ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
14. apr 2015

@smejlicka dúfam ze vydržíte co najdlhšie veľa štastia prajeme

katulka25
14. apr 2015

@smejlicka drzim prsty aby ste vydrzali co najdlhsie 2v1., lekari simuz teraz velki odbornici a vedia zachranit aj malinke babatka. Neboj vsetko bude dobre. Drzte sa

smejlicka
14. apr 2015

@denulka85
@katulka25 dakujem vam baby vsetkym za podporu drzime sa statocne a dufam ze aj cim dlhsie to vydrzime

katulka25
14. apr 2015

@smejlicka urcite vydrzite. Len hlavne klidek a pohoda a malinkej bude v brusku dobre 🙂 a v ktorej nemocnici lezis?

denulka85
14. apr 2015

@smejlicka veľa síl posielame ;)))

smejlicka
14. apr 2015

@katulka25 na antolskej v bratislave na rizikovom a este od vcera aj teplotujem tak som sama na izbe..
@denulka85 dakujem

katulka25
14. apr 2015

@smejlicka och tak este aj teploty :( no snad to rychlo prejde. Na antolskej su velky odbornici , tam si v dobrych rukach 🙂 drzkaj sa

katkaajurko
14. apr 2015

ahojte, neviete presne kedy sa bude iscare stahovat?

alexia17
14. apr 2015

@katkaajurko odkial vies ze sa budu stahovat?

ada83
14. apr 2015

@katkaajurko niekedy asi v lete

katkaajurko
14. apr 2015

@alexia17 doktor spominal,len som sa nespytala,ze kedy presne..

alexia17
14. apr 2015

@ada83 ides hackovat ? ;)

ada83
14. apr 2015

@alexia17 nie neviem to

denulka85
14. apr 2015

@katkaajurko a kde sa budú sťahovať ?

katkaajurko
15. apr 2015

@denulka85 na prievozsku-asi do apolla?

bambinecka
15. apr 2015

Ahojte baby, neviem kde bude tento príspevok najvodnejšie napísať, tak začnem teda tu. Moje IVF sa skončilo neúspechom. Ostali mi úplne nové nepoužité lieky ako je Estrimax - EXP 9/2016 a vklady Lutinus 2krabičky -EXP 8/2016. Chcela by som ich predať. Ak má niektorá záujem tak poprosím napísať mi správu.

denulka85
15. apr 2015

@katkaajurko to netuším ani kde je takze ked pôjdeme pre súrodenca zas budeme bludit a odkedy ? To bude väčšie ci preco sa sťahujú ?

denulka85
15. apr 2015

@bambinecka je fórum ze mam nemám lieky

lumisomja
15. apr 2015

Ahojte, otvorila som si tuto temu a je tu straasne vela prispevkov.. ale nasla by sa dobra dusicka, ktora by mi napisala skusenosti s touto klinikou a odporucila lekara? snazime sa vyse roka, ale po partnerovej diagnoze (oligospermia) nam odporucili obratit sa na odbornikov, ze prirodzenou cestou je sanca bliziaca sa k zazraku 😢 .

hiphoper
15. apr 2015

Ahojte.Volam sa Nika a chcem sa objednat na všetrenie do iscaru v ba viete mi poradit k akemu doktorvi alebo k doktorke sa mam objednat?Dakujem pekne za vaše informacie 🙂 🙂 🙂

katkaajurko
15. apr 2015

@denulka85 neviem presne od kedy - ale ze v lete ,a preco tiez nie... mozno to bude vacsie, aspon trosku lepsie parkovanie v okoli ...

janoosha
15. apr 2015

@lumisomja
@hiphoper ahojte, ja mam dobru skusenost s Dr. Reismullerovou a Grossovou.

denulka85
15. apr 2015

@katkaajurko tak s parkovaním to je tam zle no dúfam ze na nete budú mat potom presnú adresu

meaningful
16. apr 2015

@katkaajurko ak to bude do apolla na prievozskej tak tam zaparkovat... hotove umenie. :D

meaningful
16. apr 2015

@hiphoper myslim, ze si mozes vybrat kohokolvek, oni su vsetci mili, a okrem toho sa striedaju pri zakrokoch, niekedy nevies kto ivf bude robit. Ja chodim valkymu, je to starsi pan uz, tak komunikacia je trocha nanervos, ale uz sme si zvykli, musis sa vela pytat aby boli odpovede.

janoosha
16. apr 2015

@denulka85 urcite tam budu mat aj parkovanie v garazi.. Aj to medicinske centrum co tam bolo predtym to tak malo. A parkovacie karty odblokovali zadarmo na recepcii.

denulka85
16. apr 2015

@janoosha budem musieť ist potom na exkurziu netuším ani kde to bude

dorotka2013
17. apr 2015

@smejlicka ako sa mate? teplota uz presla? myslim na vas... 🙂

smejlicka
17. apr 2015

@dorotka2013 dakujem dnes rano o 1:53 sa nam narodila Eliska v 26+1tt z vahou 780g. Nedychala museli ju resistutovat a napojili na dychaci pristroj. Zacina byt bojovnicka hovorili a novorodeneckeho. Pojdem ju pozret okolo 11h. Rodila som prirodzene sice isla nozickami ale podarilo sa. Asi tak zaciname bojovat.

nikadomi
17. apr 2015

@smejlicka si veľká bojovníčka a veľmi statočná aj to ako si zvládla predošlé dni 🙂 budem na Teba aj na maĺú veľmi veľmi myslieť ... A krásne meno má 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre