ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@lucia2505 moj manžel bol tiež proti, teda proti, proti, furt hovoril že sa to podarí spontánne..a ked už prešlo sedem rokov čakania, tak pekne všetko bez slova so mnou absolvoval🙂

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@ada83 adka, držím ti silno prsty🙂

ada83
13. jan 2014
momitko
13. jan 2014

@ada83 adulka,myslime na teba a silno drzime prsteky!

momitko
13. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka vidim,ze uz nadherny tyzden 🙂 krasne rastiete! 😉 zelame vela zdravicka obom.

ada83
13. jan 2014

@momitko dakujem a ty ako sa mas

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@momitko veľmi pekne ti ďakujem. naozaj. aj ty sa drž🙂 a všetko dobré

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@ep8985 ver petrovej, fakt je to špičková lekárka...niekedy nie je ludská, ako kedy, ale tiež je len človek, mojmu mužovi nesadla, ja na nu nedám dopustiť...a čo je dôležité, je brutálne prísna na svoje pacientky, všetko musí byť na tristo percent.....vie čo robí..naozaj.
dokonca mna si nechala u seba v rizikovej poradni a chodila som od oktobra každý týžden na poradnu..faakt, každý štvrtok. a kadejaké výtery aj také, ktoré sa u nás bezne nerobia, to istíé aj s odberom krvi. má skúsenosti zo zahraničia, z anglicka a ameriky.

ep8985
13. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka no ked to hovoris, tak teda skusim. Mysli na nas 24.1. 😉

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@ep8985 skús, ja som bola presvedčená od začiatku, aj ked ket dvakrát nevyšiel, že to vyjde a fakt som jej verila a verím. a jasné, myslím na vás, uvidíš, bude to dobre. inak, ona toho vela sama od seba nenahovorí, ale ked sa pýtaš, odpovie...je pravda, že mna sem tam vystrašila - vieš, nepoydával sa jej výter, hned nasadila neškodné globule, lebo čo ked odíde predčasne voda, mala som aj baktérie v moči, zasa to isté..🙂)))) ale vie prečo to robi.
držte sa

ep8985
13. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka prave mi pise svagrinka, ze s nou ma z ruzinova dve nepekne skusenosti 😖

eminka25
13. jan 2014

ahojte babulky chcela by som vás velmi poprosiť z manželom sme sa rozhodli pre iui v iscare BA ako to celé prebieha.Pri prvej návšteve pôjde manžel aj na spermiogram? Ďakujem za každú odpoveď

lindush123
13. jan 2014

@eminka25 ak pojdete obaja, pojde na spermiogram,urobi sa uvodna konzultacia, odber krvi obom a potom rozne vysetrenia, aspon v nasom pripade to tak bolo a potom neskor, ked sme mali vysledky sme sa dohodli na IVF

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2014

@ep8985 nooo vidis to
A opytaj sa svagrinky ci po ludskej alebo odbornej stranke🙂 lebo ked po ludskej,verim jej🙂

sasena12
13. jan 2014

ahojte kocky, chcela by som sa informovat ci nahodou niekto nevie kedy sa Dr Lattakova vracia z materskej? Dakujem

ep8985
13. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ano, ano...po ludskej stranke ju oznacila za arogantnu a velmi neprijemnu osobu. Mala s nou zlu skusenost po tejto stranke

cucoriedkacucoriedka
14. jan 2014

@ep8985 no, verím jej, ale mne petrová sadla. snažím sa veľmi ani ja nevyskakovať, som milá a potom takýchto ľudí obmekčíš. takže ja nemám problém ani po tejto stránke🙂 ale počula som že je arogantná...možno aj preto, že má toho veľmi veľa. furt je rozlietaná, viem že ju to neospravedlnuje....ale čo už.. ja nepotrebujem kámošku, potrebujem odborníka🙂))

ep8985
14. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka tak ano. Tiez mam v plane byt miluckaaa 🙂 😅

cucoriedkacucoriedka
14. jan 2014

@ep8985 😀 😀 😀

ep8985
14. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka no co uz mi ostava 😀

momitko
14. jan 2014

@ada83 nooo,my uz mame styri mesiace,ale tym,ze sme predcasniatka velmi vela behaciek po lekaroch,ale hlavne,ze sme zdravicki a verim,ze to tak dlho este bude.starsi nezbednik uz dobehol rovesnikov,mladsiemu este troska chyba 😀 zelam peknu a kvalitnu urodu a hlavne zakotvenie v brusku....ale poviem ti,ze dvojicky su poriadny zapek.uz som sa zmierila s tym,ze sa do konca zivota nevyspim.a to este planujem vyuzit aj nasich mrazacikov 😀

ada83
14. jan 2014

@momitko no tak to si ešte trúfaš na dalšie tak som rada že sa vam pekne darí a že ste v poriadku dúfam že bude pekná uroda dr my dala vetšie davky tak dufam že sa uchytia 🙂

gaga83
14. jan 2014

@momitko ahoj ty mas dvojicky ? Ake to je? Chcem sa spytat aky kocik mas? Ja tiez cakam dvoch drobcov a chceli by sme na zivo niekde vidiet dvoj kociky aby sme si ich mohli obzriet. A v ktorom tt si rodila? Dakujem a nech stre zdravucky

csokasi
15. jan 2014

@ada83 adi držím palčoky. Aj moj partner pred 2.IVF bral merional a pozri ako to dopadlo ... A verím, že krpček ostane v brušku čo najdlhšie a príde spokojne na svet a moc ma nepotrápi.Treba veriť a všetko dobre dopadne.

ada83
15. jan 2014

@csokasi dakujem a teba sa to blizi uz ako vidis

csokasi
15. jan 2014

@ada83 veru,veru blíži Ubehlo to ako voda, ani som sa nenazdala.

momitko
16. jan 2014

@gaga83 ahoj.my sme si kupili kocik cez mk,videl ho nazivo len manzel,kedze ja som takmer cele tehu prelezala v nemocke.najskor kvoli ohhs 4.stupna,potom krvacanie a potom skrateny krcok na 1 cm od 20.tyzdna,s funelingom.nakoniec krcok vydrzal a rodila som v 34 tt kvoli zlym prietokom mensieho drobca.vacsi nezbednik mu kradol papkanicu 😀 😀 po 4 tyzdnoch som domov dostala prveho,po siedmich druheho.hrozne vela behaciek po lekaroch,ale ich usmev vynahradi vsetky starosti...kocik teda mame baby joger city selekt,vanicky sa daju podsuvat,lahky,super manipulacia a bezproblemov sa vojde do auta.ocenujem hlavne super kolieska.kukni vo vyhladavaci na foto.my mame cerveny 🙂

momitko
16. jan 2014

@ada83 adik,my mame za sebou tiez merional a vysledok poznas 🙂

gaga83
16. jan 2014

@momitko dakujem no pekne si si vytrpela, dufam ze mna nemocnica bude obchadzat. Toto sa bojim strasne.

momitko
17. jan 2014

@gaga83 az do 36tt nech ta obchadza milovymi krokmi,potom si uz aj mozes polezat. 😉 dvojicky su vzdy riziko,aj pri normalnom tehu.len my sa o ne bojime dvakrat tak,lebo cesta k nim nebola lahka.mne sa to zhorsilo behom tyzdna,a dost,tak museli akutne von...ale dost bab ma aj s dvojkami pohodove tehu,ty iste patris medzi ne 😉 uz ked sme sa tolko natrapili,musi to dobre dopadnut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre