ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
30. mar 2009

ahojte babulky,

takze moje HCG 396,6 🙂 🙂 🙂

za dva tyzdne idem na ultrazvuk k marsikovi 🙂

misik1
30. mar 2009

flock, gratulujem.....to je super sprava!!!! 🙂 🙂 🙂

jaja1118
30. mar 2009

flock-huraaaaaaaaaaaaaaa.-gratulujem-moc sa s Tebou tesiiiiiiiiiim

flock
30. mar 2009

dakujem, ste zlate, tak dufam, ze budete nasledovat, buduci pondelok jaja, ze? 🙂

jaja1118
30. mar 2009

ano flock-ale teraz mi staci,ze sa usmievam -z Teba.
nejak to uz do pondelka vydrzim

zuzi1211
30. mar 2009

Flock supeer od rána som na teba myslela a bola som nervózna ako keby so na svoj výsledok čakala . GRATULUJEEEEEEEM!!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

flock
30. mar 2009

ja som bola tiez nervozna. rano len som prisla z odberu mi volala teta, ze babka skolabovala a je v nemocke, tak to boli trosicku nerviky, od obeda sa tam neviem dovolat ako sa ma ☹

sestricka mi hovorila, ze sa aj oni cudovali, ze na prvy pokus a este ked to vyzeralo, ze mozno bude iba 1 vajko. ale ja som zahajila pozitivne myslenie, s mrnousmi som sa stale rozpravala, hladkala ich, no uzivala som si to.

mib
30. mar 2009

Flock, to je perfektne. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Myslela som na teba a verila, ze sa to podari. A poviem ti, ze si krasny priklad toho, ako sa treba k problemom postavit. Budem ta urcite nasledovat.

Jaja, pocula si ... vela oddychovat, lenosit a tvarit sa hroooozne moc tehotno. 😀 😀 😀 Na tom merionale sa dohodneme podla toho, ako ti dopadnu testy. Ale sa uz tesiiiiim na stimulku, ako ste mi dodali pozitivnej energie. 😉

scarlette
30. mar 2009

flock 😵 😵 😵 som taka stastna 🙂
ja som chvilu predtym ako si pisala vypla pc ze asi nemozes z prace pisat 😀

szilvia31
30. mar 2009

ahojte babulky
Flock veeeelmi gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 velmi sa tesim,tak dobre sa tu cita,
same tehu 😵 😵 😵 😵 😵 bacilky tu lietaju a postupne sa na vas lepia suuuper 😀 😀
to pozitivne myslenie fakt zabera aj ja som to tak brala,ze otehotniem pred ivf a hotovo,podarilo sa na poslednu chvilu,uz sme mali termin 🙂
velmi vam to vsetky prajem,aby sa podarilo,ved uz prileteli bociany 😉

flock
30. mar 2009

scar - z prace nechcem, ked ti kazdy pozera do PC, ale neodolala som 🙂 🙂 🙂
len nas pekne nasledujte aj ostatne babulky, nech sa nam potom spolu pekne tehuli 😀 😀 😀

scarlette
30. mar 2009

flock tebe potom vychadza take vianocne babo??? 😵

flock
30. mar 2009

scar - asi ano, ani neviem ako sa to teraz rata, som 2 tt?

scarlette
30. mar 2009

flock pozri na stranku tehotenstvo.academy.sk
ale rata sa to podla prveho dna poslednej menstruacie tak by si mala byt uz v piatom tt

flock
30. mar 2009

pozerala som, ale po IVF by to nemalo byt ine? ved pise, ze pravdepodobnost otehotnenia: 10.3. a 12. som mala OPU a 15. ET, preto neviem, ci sa to ma pocitat od poslednej mrchy, este k tomu som mala aj stimulku predlzenu

scarlette
30. mar 2009

no mne to ratali podla mrchy zatial..ale tak k tomu 10temu priratajcca 4 dni, ale orientacne to vychadza narovnako

flock
30. mar 2009

no tak to nebude vianocne babo ale maly mikulasik 🙂

scarlette
30. mar 2009

aj to je super 🙂 kolko ste vlastne vkladali?

flock
30. mar 2009

15.03. - 15-teho sme sa s muzickom zoznamili pred 15 rokmi (ale v oktobri), no a dnes je 30.3., 3 mesiace pred mojimi 33 narodeninami!!!!!!

scarlette
30. mar 2009

podla tych cisiel ste ani iny vysledok nemohli ocakavat 🙂

flock
30. mar 2009

idem si lazkat, dost citim chrbat, vsak uz nelezim ale cely den sedim v praci pri PC, no a od nedele citim prsia 🙂

dobru noc 🙂

scarlette
30. mar 2009

dobru 😉

zuzi1211
31. mar 2009

Flock podľa knihy Veľká kniha o matke a dieťati sa to ráta tak že ku dňu kedy došlo k oplodneniu si prirátaj 266 dní. Ja som si to tiež tak rátala. Jaaaaj ale sa s teba teším. 🙂

Jaja ešte sa necítiš tehotno ? 😉

zuzi1211
31. mar 2009

Flock a treba zmeniť pas, už nie si snažilka 🙂 🙂 🙂

jajka12
31. mar 2009

ahoj babenky, prišla som vás trošku pozrieť a pozdraviť. Niektoríé si ma ešte možno pamätáte...
čítam, že máte nové úspechy, teším sa s vami 🙂 skarletka, super, ako sa cítiš? si jedna z tých, s ktorou sme sa podporovali, keď som ešte do iscare chodila i ja...hmmm a hneď dvojičky 😀 , to budú vianoce 😵

babulky, všetkým vám držím palčeky, aby ste nás čo najskôr nasledovali... ide jar, príroda sa prebúdza 🙂

jaja1118
31. mar 2009

ahoj zuzi,takto moooc tehotno som sa este necitila 🙂
opatrne verim,ze je vsetko ok.-len nech je uz pondelok.
ale zajta uz idem do prace,tak mi to ubehne....

zuzi1211
31. mar 2009

Baby čo je s vami kde ste? Pozeráte seriály? ja som si tiež len odbehla od telky cez reklamu. Jaja to je super že sa cítiš tehotno. Neboj určite to aj tebe dobre dopadne. Veď pomaly prilietajú bociany tak aj k tebe priletí. 🙂 🙂

Scarlette bruško ti už rastie? Ja si už len ťažko niečo hľadám v skrini. Všetko ma už tlačí. A v práci som ešte nič nepovedala.

scarlette
31. mar 2009

jajka ahoj, tebe tt pekne pribudaju 🙂 citim sa v poho len som priserne unavena ak si okolo obeda nezdriemnem tak vecer padnem do postele ako kabela...

zuzi no ja som uz pribrala od zaciatku stimulky doteraz 3kg, kedze som len papala a musela lezkat a brusko troska uz mam...vsetky moje nohavicu su mi tesne som si ich rozopinala pri sedeni a tak som rozbalila balik od svagrinej a vytiahlatehugate, to je pocit ani neviem ze ich mam 🙂

inak baby musim sa vam pochvalit, testy na cukrovku mam negativne, hodnoty su uuuplne v norme 🙂

saxo
1. apr 2009

scarlet, nerobili ti tie testy akosi skoro? na cukrovku sa robia okolo 22tt. no ale ved doktori vedia.... 😵

zuzi1211
1. apr 2009

Čaute snažilky a tehulky,
dnes mi bolo po prvýkrát zle. Ešte sa mi to nestalo. Asi som sa trošku prejedla.Jaj ale keď tá cestovinka bola taká dobrá. Našťastie som ale negrcala aj keď som od toho nemala ďaleko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre