ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andysok
22. feb 2011

@mili78 ahoooooooooooooooooooooooooooooj miliiiiiiiiiiiiiii , fuuuu dlho si tam bola ☹ tak snad pojde vsetko po masle, kamoska mala hyperstimulak a teraz je 3 tyzdne predomnou s dvoma slecnami v brusku

lowee
22. feb 2011

@yeliel ahoj , no ja mam uz vela vajicok teda ja mam moc a mne nebudu dvat hormony lebo ich mam strastne vela ..... takze ale rozumiem co mi tym chces powedat :
)) dikyy

mili78
22. feb 2011

@andysok ....Andy ahojcek 🙂 no dlho veru a to ma este nechcel primar pustit, som musela podpisat reverz..oni si ma tam chceli drzat asi az pokym sa nepotvrdi alebo nevyvrati tehotenstvo :( jaj kiez by som tvoju kamku nasledovala 🙂

andysok
22. feb 2011

@mili78 a kedy ides na krv ? test si si nerobila?

mili78
22. feb 2011

@andysok ....v pondelok idem...nerobila som, bojim sa :(

andysok
22. feb 2011

@mili78 🙂 ako povieš, ty si šef 🙂

lowee
22. feb 2011

@mili78 tak isto ako vsetkym aj tebe to prajem nebojsa tolki pokus uz by to malo vyst aaako aj bibi neboj sa n dobre dopadne 🙂) drzim palceee 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mili78
22. feb 2011

@andysok ...ja a sef? 🙂

@lowee ...dakujem...je to moj prvy pokus, ale dufam, ze aj posledny 🙂 aj tebe drzim palceky 🙂

andysok
22. feb 2011

@mili78 myslim ako v rozhodnuti 🙂 🙂 🙂

lowee
22. feb 2011

@mili78 aha 🙂 dobreeee dakujem aj ja 🙂)))

holly74
22. feb 2011

@mili78 Ahoj Mili,no vitaj..a v ktorej nemocnici si bola,ak to neni tajné....Mňa s tým do nemocnice (Kramáre) nechceli prijať ani za nič..ani dotknúť sa ma, a v Iscare mi doc. potom povedal, že to tam bola aj zbytočné chodiť, lebo v nemocnici nevedia čo s tým majú robiť... 😕

matahacik
22. feb 2011

ahoj holky, vsetkym co zacali so stimulkou tento tyzden moc drzim paste a tym padom aj sebe....
drzte sa, davajte na seba pozor, a vela pozitivnej energie..ja sa na chvilu odmlcim....a ozvem sa len sporadiky...snad sa tu takto vsetky co stimulujeme stretneme o par tzydnov a len s dobrymi spravami 😉 🙂

mili78
22. feb 2011

@holly74...ja som bola v mieste bydliska...v N.Zamkoch...no vidis a mna nechceli ani pustit...musela som podpisat reverz 🙂

sakura
22. feb 2011

ahojte baby, dlho som tu nebola.. Sme sa na poslednú chvílu rozhodli sťahovať,uff 😅

@mili78
ahojky 🙂 Taak konečne doma 🙂 Čítala som že si si poležala s hyperstimulákom.... Tak dúfam že všetko zlé je na niečo dobré a fazuločky sa ujali 🙂 Ja som fraxiparín pichala vyše mesiaca....

@holly74
presne tak... Ani u nás v nemocnici nevedeli čo s tým... Že musíme čakať, pichať infúzie a voda sama zmizne.. Petrová skoro infarkt dostala ked som jej rozprávala náš nemocničný postup.....

bibi

Ahojky, ako? Tak vo štvrtok ideš na krv? Držím strašne palčeky a dúfam že drobec sa riadne ale riadne zahryzol 😵 😵 😵

holly74
22. feb 2011

@mili78 Takže ti to neustúpilo? Stále zväčšené brucho? To by vyzeralo z hľadiska mimiskov nádejne 😉

simonini
23. feb 2011

@mili78 ahoj mili, drzim ti pasticky nech vsetko vyjde.... Mna chytil Ohss po OPU, tak si myslim, ze ma neminie ani pri transfere 🙂.

holly74
23. feb 2011

@simonini Simi, pri transfere zmrazených bubákov nie je na OHS dôvod, keďže sa pri ňom nestimulujú vaječníky 😉

simonini
23. feb 2011

@holly74 holly ale nepichaju ti predtym pregnyl? Nok ak by to bolo takto, ze ohss nehrozi, tak sa tesim.

holly74
23. feb 2011

@simonini ee, pri KET sa pregnyl nepichá...

holly74
23. feb 2011

@sakura Sakura kukám práve, že 36. týždeň???? Ty voe, to letííí 😕

simonini
23. feb 2011

@holly74 🙂 velmi prijemna sprava 🙂 dakujem.

bibi24
23. feb 2011

@simonini Pripajam sa k Holly. Pregnyl nepichuju, dostat OHSS je minimalna sanca. Minimalna pisem preto, lebo v ojedinelych pripadoch moze dostat ohss zena aj pri prirodzenom otehotneni, ked embryo zacne produkovat hcg.
Inak, ja som mala ohss aj minule, aj teraz (miernejsi) a pichli mi pregnyl aj vtedy, aj teraz a teraz este aj po ET a mne sa to nikdy nezhorsilo. Tak si myslim, ze je to aj velmi individualne, kazde telo sa s tym vie inak vysporiadat.

mili78
23. feb 2011

@sakura ...ahoj 🙂 veru konecne, aj ked na reverz 🙂 dnes som bola na hematologii...pani doktorka ma sfukla, ze na hematologiu sa chodi este predtym ako sa nedari otehotniet a nie ked uz je neskoro...ze kompletne vysledky budu o 3 mesiace!!! a ze ak otehotniem, tak fraxiparin budem pichat cele tehotenstvo....skoro ma tam vykotilo

@holly74 ... ustupilo, ani brucho uz nie je zvacsene...ale oni ma tam chceli nechat aj napriek tomu...vraj sa to moze vratit

@simonini ...dakujem pekne 🙂 no drzim palce, aby ta obisiel 🙂

bibi24
23. feb 2011

Baby, takze 2. ivf tiez uzavrete, test negativny. ☹

kaaaty
23. feb 2011

@bibi24 ahoj ako test....krv ci test?

bibi24
23. feb 2011

@kaaaty Ahoj, zatial iba test, 10 tkovy, ale zajtra idem aj na krv....

kaaaty
23. feb 2011

@bibi24 no tak ja to este neberiem ako uzavrete...krv je najpravdivejsia....
velmi ti prajem aby si bola tehu 🙂 ....zajtra sa drz...

mili78
23. feb 2011

@bibi24 .... Bibka nezufaj este...zajtra sa rozhodne...drz sa moja!!

bibi24
23. feb 2011

@mili78 Jaaj moja, ale ved vies ako to je, na 99, 9% pripadov negativny test = negativna krv. Radsej uz ziadne nadeje...aj tak to boli viac ako dost.
Ty si uz v praci?

mili78
23. feb 2011

@bibi24 .... este nie som...stale beham po lekaroch....a v pondelok do Iscaru, tak to uz nema zmysel ist na dva dni do prace...v pondelok sa o vsetkom rozhodne....budem zajtra na teba mysliet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre