ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
23. mar 2010

Ahoj Majka malinky je strasne zlatučky ......No držím palce nech ešte zotrvacnik funguje 😀 😀

jaja1118
23. mar 2010

Ahojte kocky

Majka -maly je nadherny-aj som uz zabudla ako vyzera male babatko 🙂 -no a to s tym nocnikom-lutujem,ze som nezacala uz skor-stretla som kocku,co dava od 2.tyzdnov-jednoducho si vsimam,kedy mala tak zvlastne zamrnka a trochu sa pomrvi-a to je signal,ze musi-a fakt musi 😉 -no je to fakt sranda-ale hlavne super pocit,ze jej rozumiem..........

insolka-drzim palce do dalsieho boja......

bubina,zojec-uz sa vam sniva ze rodite?-sa vam to krati....ale teste sa....babatko je uzasnejsia vec ako tehotenstvo 🙂

mib 🙂 -flock 🙂

pekny vecer vsetkym kockam

zojec
24. mar 2010

ahojky.. 🙂
Majka.. malinky je zlatucky.. nech sa rychlo vylieci.. 😉 a tebe vela sil..

jaja.. no este sa mi nesniva, ale uz nad tym nejak intenzivnejsie uvazujem.. a verim, ze babatko je uzasnejsia vec.. uz ma tak bolia klby, ze chodim ako kacica.. 😠 inak to s tym nocnikom, to pocujem prvy krat... len to sa jej asi musis veeeelmi venovat, aby si si vsimla kazde jej zamrnkanie, nie??

mib, flock 😎
ostatne snazilky, drzte sa!!

kaciatko81
24. mar 2010

ahojte 🙂
majka, malinky je krasny 😵 😵 😵
insolka, drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo
u mna zatial nic nove, v piatok idem este na kontrolu, tak snad bude dobre 😅
ostatne kocky, krasny jarny dnik vam zelam 🙂

nemko
24. mar 2010

kocky dnes som volala do Iscare, chcem ist na IUI, horm.profil mam teraz cerstvo spraveny, myslite, ze sa bude dat IUI zrealizovat uz tento cyklus?

flock
24. mar 2010

ahojte babulky

majka - ano dostala som IP, no som rada, ze to uz mas za sebou. mojej kamaratke sa narodil filipko - dalsie nedelniatko 🙂

mib, jaja, zojec aj ostatne kocky 🙂

flock
24. mar 2010

majka - krasne babatko je matko, veru uz sme zabudli ako vyzeraju cerstvo narodene miminka 🙂

amigaa22
24. mar 2010

Ahojte kocky,
je tu prosim niekto kto bral BRAVELLE? Buduci tyzden zacinam s prvym ivf an mam pichat nejake "Bravelle". Chodim do iscaru a este som sa s tymto liekom nestretla ani tam ked som na chodbe prehodila par slov s kockami a ani tu. Vacsinou baby beru tusim nejaky gonal alebo menopur a este nieco som tu videla. Ale Bravelle som este nepocula. Budem si to pichat 3 dni -3 ampuly a 4 den si pichnem menopur a potom sono. Mate s tym prosim vas nejake skusenosti? som z toho trochu dost na nervy, kedze mam ine lieky ako vacsina a skoro rovnaky problem ako ostatne, to znamena, ze nic vynimocne mi nezistili, mam len zvysne protilatky na stitnu zlazu (to nie je ochorenie stitnej zlazy), ale samotne hormony stitnej zlazy su v poriadku a uzivam na to authyrox. inak som v poriadku aj manzel je v poriadku. Som teda dost nesvoja ze mam ine lieky ako ostatne, pokial sa porovnavam co sa diagnozy tyka. inak chodim k dr. Petrovej

Prosim dajte vediet ktore ste to uzivali a ci sa vam potom podarilo otehotniet. Som vdacna za kazde info.

zojec
24. mar 2010

amiga, nemyslim si, ze je dovod stresovat sa.. urcite lekari vedia co robia.. tych liekov na stimulaciu je naozaj dost.. a vsetky maju vlastne jeden jediny ciel, dosiahnut co najvaci pocet vajicok na oplodnenie.. mozno ma setrnejsie zlozenie hormonu, kedze mas problem so stitnou zlazou.. fakt nevidim dovod aby si sa stresovala, aj ked sa ti zda ze mas rovnaku diagnozu ako ostatne, kazdy sme predsa len individualny tvor a na kazdeho z nas nieco ine zabera.. netrap sa nad nazvami.. 🙂 stimuluj a ver, ze vsetko dobre dopadne.. 🙂 je to len nazov, ina firma.. 🙂 je to ako autami.. je ich kopu roznych znaciek, ale v zasade ucel vsetky plnia ten isty.. 🙂

zojec
24. mar 2010
nemko
25. mar 2010

koculky prosim vas koldy DC sa robi v Iscare IUI ? Buduci tyzden ma to caka.

kaciatko81
25. mar 2010

nemko, podla toho ako ti rastu foliky

nemko
25. mar 2010

prosim vas dievcata mohli by ste mi aspon trocha opisat ako IUI prebieha, idem na to prvy raz a neviem co a ako, prosiiiim

mirm
27. mar 2010

ahojte, chcela by som tych kt. boli na KET kedy zacali nieco citit? Lebo ja som bola pred 3 dnami a citim sa uplne normalne resp lepsie ako pri IVF. Len trosku viac jem 🙂 ale to je asi kvoli tomu ze som doma 🙂

marrad
28. mar 2010

Ahojte dievcata chcem Vas povzbudit
Moja znama bola 8 krat na IVF a az teraz po osmom IVF sa jej podarilo otehotniet ale tiez az po KET
Ona bola celz cas maximalne poyitivne naladena a nikdy nepripustila, ze sa im to nepodari.....
Takze musime vsetki dufat

trinitka87
29. mar 2010

caute baby

ste tu niektore ktore ste brali estradiol sandoz 2mg?

bud sem alebo do ip, potrebovala by som sa nieco spytat. dakujem 🙂

miki.mikulasova
30. mar 2010

ahojte suputnicky....
prosim vas, v ISCARE sa plati, lebo ja som si vzdy myslela, ze prve tri zakroky preplaca poistovna, ako to prosim vas je? dakujem za odpoved

bubina1
30. mar 2010

miki..aj doplácas za niektore úkony... poistovna prepláca tuším odber vajičok a asi vysetrenia...doplacas si za tabletky..za ICSI a podobne... pozri ich cenník..už si celkom nepamatam...

miki.mikulasova
30. mar 2010

ved prave, ze som si pozerala ich cennik a skoro som odpadla...mala som pocit, ze plati sa azpotretom neuspesnom pokuse...nevies nahodou priblizne kolko to je, lebo tam boli jednotlive polozky ako 990 eur, 700 eur, 500 eur...atd...☹

jaja1118
30. mar 2010

ahojte......
miki-cca nas jedno IVF-ko stalo 1OOOe 😠 -ale stalo to za to!

miki.mikulasova
31. mar 2010

ved to jej jasne, ze by to stalo za to, to by clovek tie peniaze nasiel hoci aj .... no akokolvek... dakujem, taketo veci cloveku nikto nepovie....

miki.mikulasova
31. mar 2010

kocky, a prosim vas, mate niekto skusenosti s MUDr. Vážnym z BA medicare? ja tam teraz chodim a este ma len ma poslat do iscare, hocisa to uz cele vlecieeeee...a to ma pred tym dva roky vodila za nos "lekarka" v BB...

bubina1
31. mar 2010

miki .... a v medicare sa neplati u Dr.?

wera
31. mar 2010

ahoj miki, prvé tri pokusy ivf sú platené z poistenia, doplácaš si iba za lieky a prípadne nadštandardné služby, ktoré sú v cenníku... ja chodím do iscare a ešte som u nich nič neplatila, teda okrem spermiogramu...

žienky neviete niektorá poradiť ako je to s hysteroskopiou v tomto centre? čaká ma to začiatkom mája a nič bližšie mi k tomu nepovedali... dopláca sa niečo za jednodňovú chirurgiu?.... v cenníku totižto nemajú nič spomenuté... ďakujem 🙂

miki.mikulasova
31. mar 2010

bublinka, ano plati 100 eur rocne, co pre mna nebolo vela, kedze som mala zle skusenosti s gyntou a chcla som konecne niekoho komu mozem verit, cakala som, ze to tam uz bude na urovni....

nemko
31. mar 2010

kocky neviete prosim vas ako dlho (hodku - dve) trv vysetrenie hormonov v Iscare?zajtra tam idem na druhy odber, dnes som mala prvy a chcela by som pockat na vysledky lebo nie som z BA a aby som nemusela ist znova pre recept alebo nieco ak bude treba.

zojec
1. apr 2010

ahoj nemko, ja som sice necakala na vysledky hormonov, ale len rozbor krvi, a vysledky prisli az okolo 12,-14,00... ale oni su ustretovi k tym co nie su z BA, snazia sa to urychlit, aj ked nie vzdy sa to da, myslim ze tie rozbory nerobia v centre... no neviem ci pri hormonoch to nepotrva aj dlhsie.. skus tam zavolat a spytat sa...

nemko
1. apr 2010

vraj budu na obed tak som zvedava

derylka
1. apr 2010

Ahojte babule.. je tu niektorá čo mala schválenú žiadosť poisťovňou (najlepšie UNION) a išli ste na IVF ... 😒 .. potrebovala by som sa niečo spýtať (ohladne doplácania, liekov .. atď... vopred ďakujem.. 😉

nemko
1. apr 2010

vysledky mam, buduci mesiac (teda uz tento) ma caka IUI pomocou stimulacie -mam poruchu ovulacie - bud mi praska neskoro vajko alebo je prazdne, som rada, ze konecne po 4 rokoch viem aspon nejaky vysledok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre