ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jaja1118
2. mar 2010

Ahojte kocky...

Tiez mate taku slnieckovu naladu?
Snad toto krasne pocasie prinesie nove tehulkovania 🙂

nemko-tiez som mala Petrovu-je to profesional a bez zbytocneho zdrziavania ide vpred do tehotenstva 🙂
tak neviem,ci je ona pre teba ta prava-ak potrebujes aj nieco viac ako tehotenstvo 🙂

kaciatko,insolka-drzim vam moje aj radkine palceky....

mib,flock-piatok by bol super...

ostatne kocky pozdravujem....

majka21
2. mar 2010

Ja mam dr. Durechovu a je velmi príjemná. Nemôžem na ňu nič povedať. Včera som bola u Válkyho, ten urobil na mňa tiež dobrý dojem. Ja si myslím, že tu sú všetcia takí príjemný a prakticky sa všetcia snažia o to jedno: naplniť naše sny.

kaciatko81
2. mar 2010

insolka, juuj, tak budem moc drzat palce, aby to bolo pozitivne 😵
majka, drzim palce, nech ta cysta zmizne a mozes zacat stimulovat...
hmm, doktori, ja mam dr.marsika a som maximalne spokojna... na iui som sa dostala dr.petrovej a, uprimne, nejako ma nenadchla... ale nepopieram profesional moze byt 😅

nemko
2. mar 2010

kocky ake mate skusenosti s Mudr.Durechovou? V piatok mam k nej ist.

nemko
2. mar 2010

a este by ma zaujimalo cim sa vacsinou v Iscare stimuluje pri druhom IVF?

marrad
3. mar 2010

no to by zaujimalo aj mna....
ja som totis pri prvej stimulacii mala len 2 foliky, takze asi potrebujem konskejsiu davku....
no lekar v inom centre /kde som stimulovala/ ma odpisal..... ze len darcovstvo...
difam ze tuna v ISCARE zo mna cosi dostanu....

jaja1118
3. mar 2010

Ahojte.........

nemko,marrad- u mna 1.IVF-Merional-4 folikuly-neuspesne
2.IVF-Puregon-16 folikul-uspesne 🙂 a este mame 6 mrazacikov

nemko
3. mar 2010

ja som stimulovala az moc tak dufam, ze toto IVF bude take ake ma byt a dufam, ze uz som si vybrala spravne centrum 🙂 a snad doplatok nebude 300 Eur ako pri prvom IVF ☹ aj ked je pravda, ze spravim aj nemozne aby som sa dockala...marrad my sme tusim chodili do tej istej temy sa mi tak zda, ze aj do toho isteho centra

zojec
3. mar 2010

ahojky..

nemko, ja som chodila k dr. durechovej, mam len vyborne skusenosti.. tak isto aj mib k nej chodila.. a mnoho inych bab.. ale na nikoho tu nikto nenadaval.. 🙂
ja som mala len jedno IVF, gonal + cetrotide, 12 vajicok, 8 embryjok, jedno v brusku a 7 mrazacikov.. 🙂

tuzimpobabatku
3. mar 2010

ahojte dievčatá, chcem sa Vás opýtať, ako dlho trvá predoperačné vyšetrenie, kedy prídu vysledky z vyšetrení...aké máte skúsenosti? ďakujem

nemko
3. mar 2010

gonal uz nechcem, ten mi vyvolal OHSS tak snad sa s nou v piatok normalne dohodnem a pochopi to co jej poviem, co sa vsetko stalo pri mojom IVF v inom centre a vdaka tomu cele IVF dopadlo tak ako dopadlo
joooj, kocky som taka nervozna, ze znova idem do toho, ale co uz ked to nejde inak tak nic ine nam nezostava, uz ma nebavi kazdy mesiac cakat a stresovat, ze znova to nevyslo...
dufam, ze to pojde rychlo aj cez poistovnu, mam Doveru tak snad nebudu robit okolo toho cirkus len musim znova vybavit vsetky vysetrenia (bodaj by sa dalo bez toho) tak uz aj v piatok vypisujem ziadost 😉
ale tentokrat si to cele pekne uzijem a budem mysliet max pozitivne a nenecham si nicim cele IVF pokazit...a hlavne sa budem pytat na vsetko....

zojec
3. mar 2010

nemko drzim palce... 🙂 myslim ze oni vedia co robia.. a nemozu ani dopredu vediet na ktory hormon budes ako reagovat.. aj ja som mala ohss, ale babatko sa udrzalo.. 😉 urcite urobia pre teba vsetko potrebne, aby to dobre dopadlo... a jasne pytaj sa.. lebo asi ako v kazdom centre aj tu su trosku "mlcanlivi" 😀 ale ked sa spytas, tak odpovedia na vsetky otazky..

tuzimpo babatku,no zavisi kde si ho das robit, a ake maju rychle laboratorium 🙂 od jedneho dna az do tyzdna by to mal kazdy internista zvladnut.. 🙂 myslim ze potom plati este mesiac...

flock
3. mar 2010

ahojte babulky

tiez vam vsetkym drzime palce - moje aj alexkove 🙂

ja som stimulovala s menopurom a merionalom, vyzeralo to, ze mi stopnu stimulku a isli sme do toho s tym, ze aspon 1 vajko bude, nakoniec mi doki odobral 4, z toho sa oplodnili 3, vlozili mi 2, ziadneho mrazacika nemam a jedno z tych dvoch bude mat v sobotu 3 mesiace 😀 😀 😀

jaja, mib - v piatok mozem, budem mat aj auto - tak kam vyrazime? ja trafim k bille a k mib 😀 😀 😀

kaciatko81
3. mar 2010

kocky, chcem sa spytat, co vsetko ste potrebovali k ziadosti o ivf?

jaja1118
3. mar 2010

kaciatko-vlastne nic....
u nas ju vypisovala doktorka hned na prvom sedeni.........

flock-super,ze mozes.....

kaciatko81
3. mar 2010

jaja, ziadny hp, genetiku, nic?

jaja1118
3. mar 2010

kaciatko-HP ani genetiku nepotrebujes k ziadosti
vysetrenia su potrebne az pri realizacii.....

kaciatko81
3. mar 2010

dakujem 🙂

mib
3. mar 2010

ahojte kocky,

jaja, flock ... tesim, tesim. predpoved pocasia sa k bliziacemu vikendu trosku kazi, ale snad este ten piatok nam to vydrzi. ak suhlasite, pridte k nam, tam rozlozime stanovisko a pojdeme kam budeme chciet ... mesto, jazera. 😉

nemko, ja tiez chodim k Durechovej a som maximalne spokojna. ked povies doktorke aku si mala naordinovanu liecbu a ako si reagovala, tak ti urcite navrhne nejaku alternativu. ja som mala merional a ku koncu orgalutran a pregnyl. vzdy som mala nieco cez 10 vajicok.

majka212
3. mar 2010

ahojte

ako sa vam dari? prisla som nakuknut, co tu nove 😉

zojec, mib... krasne vam pribudaju tt 🙂

insolka drzim ti silno palce!! nech je to pozitivne!!

my sa mame s Matkom celkom OK... sme malicky, ale konecne sme zacali pekne priberat 😉 len mliecka mame malo, tak to musime kombinovat s umelym...

vsetkych vas pozdravujeme a prajeme krasny slnieckovy dnicek 😉

nemko
3. mar 2010

kocky dakujem vam za podporu, budem vas informovat o vsetkom co sa v piatok udeje 🙂 este raz vdaka 😉

cukotka
3. mar 2010

ahojte dievčatá, chcem sa len spýtať, či náhodou niektorá nepotrebujete puregon. Ostal mi v pere, minula som len jednu dávku, a je mi to ľúto hodiť do koša. Ak by sa Vám niektorej hodil, tak mi napíšte do IP.

mib
3. mar 2010

ahoj cukotka,

ja nepotrebujem, ale je tema mam / nemam lieky na ivf ... alebo tak podobne a tam su baby, ktore by mohli potrebovat. naposledy ked som tam ja pisala co mam, tak tam bolo vela bab ktore ponukali lieky. ale ak by ich nikto nepotreboval, urcite ich nevyhadzuj, ale radsej odnes do car. sestricky ho budu vediet vyuzit. 🙂

nemko
3. mar 2010

kocky este mam otazku, ked chcem v Iscare podstupit IVF musime byt manzelia?

marrad
3. mar 2010

myslim, ze nie len musi doniest od notara overene prehlasenie, ze sa bude povazovat dieta za svoje.....
ale to je asi rovnake vo vsetkych CAR

nemko
4. mar 2010

a dufam, ze tam nemusi byt podpis na listine s textom, ze aj ked bude dieta postihnute budem ho povazovat za svoje a vychovavat spolocne lebo nieco take sa podpisuje v gyn five

barchee
4. mar 2010

ahoj babulky 🙂pridávam sa k vám 😀 kaciatko, ja som najprv bola vo Ferticente a tam ma dr preháňal kvôli 3x HP a všeličomu množnému...nepôsobil na mňa dobre, nič mi nevysvetlil, furt sa ponáhlal...a ťahal ma za nos od septembra 2009 😒 tak som sa nahnevala a išli sme do Iscare koncom februára teraz a hneď na prvom sedení sme vypísali žiadosť. Ja som mala teda 2x HP z 22 DC a 1x HP z 3 DC a správu od gyndy, že mám chlamýdie negatívne...mm mal vyšetrenie od urológa a 2x spermiogram z Ferticentu, ale oni si spravia u nich svoj spermiogram, ešte nám brali krv na nejaké hormóny, teraz beriem na mesiac HAK, lebo dr sa zdalo, že mám málo vajíčok dozrievajúcich, tak mi ich hak trocha postimuluje.V pondelok idem na utz a uvidím...takže žiadosť máme podanú teraz asi týždeň aj volačo. Chodím k Válkymu a velká spokojnosť zatiaľ 🙂

barchee
4. mar 2010

jáj, a ešte, u nás je problém dosť slabý spermiogram, ja som chválabohu v poriadku 😉 Ideme na IVF-ICSI 🙂

kaciatko81
4. mar 2010

barchee, dakujem. my zatial v iscare riesime iui, len som bola zvedava, ze keby sme sa "presunuli" na ivf, ze co k tomu bude treba 🙂
drzim palce!

barchee
4. mar 2010

jáj, tak tiež držím palec 🙂 kamarátka otehotnela na prvú šupu iui, boli v gyn-five u dr.Stenovej. 😀 maličká má teraz pol roka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre