ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

karkulka522
3. júl 2008

nazdarek,silvi aj ja mam vseobecnu zdravotnu a vobec si to neviem vysvetlit,ze preco jedna ide hned a druha caka tak dlho. nedalo mi to v robote pokoj a napadla ma este jedna vec-ci to v tej poistovni nerozdeluju podla veku. prvu ziadost mi odsuhlasili ked som mala 26rokov a teraz mam 28,ked ju podame.vazne neviem ako to tam chodi,len dufam ze to cakanie velmi rychlo prejde a ani sa nenazdame a budeme mat doma schvalene ziadosti.

tanyja
4. júl 2008

také krááááááááááááááááááááásne počasie, najradšej by som bola doma a nesedela v práci 😀 😀
čo nové v iscare ??? potrebujete niektorá PiGD ? lebo mne povedali v isc., že s takým prípadom ako som ja, sa ešte nestretli 😕

edit.ka
4. júl 2008

ahojky kazdemu, dakujem velmi krasne kazdemu za palceky.pomohli.Som po transfere a povedali mi, ze to vyzera vyborne a tak to vydia aj oni, ze sa to podari. Dufam, ze to nebude naopak a nepodari sa to ale ja tomu strasne verim.Nechcem zazit sklamanie tak ako vy ☹ je mi to strasne luto, budem na Vas mysliet aby sa to uz konecne kazdej jednej podarilo.paaa

beke
4. júl 2008

ahojte,
edit, držím palce
saxo, som rada, že je všetko ok
ja som bola dnes na sone a krvi a už bije srdiečko ostošesť...o dva týždne už dostanem knižku, jupíííí 🙂

edit.ka
4. júl 2008

beke gratulujem, musi to byt kraasne, drz sa 🙂

tanyja
4. júl 2008

.................aj ja chcem knižku 😢 😢 😢 😢 😢

edit.ka
4. júl 2008

chcela by som sa spitat, je to normal, ked chodim kazdych 15-min na vecko a pritom vela nepijem?

beke
4. júl 2008

raz ju budete mať všetky 🙂 myslite pozitívne, držím palčeky všetkým snažilkám 🙂

je to krásne aj keď už som druhý krát tehu...malý sa už teší na súrodenca 🙂

tanyja
6. júl 2008

ahoj edit.ka, a nemyslela si na to, že by si mohla byť aj prechladnutá ? teda ak nie si tehu..., lebo ja ked som predtým bola, tak v 4mes som tiež behala a to preto, lebo plod si hľadá iné miesto a tlačí na mechúr...
no a predsa bábo ešte nemám, ale myslím pozitívne 😉

edit.ka
7. júl 2008

diky, vies ja uz som tak ze, ked nieco sa deje, hned si myslim ,ze je to kvoly fazulkam, naprechladnutie som ani nemyslela. 🙂 dufam, ze raz sa vam to podari.len treba verit 🙂

tanyja
7. júl 2008

ahoj edit.ka, koľko máš rôčkov ak sa smiem spýtať? nesleduj sa prehnane, ani to neprospieva psychike, ja teraz pracujem a pracujem... 🙂 a veru že sa neprepracujem

edit.ka
7. júl 2008

mam 24,preco? som hlupucka 😀 ved raz dozriem 🙂 asi by som nemala tak davat pozor na kazdy detail ale co uz som mnou 🙂

tanyja
7. júl 2008

ale nie, len tak, aby reč nestála 😀 😀 , ja mám trošku viac, a tiež mi to niekedy nemyslí, to je asi tým teplom 😝
a presne tak, nesleduj každý detail 😀 , hlavne že je dobrý pokec 😀 😀 , ja sa teraz idem odreagovať umývaním okna a izby po maľovke a po menení okna , 😀 😀

sylvia21
8. júl 2008

tanyja i ja mam v plane dnes umyvat okna 😉
Na pidg idem i ja, nas pripad je tiez velmi vzacny, ale maju skusenu dokinu na genetiku, ktora robi vsetky pripady na SLovensku a ma i celosvetovy prehlad. My uz mame september ako istotu, kedy by sme mali zacat; tento tyzden sme uz uhradili prvu splatku na genetiku, aby mohli zabezpecit potrebne sondy; poriadne sme pocitili pokles na ucte 😝

tehulky, ste pre mna velmi inspirativne, len kludne piste viac, velmi sa tesim, ze ste take uspesne a tak dobre sa Vam dari 😉

edit.ka, kazdy z nas mal 24, je to krasny vek a to, ze na seba davas pozor je fajn, aspon presne vies na co sa mas dokinov pytat, a spolu to tu mozeme tiez prediskutovat, si velmi zodpovedna 😉 Kazda z nas sa snazime predchadzat ohrozeniam 😉

sylvia21
8. júl 2008

kocky este som Vam chcela napisat ohladne poradovniku v poistovniach, ze ak sa chcete zapisat uz teraz napr. na september, je to mozne uz teraz, ja som si to uz vybavila, stacilo len povedat kocke v kancelarii, aby Vas dala do poradovnika 😉

zuzankaro
8. júl 2008

sylvia, ja sa chcem pokusit o druhe IVF v septembri, zrejme tam musim ist k tej babe osobne, ze? Nestaci telefonicky?

sylvia21
8. júl 2008

zuzankaro, urcite to telefonicky staci, lebo to si len poznaci v compe, je to otazka par sekund, aspon u nas to tak bolo🙂

scarlette
8. júl 2008

kockz tak trochu vam zavidim ze sa mozete hlasit do poradovnika, ja musim cakat na mrchu a ani len netusim kedy sa jej uraci prist, mala by maximalne do 2.5mesiaca prist ale dufam ze pride skor

sylvia21
8. júl 2008

scarlette, preco takto dlho cakas?

mirinda10
8. júl 2008

zuzka a uz mas vypisanu ziadost? Nas doki ma dovolenku a pride az August 7 ja uz som objednana a dam sa na dalsi KET a tiez mu poviem nech vypise ziadost u mna v Dovere to trvalo tak asi 3 tyzdne ale bola som si to zaniest sama ale chcem to mat schvalene ako poistku ak by 2hy KET nevysiel takze sa ani nemozem dat do poardovnika ked neviem kedy

inak ja si ked pride mrcha nasadim hned lieky nakolko ked doki pride tak ja uz budem asi 6DC ak mrcha nebude meskat tak bude paf ked mu poviem, ze pokracujeme ale preco by som mala cakat dalsi mesiac no nie?

zuzankaro
8. júl 2008

mirinda, ziadost este nemam vypisanu. To ma dostalo ze Marsik pride az 7.8., asi som zaspala dobu. Hned zajtra volam a objednam sa u neho. Ja som sa trosku po tom neupsesnom 1.IVF musela spamatat (zas zacat mysliet pozitivne) a teraz to musim dohnat. Tak zajtra budem volat. 😎

tanyja
8. júl 2008

ahoj sylvi, vy ste mali aké prípady ? ak neceš o tom verejne písať, tak mi napíš na moju IP, vymeníme si skúsenosti. My sme mali 3x náhodnú trizómiu, ale či to bola náhoda ??????? ja som včera okno umývala počas búrky, romantika 😀 😀 , policajti ( máme ich oproti ) si mohli myslieť, že som šušu 😅 😅 . ale čo už , nechám mame špinavé okno keď nemusím? menili jej ho a vakovali a zajtra prídu namontovať žalúziu a je na dovolenke........ a ja som dobrá dcéra 😀 😀 😀 😀 😀

chruminka
8. júl 2008

ahojte chcela by som sa len spytat ako to riesite v praci ked musite castejsie chodit do centra?

beke
8. júl 2008

ahoj chruminka,
my sme sa v práci dohodli...vedeli, že chodím do centra takže sa dalo 🙂

scarlette
9. júl 2008

sylvi lebo som teraz po hormonalnej liecbe a musim cakat kym mi pride prva mrcha...
zuzanka to vazne pride marsik az 07/08??? mne vravel ze 05/08, asi tam dnes radsej zavolam

zuzankaro
9. júl 2008

scarlette, tak som tam volala a marsik uz toho 7.8. ordinuje, tak som sa aj zapisala do poradovnika na 2.IVF na september. Tak som rada ze som to este stihla.

scarlette
9. júl 2008

my sme objednani na toho 05/08, on vlasnte robi len utorky a stvrtky tak dufam ze tam bude, ak by nie maju na mna kontakt ale asi tam aj tak zavolam

zuzanka tak gratulujem a dufam ze vyjde... inak to uz teraz su terminy az na september?

sylvia21
9. júl 2008

Scarlette, hej uz teraz su terminy na september, uz pred troma tyzdnami boli na august.

scarlette
9. júl 2008

no tak som zvedava co nam marsik povie 05augusta...

saska1
9. júl 2008

ahojte kočky...mne povedal Války aby som príšla na 2DC, má mi robiť HP..a čo ak budem mať 2DC zrovna v sobotu alebo v nedelu, tak mám čakať do budúceho mesiaca?? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre