ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katka17044
19. sep 2016

@ssegra praveze nic mi nenavrhli uz len soft a teda dalsi pokus a skusat ja sama som zasla za genetickou a zistili manzelovi narusenu fragmentaciu dna spermii takze mu to treba preliecit aby sa to znizilo uz sa lieci 4 mesiac po prvych 3 mesiacoch to slo dole... ak by som k nej nesla tak by boli embryjka stale zle a by sa len skusalo... :(

katka17044
19. sep 2016

@lily311 ano aj pre nas to tam bolo sklamanie :( mac sme este nemali iba icsi a picsi len davali sme dva krat uz aj pgd a boli zle embryjka

lily311
19. sep 2016

@vanda83 No to som vôbec nevedela

lily311
19. sep 2016

@katka17044 A aký má manžel problém, zlá fragmentácia dna?

katka17044
19. sep 2016

@lily311 inak mne prvu stimulku navrhla pastorcakova potom isla na matersku a zobral si ma Otevrel a on povedal ze to co mi ona navrhla az taky soft nebol tak ja som z toho trosku debil... len som chcela soft ja som mala takto:
clostilbegyt 2-0-2 5 dní menopur 3,3,2,2,2,2,2,2,2,2 (75IU) a orgalutran 1,1,1
potom som mala este jeden ale ten som nenasla papier co mi dopisovali iba co mi poslali mailom zakladny popis
clostilbegyt 1-1-1, menopur (75IU) 1,1,1,1,1,1,1 este mi potom pridavali nejake davky a orgalutran ale neviem kolko

katka17044
19. sep 2016

@lily311 ano ma narusenu fragmentaciu dna spermii a to cele roky ho nikto neriesil lebo mal ukazkovy spermiogram... mali sme teraz zle embryjka ked sme davali pgd a oni nic neriesili akoby nahoda ze za to mozu mozno vajicka vzhladom k mojmu veku.... a nakoniec ma napadlo ist na genetiku a tam mu toto zistili mal to na 36% znizilo sa mu to na 28% dobre by bolo aby sa teraz za dalsie dva mesiace dalo dole aspon na 20% uz to je normal a idel je ked je to 15% takze by sme mohli skusat kolko chceli ked by toto nemal preliecene :(

ssegra
19. sep 2016

@katka17044 nas zase vobec netlacili do dalsieho ivf praveze prve co urobil ze nas poslal na genetiku a bez nej nechcel nic zacinat. A tam sa zistil problem preco sme potrebovali pgd a hned prvy vklad vysiel. V iscare po neuspesnom et a ket chceli hned dalsie ivf riesit bez akychkolvek vysetreni.

katka17044
19. sep 2016

@ssegra tak vam pomohli to je super gratulujem, musi to byt neopisatelny pocit. U nas brali ze vsetko mame a uz ich asi nic nenapadlo co este spravit genetiku hemato aj imuno vsetko porobene len ich nenapadla este ta repr. genetika inak doktor Otevrel je super aj odpoveda na mail nemozem nic zle povedat aj sa snazi len my sme asi dost zlozity pripad a uz v podstate asi vacsina nevie co s nami.. tak uz mi to je aj jedno kde pojdem len tu v ba sa mi to zda praktickejsie predsta do Brna ta cesta. Potrebujeme uz len aby sa podarilo zdrave embryjko cize skor ide o dobru embryologicku, lebo uz musime davat pgd.

nisa_666
20. sep 2016

Kocky dnes som 6dpt a rano som spinila. Verim v to, ze je to inplantacne. Zajtra spravim test, lebo krv mam az pondelok. Vcera aj dost bolelo brusko....drzte prosim palceky

alexa933
21. sep 2016

Ahojte kocky chcem sa poradit co je podla vas lepsie iscar Martin alebo Bratislava?? Mam ist na konzultaciu a neviem kde je lepsie sa objednat :(

melmel78
21. sep 2016

@alexa933 no podla toho, co ti je blizsie 🙂 . Ja chodim do BA a samozrejme k jednemu lekarovi len, lebo chodit k viacerym lekarom v ramci riesenia problemu je blbost. Uz sa to tu vypomstilo nejednej z nas. Lekara si vyber podla recenzii a odporucani, aj ked kazdej sadne iny lekar. Vela stastia prajem

alexa933
21. sep 2016

@melmel78 dakujem ti volala som dnes do martina tam je dost dlha cakacka a v Ba sa da hned 🙂 V BA sa pytali ci chceme lekara alebo lekarku vobec nemam sajnu co sa tychto veci tyka :( Idem prvy krat u nas ma priatel problem tak vobec nemam sajnu ako sa pri tomto postupuje nenasla som to v ziadnej diskusii.Ale dakujem ti 😉

vanda83
21. sep 2016

Ahoj @melmel78 ja som prave vymenila lekaravv ba za inu lekarku. 2x som mala vklad a este mam jeden pokus. akurat zajtra k nej idem tak som zvedava. Ku komu pls chodis ? Dakujem

alexa933
21. sep 2016

@vanda83
@melmel78 Kocky poradte aj mne komu sa mam objednat 😢 Ze ja som z toho total mimo a vek ma uz dost tlaci 😢

nisa_666
21. sep 2016

babule ja dnes takto. nakoľko som dnes ešte špinila, tak som volala lekárke a mám prísť zajtra na krv a sono. nasadila som ascorutin. som dnes 7 DTP

vanda83
21. sep 2016

@alexa933 ahoj. Ja idem k dr. Tazberikovej tak ti zajtra napisem ako bolo

dorotka2013
21. sep 2016

@alexa933 ja chodim k Reismullerovej... Som celkom spokojna, je velmi mila, viem ze sa snazi, v mojom pripade ozaj tazko uz nieco vymysliet, ale ma toho asi velmi vela, v poslednej dobe sa na nu kocky stazuju, odbieha na salu casto, zastupuju ju ini dr,...

alexa933
21. sep 2016

@vanda83 super dakujem ;)

alexa933
21. sep 2016

@dorotka2013 dakujem za info 🙂

melmel78
22. sep 2016

@nisa_666 ahoj to si 7 den po transfere? No to skoro testujes potom 🙂 . Ja som skusila az na 14 den a to tiez niekedy nevystreli hned. Zalezi podla hcg v moci a ten sa tvori neskor, ako v krvy. Krvicku by si mala mat istu po 14dnoch.

melmel78
22. sep 2016

@vanda83 ja chodim k dr Petrovej, ale ona je v Iscare tusim len utorok a v piatok mam taky pocit. Ja som bola zatial spokojna, aj ked po dlhom case sa dr vzdy musela posturat v karte, aby vedela, co nam tam namixovala a slo to 🙂 . Je starsia, ale skusena, no svojska. Nie kazdemu sadne jej pristup, lebo posobi dost chladne. Teraz je tam vela novych doktorov, nepoznam ich.

melmel78
22. sep 2016

@alexa933 k dr Petrovej chodim, ale ako som pisala, nemusi ti sadnut, no treba vyskusat. Mne jej pristup vyhovuje, lebo je prilis pedantna a to ja potrebujem v mojom pripade 😉

nisa_666
22. sep 2016

@melmel78 ja nikdy nevydrzim. Dnes som bola na.krv lebo som spinila a aj sono robila, ale ze vsetko je ok. Poobede zavola kolko mam hcg a pak kedd mam prist na kontrolne hcg.

katka17044
22. sep 2016

ahojte prosim viete mi poradit ku komu sa objednat?

vanda83
22. sep 2016

@alexa933 dr.tazberikova Bola velmi prijemna vsetko mi poriadne vysvetlila aj postup co bude nasledovat. A co navrhuje. Tak si to predstavujem ze mi vysvetli co sa da a co nie. A ako by to slo 👍takze velmi odporucam

alexa933
22. sep 2016

@vanda83 super dakujem ti ;)

katka17044
22. sep 2016

@vanda83 to je tam nova pani doktorka? lebo na ich stránke som to meno nevidela, dakujem

lucik284
22. sep 2016

@katka17044 ona tam kedysi pracovala a teraz sa zrejme vratila. dr. Tazberikova je velmi prijemna a vzdy mi vsetko vusvetlila, chodila som k nej kedysi do procare a bola to jedna z mala lekarov, ktory prejavili aj trochu viac zaujmu o cloveka. skoda, ze som nevedela ze tam je ked som sa objednavala isla by som k nej, ale zatial po prvom vysetreni u dr. reismullerovej sme spokojny, tak uvidime casom.

katka17044
22. sep 2016

@lucik284 aha no dobre vediet lebo som sa rozhodovala medzi Valkym a Reismullerovou, ale pan doktor vraj uz zabuda tak neviem no a Tazberikova je starsia alebo mlada pani doktorka?

lucik284
22. sep 2016

@katka17044 Tazberikova uz je tak "starsia" cca do 50 tipujem podla toho co o nej viem ale vypada max na 40 🙂 aspon co som ju v utorok zahliadla na chodbe sa za tie roky co som ju nevidela nezmenila 🙂 co sa tyka Reismullerovej nas k nej odporucila priamo moja terajsia dr. ze vzhladom na moje problemy je odbornicka co sa tomu venuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre