ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lutherka
31. jan 2014

lindush123 ja som bola u neho ani nie 10 minut ale asi je to za kazdym ine, s doktorkou som hovorila asi pol hodinu, doktori napisu ake odbery sestry vezmu a naplanujú vyšetrenia.

lindush123
1. feb 2014

@lutherka no my sme prvu konzultaciu boli asi skoro pol hodiny a stale som pri nom cca 15 minut, ale to je asi individualne... naposledy som tam stravila tiez asi pol hodinu... ale boli aj chvile, ked asi desat minut, ale to pri kontrolach...

radina
1. feb 2014

Ahojte, zacala som chodit k doc. valkymu, aj vas odhovaral od brania prednisonu? :( ze si nim zbytocne nicim oblicky? 😖 ... ale som s nim spokojna, dost sa mi venoval na prvej navsteve, este mi aj hned spravil nejake vysetrenia.

lea231
1. feb 2014

@ada83 Adi, drzim velmi palce nech je tento vklad uspesny 🙂

ada83
1. feb 2014

@lea231 dik v stredu bude opu asi okolo 8 vajicok sle v pondelok idem este na kontrolu dufam ze sa pridam k vam tehulkam

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2014

@ada83 jej, super, tak už sa ti stimulka kráti...a bolo to v pohode? nie je ti zle? lebo na začiatku to bolo také nijaké ten prvý či druhý denn.

ada83
2. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka uz je lepdie dnes rano ma pichal lavy vajecnik ale inac fajn a tie ihli na orgakuteabe a menopure su nejaka tupe tazki sa zapichli oproti gonalu

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2014

@ada83 presne.mne sa gonal pichal super a menopur isiel tazsie
Aj cetrotide.

ada83
2. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka no ja som musela rano za mamou lebo mne to neslo pichnut honal trochu a bol tam a trn menopur ani za svet

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2014

@ada83 no čo ti poviem, hrošia koža🙂 bože, tí naši rodinní príslušníci sa pri nás ešte aj injekcie naučia pichať🙂))

kuratenko11
2. feb 2014

Jeeej baby držím vám moc palce,aby vám to už konečne vyšlo ja som tiež chodila do iscaru presne pred rokom 25.2.som bola na prvej konzultácii a na druhý pokus sa zadarilo tak už to len dotiahnuť do konca.Máme aj prvého syna z IVF tak treba len veriť že raz to víde.Držím vám palce.

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka asi hej alebo blba ihla 🙂 idem na kontrolu bojiiiim vrcer ma tak pichalo v lavom vajecniku tak uvidime co to bolo

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@ada83 adka, to sú tie skoro dozreté folikuly. je to normálne, že ta pichá a ťahá....bud len rada🙂 aspon vieš že sú tam..a pekné🙂 držím ti dnes prsty na kontrole. nech je všetko len a len dobré.

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@kuratenko11 tak tebe sa to kráti🙂 držím prsty nech všetko dobre dopadne🙂

efkac
3. feb 2014

@ada83 držím veľmi palce...

ada83
3. feb 2014

Tak vojicok je okolo 10 a v stredu odber bude robit asi lattakova

lea231
3. feb 2014

@ada83 super, tesim sa a drzim moc palce 🙂

ada83
3. feb 2014

@efkac diiikkkk

ada83
3. feb 2014

@lea231 diiik leni nestretneme sa na izbe ☹

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@ada83 ktooo? lataková? a ona je už nazad?

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka dr som sa pytala a ze ona tam nebude ale dr grossova a este niekto ale to neviem ostala som zarazena ale asi len v stredu robi doobeda lebo ked som mala ist na kontrolu tak nespomynjala ju ale dr zacika a ze v streedu poobede je tam ona a ze potom by bola kontrola v stredu tak uvidime poviem vam v stredu ked sa zobudim a budem nieco vediet

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka ked sa zobudim nam si pytat rezen 😀

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@ada83 čoby rezeň🙂) rovno kačicu, ako som si ja vypýtala🙂))))

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka ja som myslela ze to bol rezen

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@ada83 to je jeeedno, masko jak masko🙂) ale kačka to bolo🙂)) viem že hned mi išiel muž kupovať kačicu a v ten den ju aj urobil...že reku či sa nehanbím od iných pýtať, ako keby sme na nu nemali 😀 😀 😀 😀 že mi ani najesť poriadne nedá🙂)) no zlatý bol

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka no vidis chuda hladné nemohla si jest od polnoci tak si si musela nieco pytat

cucoriedkacucoriedka
3. feb 2014

@ada83 no vidíš to a takto to dopadlo🙂

ada83
3. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka no ja som si zatial nic nepytala a dufam ze si ani nebudem ale nikto tam s vas nebude bude mi smutno 😠

efkac
3. feb 2014

@ada83 neboj, zvládneš to a veľmi veľa báb tu bude na teba myslieť...🙂

momitko
3. feb 2014

@ada83 vsetci traja drzime prsteky,nech sa podari...ja som si pytala ciernohorsky rezen 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre