ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katuska54
26. jan 2012

@pistaciaa takze aj ja idem na laparku uz 9.2. este vybavit predoperacne a ideme na to. 🙂 a uz sa Vam podarilo baby? alebo aj Vy s tym mate problem?

jaja1118
26. jan 2012

@kaaaty -ja som pre istotu nesla ani na tu prednasku co treba absolvovat ak chces epidural 😉 -ja som k porodu dostala super radu:tes sa z kazdej kontrakcie! -cim je silnejsia a castejsia - tym skor budes mat babatko pri sebe.....takto sa to da zvladnut uplne v poho aj bez epi 🙂

pistaciaa
27. jan 2012

@katuska54 baby sa nam zatial nepodarilo, asi sa nevyhneme IVF , ja som na laparku bola ale iba pred 2 mesiacmi necelymi. A absolvovala som ju tak, ze v utorok mi doktor povedal, ze v pondelok idem, takze rychlo predoperacne a sup na to, ale aspon som nemala cas bat sa 🙂.

katuska54
27. jan 2012

@pistaciaa tak to si mala dobre,ze si mala krtaky cas na to. ale zase tie stresy pri vybavovani. 😒 no ja som zatial kludna,ale na mna to pride az den predtym. ale som rada,ze idem nato,aspon budem vediet v com je problem. a nam ked sa uz aj potom nezadary tak ideme na IVF.

sophie32
27. jan 2012

@katuska54 Ahoj, ja tiez idem na laparoskopiu 9.2. 🙂

katuska54
27. jan 2012

@sophie32 ahoj a ides do iscaru v Ba? ja idem tam,tak sa mozno stretneme 🙂

mimi1111
28. jan 2012

ahojte poradi mi niekto???s priatelom sme sa rozhodli pre umele oplodnenie lekar mi povedal ze este mi urobi laparku chcem sa spitat aky je postup a co vsetko musim podstupit dakujem vam za info 🙂 🙂

sophie32
28. jan 2012

@katuska54 Ano, idem tam 🙂

sophie32
28. jan 2012

@mimi1111 Pred laparoskopiu len predoperacne vysetrenia, tak ako pred kazdou inou operaciou.

mimi1111
28. jan 2012

@sophie32 dakujem no ja som myslela v iscare na umelom

kaaaty
1. feb 2012

@jaja1118 Dakujem ani ja som nebola na tej prednáške, zajtra ideme k Dr uvidime čo povie...

kaaaty
1. feb 2012

@mimi1111 Ahoj, k laparke potrebuješ predoperačné. Mne ju robili v Iscare 04/2011, robila mi ju Latáková, popri tom mi aj vaječníky nejako predierkovala (mala som PCO). A 06/2011 sa podrarila inseminácia. Mám 28 rokov a Dr Petrova povedala že ona ma ešte nevidí na umelé. Takto sa nám podarilo..... držím palce aby ste mali bábatko čo najskôr v brušku... 🙂

jaja1118
1. feb 2012

@kaaaty no mne povedala,ze nech idem a potom si ju nemusim dat pichnut,len sa poznam ako by to dopadlo,keby som mala zadne vratka-no a Dr.mala aj priamo pri porode stale koment,ze som si ju mala dat......co ma dost vyrusovalo a vadilo mi-lebo asi som ina,ale mna to az tak moc nebolelo 😀

mimi1111
2. feb 2012

@kaaaty dakujem uvidime co povie lekar kedy mam prist ked dostanem ms mu mam zavolat snad sa uz pohneme do predu kedze som uz dva krat potratila ☹

leamax
2. feb 2012

ahojte
prepacte, ze som vam sem vpadla, ale chcem sa vas popytat - neviete, ci v ISCARE robia aj fragmentaciu DNA spermii? preplaca to poistovna? a kolko sa tam asi caka na termin?
vopred dakujem vsetkym za odpovede a zelam vam vsetkym aby ste CAR potrebovali co najmenej, nech mate kazda rychlo v naruci svojho bobacika 😵

silvinnka
2. feb 2012

@leamax ahoj,nam to robili minuly rok...tym,ze si to malo kto dava spravit,tak geneticka mi pekne rychlo nasla termin,v podstate hned ...platili sme myslim okolo250 eur a vysledky som mala (teda mm)do tyzdna 😉

leamax
2. feb 2012

@silvinnka ahoj. a mozem sa spytat - teba nevysetrovali vtedy, ze? a nevadi, ked k nim nechodime, chodime do ineho CARu. nam by bodol termin hned buduci tyzden - to som narocna, co 😀

silvinnka
2. feb 2012

@leamax nie,mna nevysetrovali,len mm ,,nadielku,, 😉 podla mna problem nebude,ak chodis do ineho caru....ak chces dam T priamo mobil na tu pani co to vysetruje a snou sa dohodni ako najlepsie to poriesit ,urcite Ti najde termin....hlavne sa opytaj aj na cenu 😉 napisem Ti ho do IP....

holly74
2. feb 2012

@leamax Ahoj, trošku pogoogli a nájdeš aj o dosť lacnejšie laboratórium, kde toto vyšetrenie v Blave robia. 😉

leamax
2. feb 2012

@holly74 som asi blba, lebo ked som to zadala do googla, tak mi prave nic nenaslo. tak jasne, ze by som bola rada, keby to urobia aj lacnejsie 😉 😀
@silvinnka dakujem, si zlata. a gratulujem k babatkam, vidim, ze vam to vyslo krasne 😵

holly74
2. feb 2012

@leamax Hm, teraz to nejde vygoogliť ani mne...pošlem Ti teda kontakt do IP, snáď ešte fungujú, my sme tam boli pred vianocami...

leamax
2. feb 2012

@holly74 tak snad budu este fungovat, ked ste boli pred vianocami, to neni tak davno. dakujem 🙂

bibi24
2. feb 2012

@leamax moj manzel bol u jednej geneticky, kontakt cez iscare, mozno je to to, co ti davali aj baby. Manzel sice nebol na fragmentacii dna, jéu ine robili, ale viem, ze aj toto tam robia na 100%. Je to dr. Cernakova (dufam ze si dobre pamatam), sedia vo villa magma petrzalka. Keby daco, pytaj sa 😉

leamax
2. feb 2012

@bibi24 dakujem. ano, je to ten isty kontakt. hodim dnes vecer rec s muzikom a zajtra nas objednam 😉
este raz vdaka

zuzika84
2. feb 2012

Ahoj...pred deviatimi mesiacmi mi pri laparoskopii zistili endometriozu...doktor mi odporučil do pol roka otehotniet,čo sa nepodarilo,cystu som mala späť už za štyri mesiace..(liečbu som nemala žiadnu)..minulý týždeň som bola na laparoskopii zas...môj doktor mi povedal,že počkáme na výsledky z histologie..a potom ma pošle do Iscaru..leh to riešia tam...chcem sa spýtať,že ked tam zavolám,že za kolko ma objednajú? či sa mám teraz objednať...alebo stačí,až ked budem mať výsledky...leh už nestrácam čas zbytočne...lebo som z toho na nervy...ďakujem 🙂

karkana
3. feb 2012

@zuzika84 no ak zavolaš tak o taký týždeň ťa objednajú,no najlepšie ked budeš mať výsledky ,aby ťa mohli hned riešiť 😉 lebo tak či tak by si musela čakať na výsledky,neunáhli sa zbytočne,najlepšie je mať všetko vyšetrené

clauda2010
3. feb 2012

ahojte , neviete ci sa v iscare robi morfologicky ultrazvuk? diiik, a ak nie tam poradite niekde v ba ?

mirili
5. feb 2012

@clauda2010 v iscare nerobia v BA su najlepší dr.Holan v medifere a Cunderlik miesto neviem, v medifere ak budeš mat listok od gyn.a podla poistovne platis menej , zadaj si do vyhladavaca

silvinnka
5. feb 2012

@clauda2010 ahoj,ja chodim od zaciatku k Dr.)Cunderlikovi,je spickovy na ultrazvuky a strasne mily 😉 ma sukromnu ambulanciu na Hrobonovej 4...cenovo je drahsi,ale velmi pedantny....zajtra ideme k nemu,mal by nam prezradit uz aj pohlavie 😉

123sabrina
7. feb 2012

ahojte ja len na skok je tu taka co ma viac hormonou nedasa u mna pobedat ze mam vela , ma byt hladina hormonu .3 a ja mam 4,6 uz som to tu pisala raz je nektora taka co ma vaic hormonou , co to sposobi ze ich mam vaic moze sa nieco stat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre