ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
4. apr 2013

Baby ja som "death" bola som na joge a totálne ma bolí celý človek, aj prsty na nohách haha...dnes budem dobre spať...tiež chcem konečne teplo a tiež plánujem začať chodiť behať, aj tenisky som si už kúpila 😉 idem spať, zajtra idem za petrovou ráno.

fantinka
4. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som išla po prvom do práce a nič, po druhom som bola 2t doma a tiež nič, u mňa teda zaberú asi iba tie loďky a nákupy cuci 😉

muchotravka166
4. apr 2013

@fantinka jeej joga pocuj akoze to fakt pomaha? Vidis to je mozno lepsie ako psycholog

sandra077
4. apr 2013

Cafte lucim sa takto pred spanim...stale akoze len spinim i ked je to krv a nie uplne silno krvacam ale krvacam...a preto to nenam podla mna take silne, lebo mi to dost asi brzdi utros aby sa ms naplno prejavila...stale mam krce hnusne...uz nechcem brat utros nech sa vykravacm riadne a ne udrzovat nasilu tento stav..aaa preco musim takto trpet bleee sproste krceee....☹

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@fantinka tak sa drž a daj vedieť ako si dopadla....ale aká si ty aktívna športovkyna...to ja som prestala jesť po tretej sacharidy a po siestej už nič🙂)))) hladná som ráno jak hoviadko božie, ale zaberá to 😀 😀 😀 😀 ale chodím vela peši, tak aspon tak...a na orbitrek zatial iba kukám z postele 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

baby, ja sa vám idem vyžalovať:(
objednali sme si v originál ROLDOOR skrinu, boli zamerať, bolo to 22.2...pán majiteľ zobral peniažky., zálohu 500 eur...a včera nám ju mali prísť namontovať. jednoducho neprišli, zavolali že to nemajú. tak sme tam s mužom boli a povedali sme pánovi majiteľovi, že skina bude stáť, alebo nám vráti peniaze a ak nie, tak ideme na políciu dať trestné oznámenie a na SOI podanie.

tak a včera sme našli koooooopec negatív na túto firmu (koho by to napadlo, ved sme išli k profesionálom kurna) - šak roldoor alebo komandor....a proste ludia sú touto firmou oklamaní, sklamaní, ani peniaze ani skrina...tak ideme nejaké právne kroky podniknút, ale asi sme prišli o peniaze...a kaseň furt nemáme...a tak som sa tešila.

nie som nahnevaná, ale sklamaná...Dajte si pozor na túto firmu ak by ste chceli vstavanú skrinu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 seia na kopčianskej.
achhhhhh, čo už....ak mu tie prachy pomohli že nemal čo jesť, tak mu ich rada aj nechám....ale som sklamaná.

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

inak, ja som straaaašne unavená....akože jarná únava....jar nikde a únava tu 😝 😝 😝 😝

katulka25
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to teda nepotesi. A co vam povedali bude ci nebude skrina?

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

baby, halooooo, kde ste všetky ☹ ☹ ☹ ved ja kávičkujem a nemám s kým pokecať....tak máte jedinečnú príležitosť 😀 😀 😀 😀 nespíme, vstávame..

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@katulka25 ja si myslím že nie.....dosť ľudí sa s ním naťahuje, firma je na manželku, určite majú podielové vlastníctvo...takže tak...ale aspon to dáme na políciu a uvidíme....ale skôr nie ako áno.

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@katulka25 a hej hej, vlastne povedal mužovi, že dnes príde montovať....a večer ked mu napísal sms, manžel jemu, že o kolkej dôjdu(to samozrejme sme sa už smiali že neprídu, to je jasné) tak mu o pol jedenástej odpísať, či mu má dať teraz, takto neskoro vedieť, čas montáže.....tak mu muž napísal že jasnééééé, že všetko nachystané, dnes ich čakáme 🙂 a už sa neozval.

ale keby povedao že majú finančné problémy, čo moj muž im tam rovno povedal že o tom vie že má finančné problémy, lebo si to vyzistil..tak sa dá dohotnut..všetko je o komunikácii...ale toto?????

katulka25
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no tak to hej. Ale mam pocit ze takto to teraz bezi vo vacsine slovenskych firiem. Je to smutne. Asi si musine vsetko robit samy 🙂

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, aj ja uz kavickujem 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@katulka25 presne to mi povedal muž...on aj chcel sám urobiť tu skrinu skoro všetko sme si robili sami, lebo dobrú firmu nenájdeš, resp. nad nimi stajíš...tak uvidíme...zasa, no nie je to až tak moc penazí aby som sa išla vešať, ale mohol byť za to ket s predlženou kultiváciou a ešte by mi aj na topánky, kabelu, nohavice, blúzku samo ostalo 😀 😀

ada83
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka pracujeme namame cas na kaviku 😔 😝

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@gigi77 no ahoooooj🙂 vidíš to, aké sme šikovné....už aj katulka je hore...a kde sú ostatné? žeby už pracovali???? 😅

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hmm, no to s tou skrinou, to je teda dobry goool, my sme davali robit skrinu do detskej izby pred porodom a dali sme si ju urbit v jedne firme, co sidli v PK, a strasne rychlo a dobre a podla mna aj za slusnu cenu, aj nam dali zlavu....ja som tam bola pozriet a objednat, o 3 dni prisli zamerat a o tyzden nam volali ze uz to maju nachystane, ze kedy mozu prist, som sa nestacila cudovat...skoda, by som ti ju bola aj odporucila 😀 my sme nechceli nic extra, len na vsetky tie veci pre babo, to je strasne, kolko potrebujete priestoru

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@ada83 hm, šak hovorím...ach...:( aj ja už akože pracujem, a to to pol deviatej musím urobiť odôvodnenia k paragrafom v zákone:(( nechce sa mi straaaašne sa mi nechce...ale musím, ešte si dám tu s vami desať minut a idem pracovať.

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak, fantinka so sandrou su podla mna na ceste do centra, muchotravka a adou este spia, a nase tehule asi este tiez

gigi77
5. apr 2013

@ada83 jeje, ada uz teiz pracuje 😀 a ja ze sa este na druhu stranu obracias 😀

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@gigi77 nooo, ale kludne mi daj na nich kontakt, lebo niečo musíme vymysliť...bez skrine to nepôjde...a táto mala ist na chodbu, tak by sme dali do spálne a s chodbou počkáme ako sa to vyvynie. šak uvidíme....

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka joj, tie odvovodnenia, to ja tiez nejako nemusim, nam prisla tlacova sprava s USA, lebo cez vikend je stetovy den zdravia, tak k tomu musim samozrjeme prirpavit slovensku verziu 🙂 takze tiez tak pisem popri kave a potom hajdeeeee....

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem ako je to s uvadzanim stranok, ale my sme mali cez ROLCOM, sidlia aj v ba, ale my sme mali chalanov z PK, a ti boli vyborni a rychli, a symapticky majitel bol, ale neviem ci len pobocky 🙂 tak skus pozriet

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@gigi77 ada už pracuje, chuda, asi od siedmej. s ostatnými máš veru pravdu 😀

cucoriedkacucoriedka
5. apr 2013

@gigi77 ach, verím ti...to je niekedy aj tu psychiatria🙂 ale my sme čo? šikovné........zvládneme to🙂

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ozaj, my sme mali tusim po ket naraz menzes, ty teraz kedy cakas? tak to vyzera, ze predsa len by sme sa mozno spolu stretli na ET/KET 😀

gigi77
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hoci, neviem, co urobia tie lieky, co sme brali, mozno sa to posunie

sakura
5. apr 2013

@gigi77
ja už som hore od 6 🙂) robím faktúry 🙂))

sakura
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
kks by ma asi rachlo..ale neboj.. my sme takto prišli o 1000 euro.. nie na skrini ale na lete stíhačkou, grrrrrr

ada83
5. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@gigi77 ja som uz od 6 v praci makame a nemame cas na kavicku 😀 musim si urobit cas na vas a nie na kavicku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre