ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

saxo
20. apr 2009

caute pipulky, no honey -teda! 8-bunkove? to je tak na dvojcatka 😵 😵 😵 tak len pekne oddychuj a nozicky vylozene na perinkach a veeeela pi vody, aby si po et nedostala ohss ako ja 😢 z nicoho nic 😝

a jajka - to su prave taketo spacie priznaky pre prvy trimester 😵 ja som sa tiez nevedela dospat...ale po case to preslo 😉 tak len spinkaj teraz, lebo po porode sa nevyspis, chiiiiiii...
scarelet, ty uz riadne tyzdnov mas.... supis, citis sa dobre? ale asi hej, inak by si nekonikovala 😵
ostatne kocky, drzte sa!!!

scarlette
20. apr 2009

saxo hej hej dobre, v stredu idem na sono tak som zvedava... priserne zvedava 🙂

ako sa mas?

jaja1118
20. apr 2009

Ahojte dievcata.
Dakujem za mile odkazy 🙂
Dnes som bola na ultrazvuku a cakala som,ze mi doktorka ukaze fliacik-tak ako mala flock.........
az som sa zlakla,ked na mna skoro zakricala ze pozrite pozrite-ako krasne je vidiet reakcia srdiecka.....
to som vobec necakala-povedala,ze to je borec,ked uz teraz sa nam takto ukazuje a ze ma 5mm.
za 14 dni kontrola 🙂

flock
20. apr 2009

ahojte babulky,

jaja - gratulujem k srdiecku, to je naozaj asi borec!!!!!
mna to trosku vystrasilo, ze moj flak mal 14 mm a srdiecko nebolo a ty mas este iba 5 mm prcka so srdieckom. scarlette - od ktoreho tyzdna moze doki vidiet srdiecko? ozaj ma to vystrasilo 😠 😠 😠

mib - ako pokracujes so stimulkou?

jaja1118
20. apr 2009

flock-normalne sa chodi na srdiecko cca v 7-8 tt-ja som ho vobec ncakala-tak nevystrasuj 🙂

mib-tiez na teba myslim!

flock
20. apr 2009

jaja - pytala si sa na tu pn-ku? dalsi ultrazvuk mas este v iscare?

jaja1118
20. apr 2009

dr.-ka napisala mojmu obvodakovy,ze ma ma este nechat na PN.-aj povedala,ze je dobre,ze som lenosila a ze nech aj zostanem doma a basta-a KO-za 14 dni v Iscare.-stale utros-az do konca 12tt-ziadne tutumutu 😉

inac som rada tej pn-ke,lebo si neviem predstavit ako by som ovladala to spanie-dnes zas od 14:30 Do 18:30-ale jak zarezana 😀

flock
20. apr 2009

KO - to je krvny obraz? ked ti pn-ka vyhovuje, tak pekne lenos dalej.
mas pravdu, ja stale bojujem s ospalostou, ale aspon mi rychlo prejde den. v poslednej dobe mam take nevolnosti, ze nevraciam ale citim zaludok a mam pocit na vracanie. najprv som to mala iba vecer, ale teraz uz v priebehu celeho dna, aj cesta autom mi da zabrat 🙂

jaja1118
20. apr 2009

KO-kontrola
To mne zacalo byt zle v sobotu rano,potom vecer -vcera tiez rano aj vecer-a dnes rano zas.....
som si myslela ci to nieje nejak skoro-ale ked je uz aj tebe tak je to asi OK.
jaj a este sa ma doki pytala,ci uzivam kyselinu listovu-ja ze ano-femibion-a ona,ze ten staci jest kazdy druhy den...

mib
20. apr 2009

Ahojte babulky, posledny tyzden som mala hrozne hekticky. Vela roboty ... chcem si vsetko dokoncit pred ET. 🙂 Ale konecne som sa dostala aj na konika .. 😉

Flock, tak vidim, ze uz pomalicky zacinaju tehulkovske nevolnosti. No asi to nieje nic moc, ale urcite je to nie je zly signal. 😉 Chodis stale do prace? Ako sa ti cestuje? Robite si zastavky?

Jaja, to je fajn ze si na PN. Predstav si, ake by to bolo, keby si musela byt v praci a bola stale unavena. Teraz si asi aj drobec taha nejaku energiu. Treba mu ju dopriat. 😉

Scarletka, tak ty uz budes o par dni v dalsom trimestri. 😀 Ako to rychlo ubehlo. Pridas fotecku z uzv? .... lebo aj my sme zvedave.

Saxo, a ty sa mas ako? Kedy mas zacat stimulku? Tak sa mi zda, ze ty si spominala, ze cakas kvoli ockovaniu proti rakovine krcka maternice. Pamatam si dobre?

Pozdravujem aj ostatne babulky, hlavne tie, ktore nedockavo cakaju na vysledky testikov. 🙂 🙂 🙂

mib
20. apr 2009

Dnes som siedmy den stimulky. Picham dva merionaly a dnes mi doki pridala aj orgalutran. Na uzv sme dnes nasli 10 vajok s priemerom 16 na pravom vajecniku a zopar dalsich na lavom. 😉 Zopar preto, ze ten lavy je mrchavec skryty niekde za maternicou a doki ma nechcela zbytocne tlacit, aby ich opocitala. Zatial mam dalej pichat rovnako a v stredu idem na kontrolu. Odber je zatial planovany na piatok - nedelu. 🙂 Od buduceho tyzdna teda planujem dovolenku a uz budem iba oddychovat. 🙂 🙂 🙂

jaja1118
20. apr 2009

mib-paraaaadicka-tesim sa z vajok......

sylvia21
20. apr 2009

Ahojcek - Mib - Gratulujeeeem 😉

DN vsetkym dusickam, co sa tu este na konikovi potuluju 😉

scarlette
21. apr 2009

ahojte,
flock mne srdiecko videl 6+2 a mali sme 6mm
mib ty uz tyzden stimulujes ze? citam ze urodicka je dobra to som rada 🙂 a budem drzat palce na OPU 🙂
ked mi lekarka da fotku jasne ze pridam 🙂

jarka_lv
21. apr 2009

awojte baby....dlhsie som nebola ale docitala som vas...ja este relativne nemam nic nove v piatok ma caka najtazsi den....KRV....nemam tusenie co mam ocakavat ked na 9 den test neg ani ducha po dialnici mrchovske pocity na fest 😠 ....baby Flock,Jaja prsia pred krvickou maju boliet alebo nemusia a zacnu az v neskorsej tehotnosti????volako si to nepamatam poradte.....viem len jedno ze volako sa mi neda pit kava 😀

jaja1118
21. apr 2009

Ahojte dievcata.
Jarka-z testov si nic nerob-mne sa ako taka slaba druha ukazala az den pred krvickou.
...a prsia som citila trochu pred krvickou a od krvicky stale viac a viac......
nezabudaj pozitivne mysliet a hlavne verit,ze je vsetko ok.

jarka_lv
21. apr 2009

ahoj Jajuska dik ze si sa ozvala viem ze je velmi dolezite poz myslenie velmi sa snazim 🙂 ale zbedala som ze neg testy urobia svoje 😠 drzim sa jednej veci ktoru povedal Valky ked mi robil transfer ze embrijko malo 50buniek a vyzeralo velmi zivotaschopne a to ze po ET ako mna bolelo cele dni a noci brucho tak uz sa tam len muselo nieco diat nie???skusim este testnut den pred krvou vo stvrtok aby clovek bol trosicku pripraveny........

jaja1118
21. apr 2009

o tych testoch mi nieco hovor 🙂
testovala som od 10 dna po ET a tolko som potom na tie testy pozerala az som na nich skoro oci nechala.....
a duchovia vybehli vzdy az po 15.minutach.....
ten na 13.den som uz ani nechcela robit.....

mib
21. apr 2009

Zdravim vsetky ponocujuce kocky ... 😉

Jarka, vykasli sa na vysledky testov. Mne mrcha meskala v beznom cykle takmer 10 dni, spravila som tri testy, vseky negativne a ked som volala do caru, tak mi povedali, aby som pre kazdy pripad prisla na krv, ze spoliehat sa na testy neda. No ... a potom ta mrcha mrchava prisla. 😠

Babulky, zajtra mam kontrolu vajok. Dufam, ze budeme vediet opocitat aj tie na lavom vajecniku. 😠 Ten sa totiz vzdy tvari, ze sa ho to vobec netyka, tak preco by sa mal ukazovat. Ale zajtra ho snad ukecame. 😀

jarka_lv
21. apr 2009

mib vela stastia na zajtra drzkajte sa...babenky ja uz idem hajat zajtra do prace 😠 dobru nocku papa

mib
22. apr 2009

Ahojte babulky

Dnes rano ma doki poriadne rozosmiala. Povedala mi, ze mam v brusku slusnu revoluciu. 😀 Zbezne napocitala 16 vajok. Dnes vecer picham Pregnyl a v piatok ..... tadaaaa .... idem na odber. 😎 Jaaaj, teraz uz len aby nepopraskali.

Jarka, ty ides v piatok na krvicku, vsak? Budem na teba mysliet. Mozno tam do seba niekde narazime. 😉

honey13
22. apr 2009

ahojte, mib, tak to ti želám vela štastia, drž sa, ja idem 4,5. na krv, dnes som 6 den po et, pekny den

scarlette
22. apr 2009

Mib to je super v piatok na teba budem mysliet 🙂

aaa bola som dnes na sono a drobci sa maju dobre lekarka sa len usmievala ked ich merala,
podla menzesu som 11+4 ale podla sona je jeden drobec velky 5,7cm co zodpoveda 12+5 a druhy 5.4cm co je 12+3 😵 😵 😵

sylvia21
22. apr 2009

Scarelteka, to su superisko info 🙂

karkulka522
22. apr 2009

ahojte baby.Sylvi mam na teba jednu otazocku-ty si bola na imuno testy v brne ci v prahe?My sa chystame do leta vybavit tie testy aby sme na jesen zacali stimulku.

jarka_lv
22. apr 2009

ahojte babeny...Mib ano dnes rano ma objednala na recepcii sestricka na piatok na medzi 7 az 7,30 tak tam urcite budem a potom ideme s muzikom a s dcerou na autosalon....ze dcera bude mat tohto roku 18 rokov tak si vraj ide vybrat auto 😀 😀 😀 nech ocino zacvaka 😅 ...ako by sme sa spoznali?ja som vysoka blond tak ak ma uvidis sot do mna oki????

flock
22. apr 2009

ahojte babulky,

ani som nemala cas na vas, ale uz som tu. takze pekne po poriadku:

jarka - mna prsia boleli uz po ET, ale neviem, ci to nemoze vyvolavat aj utrogestan? 9. den je dost skoro na testovanie, tak NEROB PANIKU!!! to, ze ti nechuti kava je dobre znamenie, ja som po ET chvilu pila bezkofeinovu, ale potom uz vobec a to kavu milujem!!!

mib- to je super urodicka. sa cudujes, ze revolucia - ved si uz na prvu kontrolu isla bojovne naladena - idem si pre mimco a hotovo!!!! V piatok na teba silno myslim, cmuk 🙂 🙂 🙂 mas odo mna IP

honey - pekne oddychuj a opatruj sa 🙂

scarlettka - to su dobre spravicky - drobci pekne rastu a posluchaju maminu!!!!

sylvia - ahojky, ako sa mas?

pozdravujem aj ostatne babulky 🙂 🙂 🙂

flock
22. apr 2009

jaja - prepac, akosi si mi vypadla 🙂 mas odo mna IP

jaja1118
22. apr 2009

Ahojte kocky.

Super spravicky.....sa to paradne cita--gratulujem k uspechom

mib,jarka,honey,a vlastne vsetky kocky drzim vam moc palce-nech je vsetko naj naj naj pozitivnejsie 🙂

ja staaale spiiiiim a rano a vecer mi je na vrackanie........

mib
22. apr 2009

Scarletka, to je uzasne. 🙂 Rastie uz aj brusko? Ako je to pri dvojkach, rastie rychlejsie, alebo zo zaciatku tak ako pri jednom? Ja sa trosku obavam dvojok, pretoze na vysetreni doki zistil, ze mam mensiu maternicu ako je zvycajne, takze to zvysuje riziko.

Jaja ahoj, k spavej nemoci sa pridala aj nevolnost? Ja sa uz tesim na buduci tyzden ... poriadne si oddychnem. 😉

Jarka, ja tam budem tiez medzi 7:00 a 7:30. Budem mat tmavo hnede menzestrove sako a modru tasku na pyzamko a papucky 😅 . Ak by som nevedela identifikovat ja teba, urcite spoznas ty mna. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre