ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
9. feb 2009

ahoj sylvi, nestras s inspekciami, aj k nam asi pridu, este to nie je iste....
ideme cez jarne prazdniny, ale to idem do zahrebu, manzel to ma pracovne, nejake stretnutia, ale ja sa popri tom kocham v meste, v hoteli, v bazeniku..a tak sa vselijako rozmaznavam, ale je pravda, ze aj v lete chodime uz k moru do chorvatska a nasou oblubenou destinaciou je ostrov hvar, je pekny a tichy a vonia levandulou 🙂

anielik
9. feb 2009

ahojte babulky

dlhsie som tu nebola ala na vsetky poctivo myslim. My uz sme v 12tt a v stredu ideme na UZV tak sa velmi vytesujeme :D Zatial je vsetko OKi a zle mi nebyva.

Andy nezufaj, mne tiez nevysiel ziaden test, aj som to patricne oplakala :D aj sestricke na krv som povedala ze nic a ona mi poobede povedala ze budeme mat surodenca :D Nemala som ziaden tehu priznak 😉
Hlavne nezufaj a vydrz na krv. Myslime na teba a samoska ostatnym tiez posielame tehu virus 😵 😵 😵

Katka, MAtko a brusko

andy26
9. feb 2009

Scarlette, kedy máš kontrolu? Zajtra? Aj ja idem ráno na krv a som hned objednala aj k Maršíkovi.. tak beriem všetko čo dá.. a padáme.

A Sylvi.. na Teba tiež myslím.... dúfam, že všetko ok..

saxo
9. feb 2009

caute babule, hlavne ty andy neprestavaj brat utros a pockaj na krv. mne sa to akosi nezda, preto sa nadobro neluc s pozit.krvickou, jasne? 🙂 🙂 🙂 dobre vies, ze podaktore babeny tu mali negat. niekolko testov a az krv to rozhodla a dokonca tak, co ani neverili, ved vies....
no ja uz som sa na toto cele vyprdla a idem sa teraz po ms objednat do caru. nech si tam robia so mnou co chcu...ale tak, aby z toho cosi bolo... 😉 😉 😉 uz si idem preventivne masirovat ritku na tu ocakavanu kopu vpichov 😵

scarlette
9. feb 2009

andy ahoj, ano idem rano na 8.30 k nemu, dnes mam kukla durechova, mal prist aj on ale mal porod na antolskej tak kukla folikz a dala mi este recept na merional a orgalutran...ale nevzbrala som ho pockam co povie on, predsa vie o mne viac, a lieky su v poho na pockanie v lekarni na kozej...

a ak to bude pozitivne? vsak to budes vediet az na obed ze co a ako...

andy26
9. feb 2009

Scarlett, tak sa zajtra vidíííííme 🙂 , ja som na 8:15 a pochybujem, že bude presný.

No a pozitívne to určite nebude.. .som si viac než istá... citiť mrchu, už klope.
Jo, a inak .. dnes moja drahá polovička sedela na nete celý den a vybal toho teda viac než dosť.. má pochvalu..
ideme do BRNA.. na imuno.. a to hned 18.2. - dúfam,že vybavíme.. už budem po mrche.. takže aj to mi dobre vyšlo.. no a hned 24 teho do Olomouca .. na prvé rande ohladne IVF. Je to tam lacnejšie a baby.. hlavne ten príííístup. Ked prídeme odtiaľ.. svoje pocity sem isto napíšem.

Scarlette, takže ahojky zajtra... 😉

scarlette
9. feb 2009

andy tak zajtra sa vidime 🙂

sylvia21
9. feb 2009

Misik - kludne ma zabal do kufra 🙂 isla by som hned 🙂 Ja si pojdem aspon v sobotu oddychnut na ples 🙂 a troska sa vytancovat 🙂

Ahoj anielik - tak uz ste prekonali dalsiu hranicu, to to krasne leti. Tesim sa, ze sa Ti takto dari 🙂 Bodaj by si mala pravdu a Andy dopadla presne ako ty. Tak velmi by som jej to priala .

saxo - uz si sa i objednala? Mas este pokusy i cez poistovnu?

Andy, Scarlett = hned napiste ako ste vybavili, budem na Vas cely den mysliet. Drzim palce.

Andy ten tvoj muzik je super sikovny. Ale bodaj by ste tam ani nemuseli ist. To by bolo lepsie. Ale ak nahodou zajtra Ti nepovedia dobru spravu, mas uz dalsie plany a to je dobre. Drz sa zlatko 🙂

takitak
9. feb 2009

JéééJ dovolenka/prázdniny ... no docela Vám závidím ... ja som ešte v práci ... som tu vlastne od 7.1 nonstop ale aj tak nemám čo doma robiť ...i keď 20 hodín 7 dní v týždni v práci asi nie je výhra ...

andy - zajtra uvidíš ... zázraky sa dejú ....

sylvia - Ty ako?

adinam
9. feb 2009

Ahoj Silvi,rodili sme na Kramároch-bola som spokojná 😉 😉 .Sekcia sa dá prežiť,ale je to o moc horšie,ako rodiť spontánne.Hlavne potom.Ale je to za nami,hoci bolesti mám stále ☹ .Šimonko nám dáva zabrať,snažíme si nájsť nejaký režim,zatiaľ je však nevyspytateľný 😕 .Ale stojí to zato.
Ak sa podarí aspoň sem-tam na Vás nakuknem,ako sa Vám darí. 😉

adinam
9. feb 2009

Andy-držte sa 😉 .Verím,že sa to konečne prelomí 😉 .Budem na vás myslieť.Ver na zázraky,nám sa sa práve jeden stal... 🙂 🙂

andy26
9. feb 2009

Baby, už vam niekto niekedy povedal, že ste uplne zlatééééé, všetky do jednej.. 🙂 🙂 🙂
Anielik, ďakujem za podporu, no ja som tehu príznaky už mala, podľa mna sa to chytilo ale potom to telo už nezvládlo, lebo jeden test vyšiel so slabou čiarkou.. lenže potom už len slablo.. a slablo.. a v sobotu už ani duch, rovnako prsia odpuchli.. takže neverím.. že by to vyšlo..

Takitak... zázraky sa dejúú, ale neviem či sa týkajú zrovna nás.

Sylvuš.. no ako v škole? Dnesný den fpoho? Som na teba myslela ...

Zajtra vám napíšem..čo moj zlatý doktor na to, aby mi dal nejaký stručný popis toho, čo mi robil všetko.. a hlavne na to, čo mi povie sestrička poobede.. že je nám ľúúúúto.. som už počula 2 x myslím.. tak si to vypočujem ešte aj tento krát.. ale nevadí, už je dobre... prebolelo.. Nová nadej... s novým centrom ... Cechy - sú Cechy

sylvia21
9. feb 2009

Takitak - povinne si urob i ty volno. Ved urcite nechces ,aby ta ludia nazyvali workoholikom 🙂 Takze mas odo mna Domacu ulohu. Co najskor si naplanovat volno 🙂a relaxaciu 🙂

Adinam - mala si i ty tie uzasne sestricky na pooperacnom ? Bola tam i ta sestricka, ktora vyzera ako anjelik? Ona rozprava i po madarsky. A este tam bola jedna super zo Zahoria. O mna sa tam hlavne tieto dve sestrickz krasne starali. A velmi mi pomohli. Šimonkovi posielam velku pusinku 🙂 A nech poslucha maminku 🙂

Andy - na zajtra Ti prajem vela sil, aby sa Ti podarilo v psychickej pohode zvladnut kazdu spravu . Dakujem, ze si na mna myslela 🙂 Je to urcite vzajomne 🙂

Dnes v skole bolo celkom dobre. Inspekcia pride zajtra. Na prvej hodine deti este spali, takze zabavat sa s nimi islo velmi tazko 🙂 A celkovo dost dobre, ale myslim, ze kazda hodina bude poznacena i mojou unavou, ale uz sa nejako prekonam a dotiahnem to dokonca 🙂

takitak
9. feb 2009

hej hej... len keby som spávať vedela. od 5.dna po KET spím tak 2 - 3 hod. denne a nie a nie to prejsť. Už predtým som spala tak 4-5 hod. a tešila som sa na utroša ako malé decko, že budem spať a ništ ... no ale v práci toho mám hodne takže tak ...
a učiteľka sa v Tebe nezaprie... neviem kto všetko ste ešte učiteľky ale máte môj obdiv ... ja keď raz niečo poviem a druhý krát to nepochopia tak už mám nervy... ale zase to vyplýva z mojej práce ...

prajem veľa síl v práci ... únavu prekonáte myslením na víkendy, prázniny a hlavne prichádzajúcu jar... ja sa na to už tak strašne teším ... milujem jar ... slničko, teplúčko, kvetinky, záhradu ... a to všetko k nám teraz ide ... juj motivácia

saxo
9. feb 2009

caute babule, chcela by som aby sa tato stranka zrusila. aby sa nam to vsetkym podarilo a bolo by 🙂 no ja este objednana nie som, pockam na ms a objednam sa. mala som len 1ivf, vyslo dobre, len skoncilo v polovici zle. takze mam toho este pred sebou. fuuu, zas si chytam ritku a pripravujem sa na to, joooooj....
babeny, co idete zajtra do caru, ozvite sa ako ste pochodili, ale dufam ze prispejete k zruseniu stranky 🙂 🙂
ja vas citam kazdy den, len niekedy neviem o com by som pisala, ked som v stadiu nic-nerobenia

sylvia21
9. feb 2009

takitak = tu DU som ti pisala zartom, 😀 😀 😀 😀 😀 ale to volno som myslela seriozne. Musis si predsa spravit i chvilocku relaxu, Taki, lebo sa nam prepracujes a potom co

sylvia21
9. feb 2009

Takitak ja si myslim, ze fazy mesiaca maju dost velky vplyv na celkovy biorytmus cloveka. Ja som v poslednom case tiez dost zle spavala. Mohol to ovplyvnit i spln.

Saxo, ja si uz tiez pomaly chystam tie moje tukove vankusiky.

saxo
10. feb 2009

no ja veru asi 2-3 dni nespim, ked je spln. tato noc bola prikladom 😅 sylvi ty od kedy budes pichat? rozmyslam, ze si dam foto

pointka
10. feb 2009

Ahojte.

Andy tak ako? Pomaly uz bude volat skrz vysledky. DRZIM VELMI PALCE!!!!!

pointka
10. feb 2009

Ozaj baby, ostal mi este jeden Puregon 600IU, exp. 5/2009, skladovany v chladnicke. dam ho za 100EUR.

andy26
10. feb 2009

Ahojte kočky...

nevolám do Caru.. nechcem to počuť.. viem isto, že to nevyšlo.. mrcha prišla v plnej kráse.

Neskôr napíšem viac... teraz musím trošku pracovať.

pointka
10. feb 2009

andy ☹ je mi to velmi luto!

saxo
10. feb 2009

andy ☹ od rana som na teba myslela....

scarlette
10. feb 2009

andy ☹
inak kedy si dnes bola? somta tam nevidela a to som dosla asi 8.10...

andy26
10. feb 2009

No babenky.. už som doma z práce,.. tak vam idem trošku napísať

Dakujem Vám za prejavený sucit, nevadí.. mna to už prešlo.. nevolala som, lebo asi by mi to neznelo príjemne to počuť... ale inak som s tým už vyrovnaná.. Ideme na genetiku a imuno testy, tak uvidí sa.. čo sa zistí tam.
Možno imuno problem ... ked sa to podarilo už niekoľko krát prirodzene a radosť dlho netrvala... tak uvidíme...na buduci tyzden v stredu sme objednani do brna na imuno a o dva tyzdne na genetiku do ba...

Scarlette, ja som dnes vybavila šikovno.. o pol 8 sme už išli preč 😀 , prvý krát v historií, čo chodíme do Is.

Štastie... brali mi krv, vyšiel Maršík z ordinácie... tak som hned,... že či možem na sekundu.. tak sme trochu hodili reč.. no samozrejme.. nebol nadšený, že chcem isť na imuno.. on vraj nedoporučuje.. a že tam problem nebude...ze je to len o stasti a treba len skusat...ale mi si vsetky testy urobime aby sme mali istotu...a potom pojdeme na nativ cyklus do brna alebo olomouca...tak ideme dalej a ideme bojovat raz sa to podarit musi
🙂 🙂

scarlette
10. feb 2009

boze andy drzim palceky aj na imuno aj na genetiku...a s tou rychlostou vybavenia len ziiiiram...
a ani ja som dnes necakala nejak dlho... okolo tristvrte na devat som bola vybavena u marsika, a sla som len do lekarne, kancelarie a k sestrickam potom...

inak podla dnesneho utz mam 4 vajka,,, kukala som ako blazon lebo pri klasickom ivf cez poistovnu boli len dve, rozmery su 2x18, 16, 15 a endometrium je 10 🙂

sylvia21
10. feb 2009

Saxo - 16.2. idem do care, tak predpokladam, ze i v ten den zacnem, lebo to je 21DC. Ty uz vies kedy zacnes?

Andy - tak si to presne vedela, nepotrebovala si ani testy. Presne si viem predstavit, ako tazko by to bolo tam zavolat. Na tie imuno testy nevdi, ze si bola teraz na stimulke? Ide to ozaj velmi rychlo, aspon budes mat rychlo pocit, ze sa veci posuvaju dopredu a budes vediet na com si. Preco ti Marsik neodporucal imuno, aj Ti to zdovodnil?
Takto vylucite , co sa da, a potom sa to ako vravis urcite podari. Ja som tiez toho nazoru, pomahajme si a hladjme problem , ked vieme, kde problem je , potom ho vieme i lahsie vyriesit a vieme pred cim sa mame chranit.

scarlette a teraz mas ake IVF? Kedy nastupujes na pregnyl, ked dva foliky maju uz 18 mm. To by bolo super, keby sa podarili vsetky styri 🙂

Pointka - uz pomalicky citis i pohyby babatka?

Ahoj Karkulka, anielik, Adinam, Takitak,......... 🙂

scarlette
10. feb 2009

sylvi pregnyl pichnem dnes vecer dve ampulky a vo stvrtokrano je odber

andy26
10. feb 2009

scarlette, no to je uplne super, 4 vajka také krásne.. no a tie dve 18 ... veľké šance... kedy idete? Asi vo štvrtok, či? Moooooja, tak dúúúúfam.. že Vááááám to vyjde.. a že potešíš dobrými správičkami. Budem moc moc na teba myslieť.

Ja som u Maršíka veľa nevybavila... nechcel dať nič... ledva ledva vytlačiť správy, ktoré mi chýbali. No ale ja tam poznám jednu sestričku, možno ju ukecám, potichu dá a my ...potichu vrátime.. keby bolo treba.

andy26
10. feb 2009

Sylvuš.. Maršík bol trošku smiešny... ked som mu povedala,že ideme na imuno.. tak sa len pousmial.. že on by nedoporučoval..., a že on si nemyslí, že je to imuno.. lebo keby bolo.. tak citujem.. "narod by vymrel" nepochopila som ale nevadííí. No a že on mi nedá nič... lebo on si nemyslí, že je dobré isť do ciech.. vraj to robia v Košiciach a tak.. to je sice pravda.. ale! Nerobia na Trofoblast a to je podľa zisťovania najčastejší problem a robia ho len v Cechác.. Sú to kočky, ktoré boli v KE... a tam ich odporučili aj tak do Ciech.. takže Maršík je strašne zlatýýý ale nie je objektívny.. No a potom , že no si myslí, že to bude v genetike.. ale to začal rozprávať až teraz? ked som mu povedala že ideme riešiť testy? Prečo až teraz má dojem, že by to mohlo byť v genetike? Prečo to nenavrhol už pred tým.. oveľa skôr... On by ani teraz nenavrhol nič.. len skušať ďalej... dokedy budú prachy.. vieš... kšefty.
Sklamal ma týmto.. lebo teraz zrazu ho napadla myslienka .. že genetika.. Ja, keby nebol internet.. tak on ani raz na jednom sedení nespomínal genetiku.. Ked sme sa ho pýtali raz na imuno...tak rýchlo odpovedal..že to všetko obchádzami icsi.. a to bolo všetko.. ako keby neexistovali ine problemy.. No ale je to jedno... som rada, že ideme preč..

Scarlette, už si písala ked som sa pýtala, kedy idete.. ideš na to presne ako ja.. vo štvrtok.. Moja... tak sa tam drž.. nech výjdu krásne vajka.. krasny spermoš.. krasne embryjka..
Dáte icsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre