ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misenaf
23. okt 2014

@kraskanz1 to su tie zazraky. Prečo se podstupovali umele ked to ide aj prirodzene? ja mam upchate vajcovody takže mi prirodzene nehrozi.

iuno
23. okt 2014

@misenaf ahoj, a Valky este funguje? Ma svoje pacientky? lebo na stranke ma uvedene, ze je odborny garant. tak ja ze len radi ostatnym ako to robit 🙂

misenaf
23. okt 2014

@iuno on je gro. Je tam denne ma najviac pacientiek.

alexia17
23. okt 2014

@ada83 oripravena na zajtra? Mas aj otazky a poziadavky na Leenku pripravene?

kraskanz1
23. okt 2014

@misenaf mam pco tak to skusali najprv prirodzene potom to neslo tak ze skusime ivf ani to neslo a potom dosiel na trh inofolic a potom sa to uz podarilo prirodzene zmiernilo mi to pco

meaningful
23. okt 2014

@misenaf ahoj, atmoska je podka mna ok, citia prilev financii, nakupia novu techniku, zlepsia servis, nemyslim si ze by prepustali. To urcite nie.

moo
23. okt 2014

@misenaf do BA... noo my sme vtedy už skušali doma 3r a kedže vyzeralo všetko ok tak to skontrolovala lebo sme išli na inseminačný zákrok a nebol by úspešný tak to posunula ale robia to aj tak že krv neberú a rovno ti dajú lieky alebo inekciu na lepšiu stimuláciu a tak krvný test nieje potrebný

ada83
23. okt 2014

@alexia17 ahoj tak s casti neboj zajtra na vsetko zabudnem co som sa chcela pytat 😉

ada83
23. okt 2014

@alexia17 inac stuplik ma uz 430 g a to mal vcera tyzden 🙂

leonetka
23. okt 2014

@kraskanz1 ako dlho si brala inofolic kym si otehotnela?

alexia17
23. okt 2014

@ada83 to poznam ;) nas drky dezorientuju svojimi odpovedami ;)
Tak je krpec sam, sa napapa a rastie ;) bude z neho velky pes

ada83
23. okt 2014

@alexia17 ked zacne behat a vidiet a bude bez mami tak to da dole 😉

alexia17
23. okt 2014

@ada83 ved nie tucko, ale velky ;)

kraskanz1
23. okt 2014

@leonetka 4 mesiace a vlatne v 4 cykle mi nasadila dr. Grossova closil 3x1 a to bol ten vytazny kokteil...

ada83
24. okt 2014

@alexia17 ale tucko sa mu viac hodi 🙂

alexia17
24. okt 2014

@ada83 ako si dopadla dnes u Lenky?

dorotka2013
24. okt 2014

Kocky neviete ci je povinna nejaka postupnost pri iui a ivf? Myslim ci mozem rovno poziadat ivf ked sme mali 1 neuspesne iui alebo ich treba viac? Lebo to vyzera tak ze tento rok sa uz kvoli praci do centra nedostanem...tak rozmyslam ze v januari nebudem uz stracat cas s iui ale rovno skusim ivf...ci?

alexia17
24. okt 2014

@dorotka2013 mne vravela dr, ze treba pre poistovnu IUI, mala som dve, mozno staci aj jedno. Len do Car musis ist tak ci tak, podat ziadost o IVF, dr. musi vypisat k tomu papiere a predpisat ti lieky. a pred IVF treba podpisat dalsie papiere, zmluvy o IVF.

ada83
24. okt 2014

@alexia17 ahoj ideme na 3 ivf teraz ked pride mrcha este pred urobi nejake stery z vajecnikov a bude uplne ina stimulka ako doteraz budem pichat fraxik anopirin aj prednison a 2 druhy injekcii a navrhla pol na pol darovane spermie oplodnit polku vajok a chce robit odber aj vklad ona

ada83
24. okt 2014

@dorotka2013 mala by si mat 3 iui aby poistovna nerobila problem ale ak mate nieco vaznejsie tak netreba

dorotka2013
24. okt 2014

@alexia17 dakujem...asi sa budem musiet opytat priamo dr...neviem co mam robit...to iui mi pride malo uspesne...vidim tu teraz ze aj s ivf je tazke otehu...mam uz dost rokov...nechcem to uz odkladat a skusat len tak naslepo...stoji to kopu casu,nervov aj prachov :(

dorotka2013
24. okt 2014

@ada83 praveze zatial vysledky co mame doteraz su v norme...niektore na nizsej hranici ale v norme...este neviem vysledky z tej imunity...povedia mi ich aj telefonicky?...jedine co mavam je ta nizka sliznic...

smejlicka
24. okt 2014

@ada83 do tretice vsetko dobre bude a najdes // 🙂

alexia17
24. okt 2014

@dorotka2013 IUI nie je az tak drahe a ak nemas problemy, dobre spermie a vajka, tak sa to moze podarit. to je vsetko velmi individualne

alexia17
24. okt 2014

@ada83 ten fraxik, anopirin a prednison nie su asi hormony. Uplne ina stimulka? takze si bola s navrhom spokojna? ides do toho? Len ako naplanuje,a by tam bola aj ona, sak to zalezi od MS a cyklu. Ale ona je fajn, ked vsetko ona xe 🙂

dorotka2013
24. okt 2014

@alexia17 viem ze sa to "moze" podarit...len neviem ci v mojom veku mam skusat to "moze sa" alebo ist na vacsiu istotu s ivf ...🙂

alexia17
24. okt 2014

@dorotka2013 kolko mas rokov ak mozem vediet? Komu xodis? Ako si pisala , to tiez nie je 100%

dorotka2013
24. okt 2014

@alexia17 mam 35...chodim k reismullerovej... 🙂

alexia17
24. okt 2014

@dorotka2013 aj ja mam tolko tokov a mala som 2x IUI a chodim Grossovej ;) vyskusaj ak ti to navrhne, mozno zvysis percento IUI ;)

dorotka2013
24. okt 2014

@alexia17 a este ides na iui? Ci uz ivf? Vobec neviem co mam robit...kebyze tam netreba chodit jak na klavir...spolu s cestou skoro cely den zabity...uprimne vas obdivujem ako to zvladate...keby sa aspon nieco dalo vybavit v mieste bydliska a pripadne konzultovat telefonicky ci e-mailom...:(...tento cyklus sa tam urcite nedostanem..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre