pekne vyvijat

fantinka
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka moja a pockaj na porodne bolesti 😀 ja dom mm nasadila selen zinok ecko ba spermie a ideme na taky rozbor preco nechudne ked sa nepreziera 😀 este dobre ze mame psa..inaj by ani pohyb nemal.

fantinka
1. sep 2013

@ada83 nic nebolo? si robila mozno skoro, skus o dva dni.

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@fantinka jjaaaj, ale pôrodné bolesti sú prirodzené, to už budem vediet z čoho...ale totot čo teraz prežííívam...mam dost....ja som mužovi kupila kvapky kotvičníka zemného a zlepšim sa nám spermiogram o desat percent

cucoriedkacucoriedka
1. sep 2013

@gigi77 supeeeeeeeer, tak to som rada🙂))

gigi77
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ked mi vcera volal embriolog, tak este mi manzel krici, ze nech vyberie muzsku spermiu, nech je aj chpaec...normalne ma prekvapil lebo doteraz mu nejako nevadilo aj keby sme mali iba baby a on ze nie nie, zenuska, dovtedy budes rodit kym nebude pokracovatel rodu 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
1. sep 2013

@fantinka nic citim sa ako pred mrchou

ada83
1. sep 2013

@fantinka a aka je ta nova dr asi pojjdem k nej nechcem valkyho citala som ze bola aj v brne tak ani ma skusenosti

fantinka
1. sep 2013

@ada83 reismulerova sa vola.

hanikbanik
1. sep 2013

milé snažilky. Ja mám spred deviatich rokov potvrdenie, že s manželom bez ich pomoci nemôžem otehotnieť. Dva roky po odmietnutí pomoci lekárov som porodila jednu krásnu od zajtra školáčku a po ďaľších štyroch rokoch čerstvú škôlkarku. S tým istým manželom 🙂 Nevzdávajte sa, príroda niekedy vie, čo robí. Držím palce.

fantinka
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka fakt a kde si ich kupila.

ada83
1. sep 2013

@fantinka a je dobra

fantinka
1. sep 2013

@ada83 tak bola som u nej len dvakrat...ale je mila a vsetko vysvetli.

ada83
1. sep 2013

@fantinka čitala som že bola v brne unica tak asi má nejaké skusenosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre