ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zanetka0310
17. nov 2014

ma niekto skusenosti s DIPHERELINE a FOSTIMON?teraz sa chystame na IVF,

smejlicka
17. nov 2014

@alexia17 dakujem dr. reismullerova.. 🙂

alexia17
17. nov 2014

@smejlicka c nato Lenka vavela? ;)

cucoriedkacucoriedka
17. nov 2014

@misenaf nestihas. berie sa. ja som brala divine a potom zdá sa mi aj utrogestan sa vkladá. ale už si nepamatám. mala som dvakrát ket, neúspešný. až et vyšiel.

smejlicka
17. nov 2014

@alexia17 ze to vyzera slubne vysoka sliznica pekna aj vajecniky..uvidime ake budu zajtra vysledky..inac som mala ist k nej v stredu na 15h ale jak som jej vcera volala ze mam pozit. test tak hned mi povedala aby som dnes prisla 🙂 nasadila mi utros 3x2 a o 10 dni na kontrolu este nic nebolo vidiet na sone...

alexia17
17. nov 2014

@smejlicka to je super ;) tak daj urcite zjtra vediet vysledky z krv ;)

smejlicka
17. nov 2014

@alexia17 hej hej dam 🙂

klaudia84
17. nov 2014

Ahoj,neviete do kedy ma petrova dovolenku?

ada83
18. nov 2014

@klaudia84 ahoj ides skusit ket ci ako si na tom?

ada83
18. nov 2014

@misenaf ak pojdes co najkou k dr da sa stihnut mozu sa lieky brat aj neskor

misenaf
18. nov 2014

@ada83 adi pridali ti na niektoru stimulku fraxiparine a prednison alebo navrhuju darcovske?Pretože teraz som čítala že aj ked ti nezistili žiadne protilaky môžeš ich tvoriť a kvoli tomu sa nechytí.

misenaf
18. nov 2014

@ada83 volala som tam a sestra povedala že necháva sa odstup 1-2 cykli bez liekove. A ani neviem či by bolo dobre narýchlo, ja by som radšej dala dorobiť vyšetrenia. Vy mate podrobnu repro imuno? Dala by som tu a genetiku. Idem zatlačiť na valkyho.Neviem či su to nahody tieto neuspešne ivf alebo fakt mame nejaky nezisteny problem

ada83
18. nov 2014

@misenaf 1 ket som mala prednison a 2 ivf som mala fraxik. Teraz povedala ze dame vsetko aj to aj to. Hej navrhla nam darcovske spermie alebo vajicka ale asi spermie su lacnejsie No vidis tebe sestricka povedala pauzu a ja som mala ist hned teraz zase na ivf. Mam tu podrobnu imunologiu tam zistili len ze mi chyba vit D

misenaf
18. nov 2014

@ada83 to som ti chcela ako poradiť že najprv skus kombinaciu prednison+frax. a až potom darcovstvo. V niektorych centrach to dokonca davaju preventivne že ani nezisťuju či to potrebuješ. Tu podrobnu ti robili v car a aj si za nu platila? Po novom sa za to plati 50 eur. Kolko vkladov si už mala? Taka som z toho mimo že aj prestavam veriť že ja raz otehu.

ada83
18. nov 2014

@misenaf ja som ju mala este zadarmo 2 mesiace po tom sa zacalo platit. Ja som pri 1 ivf mala 1 et a 2 ket 2 ivf 1 et a soft tiez raz tam bolo len 1. Embrijko

ada83
18. nov 2014

@misenaf dr povedala ze skusime viac vajicok a pol na pol oplodnime

misenaf
18. nov 2014

@ada83 a ideš do toho darcovstva? ved to je plno prachov....bože kolko to vychadza? akože skusime viac vajičok? dhý protokol a pol na pol myslela vaše+darcovske?

ada83
18. nov 2014

@misenaf spermie su lacnejsie ale neviem kolko to stoji idem v januari sa dohodnut nechcela som ist hned teraz. Hej ze skusi viac mojich vajok a oplodnime pol manzel a pol darcpvskymi uvidime v janyari ako to dopadne. Darovane vajka su o dost drahsiev ceniku som pozerala okolo 3000 eur lebo jej platis lieky aj zakrok.

misenaf
18. nov 2014

@ada83 ty a ste ochotní to absolvovať s darcovstvom? Mysliš že už nieje iné riešenie alebo doplniť vyšetrenia? Nad Brnom si nerozmýšlala?

smejlicka
18. nov 2014

kedy zvyknut volat z centra ohladom vysledku...este nevolali ☹

alexia17
18. nov 2014

@smejlicka no o tej jednej volavaju najneskor, zavolaj tam ty pre istotu

smejlicka
18. nov 2014

@alexia17 volala som.....tak krv je pozitííííívna 🙂

moo
18. nov 2014

@smejlicka gratulujem 😉 dnes som tam bola a mali tam blazninec kopec nových a zákrokov , ale ty už tam nemôjdeš 😉

alexia17
18. nov 2014

@smejlicka super 🙂 gratulujem 🙂 kolko si mala HCG? tak o 10 dni k Lenke 🙂

smejlicka
18. nov 2014

@moo
@alexia17 dakujem...ano ano pojdem tam 28.11. na kontrolu... nepovedala mi sestricka ake je .len sa ma pytala ci sme videli na sone vcera domcek...:D a ten tam este nebol..tak neviem

marverka
18. nov 2014

Ahojte. Má niekto prosím Vás Puregon? IP, dík

cucoriedkacucoriedka
18. nov 2014

@smejlicka gratulujeeem. super🙂

smejlicka
18. nov 2014

@cucoriedkacucoriedka dakujem 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. nov 2014

@smejlicka tak to na najbližšom utz uvidíte🙂) juj. normálne ti ten pocit závidím. je to niečo krááásne a neopakovateľnééé..a kukaj poriadne.)))

smejlicka
18. nov 2014

@cucoriedkacucoriedka no budem a to mam aj okuliare do dialky tak dufam ze dobre budem vidiet :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre