ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mary10
10. nov 2011

@nikol18 citala som tu prispevky o pichani inj., ja som si tiez vsetky do brucha pichala sama(Puregon, Gonal, Dekapeptyl, Menopur, Diphereline aj Ovitrelle...) Pregnyl, ten som tiez myslela ze zvladnem sama, ale ked mi telefonicky doc. vysvetloval, ze na co mam dat pozor, aby som netrafila sedaci nerv, ze predsa by bolo lepsie, aby to pichal odbornik, tak som radsej zasla k sluzbukonajucemu lekarovi, tam som si uvedomila, ze tu dlhu inj. by som asi sama nepichla a ani manzel, lebo ona bola naozaj cela vnutri...Moj nazor je bud najst nejaku zdravotnu sestru, alebo ist na pohotovost (teda ak manzel nepracuje v zdravotnictve...). Vela stastia!

nikol18
10. nov 2011

@mary10 dakujem za odpoved 🙂 myslim, ze teraz tam mam predpisany gonal, tak to by som mala zvladnut 😉

holly74
10. nov 2011

Tak žienky, od dnes stimulujem na svoje 3. IVf (posledné 🙂 dúfam 🙂). Tak držte palce!

silvinnka
10. nov 2011

@holly74 drziiiim silno palce,teraz sa urcite zadari....do tretice vsetko dobre,aj u mna to takto platilo 😉

holly74
10. nov 2011

@silvinnka 😉

bibi24
10. nov 2011

@holly74 holly strasne silno drzim palce, aby si mna nenasledovala a aby to uz konecne bolo uspesne. Budem na teba mysliet!!! 😉

holly74
10. nov 2011

@bibi24 Ďakujem, moja.

nikol18
11. nov 2011

@holly74 drziiiim mooooc palce 🙂 nech sa to podari 🙂

holly74
12. nov 2011

@nikol18 Díki 🙂

karkana
14. nov 2011

@silvinnka tak ako,som zvedavá,či to vyšlo , 🙂 :-držím palce 😉

silvinnka
14. nov 2011

@karkana ahoj moja,tak krvicku mame pozitivnu,v piatok idem na sono a uvidime ci su tam dve miminecka alebo len jedno 😉

karkana
14. nov 2011

@silvinnka tak to je supeeer správa, 🙂 ,konečne to vyšlo,dobre že si to ešte skusila,oplatilo sa 😉 😉 zaslúžiš si to,teším sa s tebou,a aku hodnotu si mala hcg?

silvinnka
14. nov 2011

@karkana dakujem,ja stale sa tesim po tichucky,v mojom okoli o tom skoro nikto nevie....ano,oplatilo sa....na 10.den HCG 951 😉

monesz226
14. nov 2011

ahojte babenky,ja idem v stredu na moje prve ket a lekarka my nedala ziadnu injekciu iba tabletky,netreba alebo zabudla by?

milka4
15. nov 2011

@monesz226 Drzim palce!!!

karkana
15. nov 2011

@monesz226 ja som pred KET užívala len estrofem,utrogestan plus niečo,injekcie sa neberú 🙂

monesz226
15. nov 2011

@karkana aj ja mam to iste,dakujem za odpoved 🙂
@milka4 dakujem,dufam ze budeme mat stastie 🙂

holly74
16. nov 2011

@kaciatko81 Ahoj, Katka, ako sa máš? Posledný týždeň pred Tebou .....si ešte celá? Myslím na Teba a držím palce, a daj potom vedieť ako sa máš a máte 😉

karkana
16. nov 2011

@monesz226 🙂 aj ja držím palce 🙂 aby to vyšlo

mary10
17. nov 2011

@holly74 drzim palceky, nech to vyjde 🙂
@silvinnka gratulujem, nech je to tak ako si prajes, ci uz jedno alebo dve..., hlavne nech ste vsetci zdravi 🙂
@monesz226 drzim palceky, nech sa zadari 🙂

monesz226
17. nov 2011

@karkana dakujem,a dufam ze sa uz uhniezdili 🙂 🙂 🙂

karkana
17. nov 2011

@monesz226 kedy ideš na krvičku? 🙂 🙂

monesz226
17. nov 2011

@karkana az 30.11. vlozili my jedno 4-bunkove a druhe 5-bunkove,myslis ze sa mozu uhniezdnit alebo aspon jedno,neboli moc malobunkove?tak velmi chcem aby sa to podarilo 🙂 🙂

karkana
17. nov 2011

@monesz226 určite áno,ja ked som chodila do iscar,vkladali len taketo niekolko bunkove,nie blastocysty,a veľa otehotnelo,aj z dvojbunkového,čo poznam,nie hned na prvy pokus,i ked su vynimky,na druhy na tretí,ak maš otehotnieť,kludne z tých čo ti vložili,to zas aj iné faktory ovplyňujú,mne davali aj anopyrin,prednison a iné,neboj, 🙂 embriá máš pekné,

monesz226
17. nov 2011

@karkana juj tak to si ma potesila,ja som sa ylakla ye je to malo nato abz som mohla otehotniet,ja neberiem nic ine len estrogen a utrogestan,od yaciatku som iba tieto brala 🙂 🙂 🙂 no len uy viac mrayacikov nemame ☹

holly74
18. nov 2011

Dobré ránko, žienky...takže OPU máme v pondelok. 😉 Sa teším, dúfam že to dobre dopadne 🙂 @mary10, ďakujem.

bibi24
18. nov 2011

@holly74 Drz sa Holly. Nech vsetko dobre dopadne 😉

silvinnka
18. nov 2011

@holly74 silno drzim paste ,urcite bude vseko v poriadku 😉

silvinnka
18. nov 2011

Ahojte kocky,
tak ja sa Vam hlasim z nemocnice Vcera ma prijali so silnymi bolestami v podbrusku,ktore sice trvali len par minut,ale sposobili mi silne krvacanie....pekne ma prijali,napojili na infuzie,zvysili lieky a o 2 hodky sa im podarili zastavit krvacanie,teraz uz ani nespinim (nastastie)
Dr. mi spravil sono:TRALALALA cakame predsa len dvojicky a gestacne vacky maju 1,4 cm V jednom videl zacinajucu srdcovu akciu,co bol milo prekvapeny,tym,ze na srdiecko je este cas....ak bude vsetko o.k,nezaspinim,tak hadam,ze v pondelok pojdem s detickami domov .

karkana
18. nov 2011

@silvinnka bože hned taký strach prežívať,hlavne že je to už v poriadku 🙂 tak dvojičky výborne, 😉 tak sa opatrujte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre