ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
25. apr 2009

jaja na nevolnosti vraj dobre zabera odvar zo zazvoru, skus a hlavne nez vstanes z postele spapaj nieco male, ja som musela rano hned nieco zjest lebo mi tiez byvalo blbo ale nastastie som nezvracala ani raz 🙂

jarka skoda ze vam to nevyslo, inak ivf-soft je s jemnejsou stimulaciou a prebieha to rovnako ako klasicke ivf, ako tu uz jaja pisala vychadza to do 30tis sk co bol inak aj doplatok cez poistovnu pri normalnom ivf, ak sa chces cokolvek spytat napis mi do IP 😉 nakolko tu nie som stale a nie vzdy docitam vsetko 😅

jaja1118
25. apr 2009

Ahojte kocky.

Scarlet dakujem za radu-urcite to musim riesit.....vcera mi mm priniesol z lekarne homeopatikum-cocculine-tak to trochu pomaha-ale len co si spomeniem na jedlo-uz ma napina-aj pit viem len po par hltoch......
tebe to kedy preslo?ja mam pocit ze si uz ani nepametam kedy mi bolo normalne......

Vsetkym prajem pekny den 🙂

jarka_lv
26. apr 2009

Mib ahoj 😉 ...tak ako??? ako sa drzia maly bojovnici???ako to vizera???mas sa dobre po OPU???

scarlette
26. apr 2009

ahojte babule,

Jaja ta sklamem, ale ja som chvala bohu nevedela co su nevolnosti...pravidelne a casto som jedla a nic mi nebolo, ja som len nemohla ostat hladna...

Mib nooooo ? 🙂

derylka
26. apr 2009

ahojte.... chcem sa Vás spýtať.. píšete že hradí poisťovňa... to znamená že pri danom zákroku neplatíte vôbec nič.... ide to rovno cez poisťovňu?.... alebo to uhradíte vy, vašími peniažkami a následne nato Vám to poisťovňa preplatí?.... možno sa pýtam ako magor ☹ ... ale chcem mať v tom aspon trošku jasno..... nakolko v najbližšej dobe začneme Iscare navštevovať aj my...

moa
26. apr 2009

ahojte kocky prepacte,ze som sem vbehla ale chcela by som sa spytat na Iscare ako ste s nim spokojne.aj my patrime do skupiny tych co nemaju najednoduchsie a preto sa rozhodujeme kam ci do Heliosu alebo do Iscare.a tak ak mozem poprosit o radu ,ak mozete poradit ako ste spokojne velmi by mi to pomohlo 🙂

jaja1118
26. apr 2009

Ahojte kocky.

derylka-poistovna hradi len urcitu cast IVF-doplatok(hradis ty)- je cca 30tis.sk(podla liekov)

IVF soft hradis sama-kludne sa pytaj.....

Peknu nedelu vsetkym.....

wanduska
26. apr 2009

ahoj Moa,
my sme zacali do iscare chodit asi pred mesiacom..su velmi mily a ustretovi, aj moja doktorka je v pohode.. a na nase problemy sa vrhli rychlostou, ze sa ani nestiham divit...ja som si totiz myslela, ze tieto veci trvaju hodne dlho..

scarlette
26. apr 2009

ahojte,
derylka ked uz je rozhodnute o podstupeni IVF spisete v kancelarii ziadost do poistovne, tej trva tak mesiac kym ziadost schvali, ... poistovna plati zakrok a urcitu cast liekov, to preplati priamo danemu centru a ty uz doplacas zvysne ukony ako napr. sledovanie cyklu,icsi, mrazenie embrii a podobne... ako uz pisala jaja je to cca 30tis v zavislosti od liekov.

moa osobne som s iscarom spokojna, jedine co mi obcas vadi, ze aj ked som objednana na urcity cas som cakala aj hodinu, ale to cakanie akceptujem kedze lekar obcas musi odbehnut na operacku, vsak zakroky - odber vajok alebo vklad embrii si nemoze naplanovat na tyzdne do predu...

ja som prvu stimulaciu podstupila v septembri, nasledoval KET v decembri a februarovy pokus mi vysiel.

mirka.m
26. apr 2009

scarlet gratulujem k miminkam. pekny datum splodenia 🙂

scarlette
26. apr 2009

mirka dakujem 🙂

honey13
27. apr 2009

ahojte, dnes rano som testla, su tam dve čikarky, ale jedna je slabučká, že až. tak sa bojím, ale verím, hlavne, že su dve, nie? dnes som 11 den po et, na krv idem 4.5. Tak som to už nemohla vydržat. Bojím sa, že nezmizne ta čiaročka. Može byt taká slabá?

jaja1118
27. apr 2009

Ahojte dievcata.
honey 🙂 -super spravicka-neboj uz ked tam je....tak je to na najlepsej ceste.......
ja som ju mala az 13. den ako-tak peknu-a je tam do dnes 🙂

jaja1118
27. apr 2009

mib-myslim na teba 🙂

honey13
27. apr 2009

dakujem, jaja, v ktorom si teraz mesiaci? možno ešte v stredu raz vyskušam jeden testik, hadam zosilnie 🙂

honey13
27. apr 2009

držím všetkým palce. myslím na vas

mib
27. apr 2009

Ahojte kocky,

vcera som vam chcela napisat, ale nedalo sa mi odoslat odpoved. v kazdom pripade, mam sa fajn, nase embrijka su velky bojovnici - podarilo sa oplodnit 8 vajok a dnes mi vlozili dve 6-bunkove. 🙂 doki som povedala, aby im nasla nejake pekne miestecko, lebo von pojdu az o 9 mesiacov. 😀 trosku ma od OPU pobolieva brusko, ale pijem vela vody, tak snad nic zle nehrozi.

jaaaaj babulky, cez vikend som vyupratovala, presadila bylinky a nakupila vsetko, co mam rada a teraz uz len lenosim, pozeram telku, citam si, konikujem .... a pri tom vsetkom sa tvarim hroooozne tehotno. 😀

flock, jaja, scarlettka, jarka a vsetky kocky ... dakujem vam moc za podporu. je to ovela lahsie, ked mam taku uzasnu podporu. 😉

mib
27. apr 2009

Pozdravujem vsetky nove kocky ... dnes som s sa vratila z iscare s dvomi embrijkami v brusku. vsetci boli uzasni a maximalne profesionalni. mozem iba doporucit. ved koniec koncov ... pozrite sa, kolko tehuliek je tu za posledne obdobie. 😉

jarka, jasne ze to treba prehodnotit. ... zvlast ked mas taku podporu. 🙂

jaja, stale sa kamaratis so zachodom viac ako inokedy? jooooj, ale ze ta ten drobec potrapi, chuda moje. 😨

flock, vsetko v poriadku? uz sa za vami rutime ... 😉

scarlettka, ako sa maju dvojky? pomaly uz budete vediet aj pohlavie. 🙂

honey, aka dobra sprava. 🙂 podla mna musi byt slabucka, ved hcg este nebude dost vysoke. jedine, ze by to boli dvojky. 😉

vsetkym kockam prajem krasny den. 😎

jaja1118
27. apr 2009

mib-gratulujem k bubacikom 🙂 .
opatruj ich najlepsie ako vies.........
velmi ti drzim palce a verim ze sa ti uz konecne splni tvoj sen.........

so zachodom som casto v osobnom kontakte,ale uz je to o nieco lepsie-tlmim to homeopatikami-cocculine-ako tak pomahaju.....

mib
27. apr 2009

jaja, prisla si na to, z coho ta bolel po ET zaludok? ja mam pocit ze mam namiesto zaludka kamen.

flock
27. apr 2009

ahojte babulky,

jaja - myslim na teba, ja mam sice nevolnosti cely den, ale nevraciam. nie je to nic prijemne, ale vzdy si poviem, ze aspon viem, ze som tehotna 🙂 🙂 🙂
nezmenis si v nastaveniach snazilka za tehotenske tt????

mib - gratulujem ku krpcom, to je super!!! ja som mala 5-bunkove a 6-bunkove. dufam, ze vies co mas robit, aby sa to podarilo. si dalsia na rade 🙂 🙂 🙂

honey - skus testnut o 2 dni, hcg sa nasobi, tak by si mohla mat silnejsiu ciaru 🙂

scarlette - myslim aj na teba

pozdravujem aj sylviu, szilviu, saxo, adapu a ostatne kocky - ako sa mate, co mate noveho????

jaja1118
27. apr 2009

Ahojte kocky.
mib-je to taka divna tupa bolest?-Tak to mas asi tiez tu tehlu......
inac kamoska to mala tiez a to este nevedela ze je tehotna-tak dufajme,ze je to novoobjaveny tehupriznak 🙂
nijake ine vysvetlenie nemam.......

flock mne tie tt este doki nepovedala-alebo si si sama vypocitala podla poslednej m?

mib
27. apr 2009

jaja, mam v bruchu tu tehlu uz od vcera. pred tym ma pobolievalo podbrusko, ale toto je taka zvlastna bolest. 😖 ... ale pokial je to tehu priznak, tak potom je vsetko v najlepsom poriadku. 😀

flock, jasne ze viem, co mam robit. ved som dostala skolenie od tich najkompetentnejsich 😀 stretla som sa na ET s jednou velmi zlatou kockou. .. tak sme si tam slubili, ze sa stretneme o 9 mesiacov v porodnici. 😅

jaja1118
27. apr 2009

mib-super pristup 🙂

mib
27. apr 2009

jaji a ty si doma? asi sa to pri tom zachodovom maratone inak ani neda.

flock
27. apr 2009

jaja - ano, doki mi to povedal podla velkosti krpca a je to aj na ultrazvukovej snimke - skus sa pozriet
zadala som poslednu mrchu, ale vypocital o 2 tyzdne viac, tak som ju posunula o 2 tyzdne, aby mi to sedelo

scarlette
27. apr 2009

ahojte,
honey noooo to je kraaasne 😵 😵 😵
mib pekne oddychuj a tehotni 🙂 drobci sa maju dobre ale pohlavie asi tak za dva mesiace najskor 😉
flock 😉

jaja1118
27. apr 2009

flock-mne doki zabudla dat fotecku.....
a preco si si to posunula o dva tyzdne?-lebo na ultrazvuku to tak doki povedal?
scarlet ty si to ako pocitas?od poslednej m,alebo od OPU?

scarlette
27. apr 2009

jaji trvanie tehu sa podla medzinarodne uznavanych dohod pocita od poslednej mensturacie 😉
ale teraz som si termin posunula vzhladom na velkost babetiek 😵

honey13
27. apr 2009

scarlette, aj ja sa teším, ale ked ona bola slabá, a dnes som 10 ty den po et, ale nadej určite je, že? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre