ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
3. apr 2013

@muchotravka166
no povedať povedal.. a aj ten dodatok.. že ved on pôjde ráno do práce a večer príde 🙂))))
Ideš na krv? Preventívne? 🙂)))))

sakura
3. apr 2013

@fantinka
tuším deň dopredu rozmrazujú.. a aj ti deň dopredu volajú či sa rozmrazili...

ada83
3. apr 2013

@sakura a rozmrazuju po kolko kusov nevieš ja mam 4 že či rozmrazia 2 a potom zase 2 alebo všetky teraz

sakura
3. apr 2013

@ada83
no neviem či ich máš spolu alebo oddelene....
ja som mala:
1 várka - 2 ks
2 várka - 5 ks - tie tam ešte máme...

a dr mi povedala že ked rozmrazia zmrazené tak sa dajú ešte zamraziť..ale strácajú na kvalite 😝

ada83
3. apr 2013

@sakura asi ich mám po 2 2 by mali byť morulky a tie druhe 2 neviem ani kedy mrazil

ada83
3. apr 2013

@sakura a to ked pojdem na ten 14-16 den na kontrolu tak vtedy sa s dr dohodneme na tom kedy ich rozmrazia?

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura noo idem radsej a na utorok ma objednala teta tiez na rano keby chcela doktorka dalsie hcg tak som zvedava no jaj som si pospala boze

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 stale len spis 😀 😝

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 jaaj ahoj moja, vies co mna to tak zlomilo fakt som si lahla o piatej asi a jednoducho som zaspala, a potim sa jako kon ako sa inak mavas

denulka85
3. apr 2013

@muchotravka166 neboj to bude dobre dnes ako muz ostal doma tak sa citim lepsie zajtra idem na kontrolu a potom si idem dat skratit popolnocne saty a den rychlo ubehne... takze tak

denulka85
3. apr 2013

@gigi77 po kyrete sa zacnem venovat viac svadbe ano mame maji uz len par dni a je to tu... dufam po svadbe pojdem na kontrolu do caru a nejak v lete jun-jul pojdem na ket a uvidime

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 jaaj to mas super ze ti ostal doma, musis mat dobreho muza vsak. keby sme ich nemali boze tak co by sme robili bez nich a ako by sme prechadzali tymito tazkymi situaciami, ja si neviem predstavit ze by som mala vedla seba nejakeho chrapuna uprimne poviem lebo su taky fakt a cervene budes mat popolnocne? a kedy to mate svadbu?

muchotravka166
3. apr 2013

@denulka85 poslala som ti v tomto momente srdenko pre stastie velmi si to zasluzis 😉

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 to ta tehotenstvo tak unavuje ostanes na pn az do porodu?

ada83
3. apr 2013

@denulka85 a ostanes este stale na pn alebo pojdes na chvilu do prace?

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 jezisi jasnee ze hej ja uz do prace nepojdeem

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 aj ja ked ostanem tehotna ostanem asi doma rasto ma nechce pustit ani teraz ma nechcel ale co budem doma takto to aspon prejde skorej

ada83
3. apr 2013

@martinazvo ahoj a co ti ako v praci

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 vies ja to neberiem tak ze co budem doma... ale ze konecne pridem k dietatu a budem riskovat? ani nahodou uz aj stres v praci moze uskodit aj tak strasne vela zalezi od prace ja mam tazku fizycku pracu

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 ja som to myslela teraz ked cakam po neuspesnom et tieto 2 mesiace muz mi povedal ze ostan doma ale teraz ked pojdem na ket pojdem zase na pn urcite. No moja praca je tiez nic moc aj nosime tazke veci aj ti j.... ludia niekedy

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 jaaj to ano urcite aj baliky atd a ked ludia boze nervy to neni dobre noo tak po neuspesnom ok ale pred ket by som aj tak dva tyzdne asi sla na pn aby sa ti organizmus ukludnil

ada83
3. apr 2013

@lea231 ahoj ako tebe co dali na keta uz som zabudla 😉

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 prave ja cvhcem ist az po ket pocitala som to ze asi okolo 13 by mal byt 8 je sviatok a asi si zoberem dovolenku 9_10 a po vkade pn uvidime teraz som bola prechladnuta tak dufam ze uz budedobre

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 ja ti neviem ja by som sla predtym vies predsa klud

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 ja viem ale neviem teraz je nas malo 2 rano a 2 poobede mangel mi povedal ze ostan doma neviem je to tazke

ada83
3. apr 2013

Mam otazku neviet mi poradit ked je na estrimaxe ze po uto stre, ... a ja ked dostanm mrchu v piatok mam jest tabletku ze piatok alebo je to jedno je to asi blbost ale co uz 😀 😀

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 nemusis ked mas urcene dajme tomu 3x denne tak to ber hocjak presne toto som ja riesila inak 😀 😀

muchotravka166
3. apr 2013

@ada83 inak dalsia vec co ta zaujima kolko vas tam je ich zaujima ci to tebe vide? tebe to nepomoze ne,er ma a zostan doma 😝 a inak v tom estrimaxe mam system

ada83
3. apr 2013

@muchotravka166 tak nejsom v tom sama ja mam 5 dni 1 dene potom 6-10 2 a potom 3 dene ale este to može zmeniť a este mám otazku je sa to od 1 dna ked dostanem hej a mozem to spolu aj s predistonom

lea231
3. apr 2013

@ada83 estrogen ...zacinam brat az ked sa dostavia zenske veci ...od 1.dna cyklu ... cca okolo 19.aprila a ty ako? ideme na to? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre