ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 si to pekne napísala🙂 určite áno🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 ja som mala problém vypiť cez den dva a pol litra....a vidíš, ide to, musíš sa premôct a ide to....ale budeš zblnkať🙂)))

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 hej, vidíš, aj ja som čajíky pila🙂 no, ja už mám aj ananás nakrájaný🙂) sa ma hned denulka opýtala, či mám ananás🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no, ananas nemam, to mozem aj taky v plechovke? kupim 🙂

lea231
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nooo skoro si sa trafila lebo z chrbta mi fakt chyba ,,,, 8 mm z platnicky 🙂 nooo uzivam si ... dva dni dozadu som prisla z turistikovania z Kaprunu (Alpy) ... vyborne bolo.

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 ale asi aj hej...ja som kupila cerstvy ale myslim ze aj konzerva je fajn🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@lea231 no supeeeer....len si to uzivajte este chvilku🙂 potom nacas budes musiet obmedzit🙂

lea231
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka uz by som sa rada obmedzila, no problem 🙂 drzim palce nech to aj tebe vyjde ... myslim, ze si to vsetky co sme tu zasluzime.

monca2013
25. aug 2013

ahojte baby dnes som 10 .den po ET a zacinam mat bolesti ako pred MS ale len rano, mali ste dakto to iste a predsa ste nedostali Menzes

martinazvo
25. aug 2013

@monca2013 ahojky, ja som to presne tak mala, a menzes neprisiel 🙂 len je to trosku klamlive, lebo to moze sposobovat aj utrogestan ak ho beries... Ja som ho mala... Ale treba verit ze sa@podarilo, pomojkaj brusko! 🙂

monca2013
25. aug 2013

@martinazvo ahoj ja som mala uz krvny test na 8.den doktorka povedala ze mam nizke hodnoty a ze je to slabo pozitivne
a tebe sa to podarilo

monca2013
25. aug 2013

@martinazvo prepac gratulujem ze ty to vyslo len teraz som si to vsimla 🙂

martinazvo
25. aug 2013

@monca2013 tak myslim ze si na dobrej ceste ked tam hcg bolo, i ked nizke... Test este mohol byt kludne negativny na 8.den, lebo to bolo este skoro 🙂

gigi77
25. aug 2013

tak baby, dnes mam uz na bruchu aj nejake fialove modrinky, sestricky na pohotovosti v pohode ale tak opatrne to pichaju ze mam z toho modrinky 🙂 uz citim aj vajecniky, uz rastu moje poldeticky 🙂 tak som zvedava co tam dr. v utorok uvidi, dufam ze uroda bude aspon ti co bolo pri prvom, mala som sice iba 7, z toho prezili 4, ale stacilo to na moju jednu dcerusku 🙂

@monca2013 dufam ze to rastie 🙂 velmi drzim palce....mne dva tyzdne v podstate nebolo nic, ziadne priznaky, jediny moj priznak bol mierny nastup ohss v druhom tyzdni cakania, ked sa to uchytilo, co som samozrejme nevedela az do krvi 🙂

gigi77
25. aug 2013

@martinazvo mati, tak ty uz mas krasne tyzdne na konte 🙂 ale tebe sa ukazoval pozitivny test dost skoro kvoli tomu vysokemu hcg ked este boli dve, ze? aspon co si pamatam 🙂

gigi77
25. aug 2013

@martinazvo a dobre som sa docitala niedke skor ze budete mat danielka? 🙂

monca2013
25. aug 2013

Dakujem vam baby za povzbudive slova,ved kto nas može lepšie chapat ako my čo sme si tym prešly.Viem že mam mysliet pozitivne ale niekedy sa to neda a najme teraz ked už pomaly cely den ma boli brucho ako pred ms a už aj vyražky mam po tvari a to mam len vtedy ked ju mam dostat 😠 zajtra skusim testik

martinazvo
25. aug 2013

@gigi77 ahoj moja, ano, ja som mala prvu slabu ciarku uz na 8.den, ale s dvojickami vtedy este... A ano, maly sa bude volat Danko, Daniel 🙂

martinazvo
25. aug 2013

@monca2013 musis verit a dufat, ja mam "pubertu" odkedy som tehu nonstop 😀

martinazvo
25. aug 2013

@gigi77 pozeram ze stimulujes na 2.IVF, tak velmi drzim palcekyyyyyyy !!! 🙂

gigi77
25. aug 2013

@martinazvo dakujhem, dufam ze sa z toho nieco urodi 🙂 uz je jedno ci z cerstvych alebo zmrazenych len nech sa urodi 🙂

monca2013
26. aug 2013

Dobre ranko,tak baby dnes som 12den po et a teraz som si urobila tehotensky test a bol negativny ☹ som velmi smutna,neviem či mam ist na krv lebo asi sa to nepodarilo,neviem či niekomu sa to stalo a aj napriek tomu sa to skončilo dobre.ja už neviem či mam tomu verit ☹

denulka85
26. aug 2013

@monca2013 krv je dolezita... kedy ides?

monca2013
26. aug 2013

@denulka85 zajtra mam ist na krv

denulka85
26. aug 2013

@monca2013 tak pre istotu chod.... pisala som si uz viacerime te testy biele ako sneh a krv pozitivna

marculik
26. aug 2013

@monca2013 ahoj moja nebud smutna,pockaj este na krvne testy a uvidis

monca2013
26. aug 2013

@marculik ahoj neviem akymi testami sa testujete vy ale ja som mala rapid clear citlivost 10 a ja uživam utrogestan vaginalne v moči som ho ešte mala tak neviem či to može ovplyvnit

cucoriedkacucoriedka
27. aug 2013

@monca2013 moja, nesmút ešte, niekomu ukazali testy močové negatívne a krv pozitívne, pokial nemáš odobratú krvičku a výsledky z nej, tak nehadž flintu do žita....stále treba veriť, aj ked mne tvrdila sestrička, že vo vačšine prípadov ak je test negat aj krv je negat.....ale fakt si počkaj na krv.....a nesmúť zatiaľ...myslím na teba....iný výsledok nebude...bude to tam je alebo nie....držím ti prsty...strašnee by som si priala, aby tu už niekto zahlásil pozitívny výsledok....

cucoriedkacucoriedka
27. aug 2013

@monca2013 utroš ti neovplyvní HCG, teda tehotenský hormon, ale ovplyvní ti to, že ti nepríde menzes počas jeho užívania...ak by bol test negat, tak ho vysadíš a do troch dní je tu menzes....ale vravím ti, pekne chod a uvidíš...až potom môžeš smutiť, zatial dúfaj

cucoriedkacucoriedka
27. aug 2013

@martinazvo pekné meno ste vybrali🙂))) ja ešte ani neviem či som tehotná a my sa už teraz na mene s mužom hádame🙂))) on chce magdalénku, ale ved tak sa ja volám aj moja mama....už do tretej generácie sa to nehodí, šak chuda diet si ponesiem karmu iných🙂 mne sa páči grétka a klárka.....on ani počuť o tom....nooooooo, a pre chlapčeka sa mi páči miško🙂) ale aj daniel je krásne meno.🙂 dobrý výber.

ja mám dlhšie prizvisko, tak mne by sa tam skôr hodilo ella, ema, nina, hana....ale asi ich je teraz dosť...aj gigi a sakura majú ellu🙂))))) no a o hane nechce zasa svokra počuť, lebo ona je anna a že majú nešťastné osudy všetky hany, anny....no, si vyber🙂))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre